Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    Gigi o nie! Twoj szef jest bez serca!
    PS znowu do weterynarza idziesz z jego pieskiem?
    Nie tym razem ;)
    Muszę jeszcze zrobić nowy grafik, a o 16 jest zebranie a ja muszę tam być i zrobić protokół :(

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi w piatek o 16stej zebranie? Współczuje. Da sie jeszcze myslec o tej porze o pracy? mhhhhh

    Karolyna, masz dobry pomysl! Tez tak zrobie, poki jeszcze @ nie przyszla! :) :) :)
    Dotego przewiaze sie czerwona kokardką, zeby nie bylo, ze go nie ostrzegalam hahah ;)

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    Gigi w piatek o 16stej zebranie? Współczuje. Da sie jeszcze myslec o tej porze o pracy? mhhhhh

    Karolyna, masz dobry pomysl! Tez tak zrobie, poki jeszcze @ nie przyszla! :) :) :)
    Dotego przewiaze sie czerwona kokardką, zeby nie bylo, ze go nie ostrzegalam hahah ;)
    Sytuacja wyjątkowa :/..ja nie myślę od rana ogólnie także protokolowanie pójdzie mi na pewno świetnie

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 10 marca 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już cieszę się weekendem. :)

    Wroblowa ale piękna z was para <3

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby mi się chciało tak jak jak mi się nie chce, nie wiem jak Wy ale ja dziś chyba nic konstruktywnego nie zrobiłam...

    Na szczęście weekend coraz bliżej :-)

    Podczytywałam wcześniejsze posty o hormonach i ewentualnych chorobach z nimi zwiazanymi... I jak sie czasami czyta różne przypadki to człowiek u siebie doszukuje się takich samych objawów i w głowie już można mieć postawioną diagnozę. Jednak myślę, że nie można dać się zwariować, bo później człowiek może reagować jak babcia mojego kolegi, która oglądalł Na dobre i na złe i przy pojawieniu sie nowego pacjent z nowymi objawami stwierdzała "O to, to to ja mam"

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, kończę tą harówę za 50 minut. Najbardziej dołuje mnie fakt, że zamiast się najeść i połozyć przed tv, to muszę przyjąć jeszcze klientkę na 17tą... ;((((

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam dzis do mojego ginka, zeby umowic sie na wizyte, a tam termin dopiero na za trzy tygodnie :O normalnie umawialam sie z tygodniowym wyprzedzeniem max dwa tygodnie, a teraz 3- szok!

    Jaspis mozesz mnie zapisac do wizytujacych na 29.03 - zebym nie zapomialam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko, wiosna idzie, kobity chcą się marcować i jest efekt kolejki u gina. ;D

    Karma88 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się już witam z domu. Właśnie wsadziłam do piekarnika zapiekankę i czekam aż się zrobi :) Weekend juhuuuu!

    Karma88 lubi tę wiadomość

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez zaraz koncze :). Jeszcze tylko smigne do sklepu po jakąś kielbache na grilla (czy śnieg czy deszcz czy słońce grill się odbędzie a jakze).

    Prawdopodobnie przez najbliższy tydzień będę Was tylko podczytywac wiec prośba o nie usuwanie mnie ;). Raczej pisać nie będę tylko nadrabiac żeby w zaległości nie popaść bo przy Waszym tempie pisania mogę się pogubic ;)

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka spoko, będziemy grzać Ci miejsce na Twój powrót. ;D

    karollka29 lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jeszcze 1,5 h no cos mnie trafi zaraz i mam sobote wolna a w niedziele do pracy rodacy

    4 cs:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ło matko, wiosna idzie, kobity chcą się marcować i jest efekt kolejki u gina. ;D
    i do tego efekt 500+
    U mnie to bedzie druga polowa cyklu wiec po owu, nie zobacze czy lewy zadzialal-no trudno.
    A ja dzis na obiad zrobie fisz end czips :) zastanawiam sie jaka surowke do tego zapodac.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jena dziewczyny, piszecie mi o zapiekankach, fiszczips tudzież innych, a ja jestem tak głodna że szok. :D właśnie się zastanawiam co oszamać na szybko, miedzy powrotem do domu a klientką. I chyba mi zostanie suchy kabanos. :/

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joannanml wrote:
    i do tego efekt 500+
    U mnie to bedzie druga polowa cyklu wiec po owu, nie zobacze czy lewy zadzialal-no trudno.
    A ja dzis na obiad zrobie fisz end czips :) zastanawiam sie jaka surowke do tego zapodac.

    Mizerię z dużą ilością koperku. Mniam mniam

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelku zapraszam do mnie, podzielę się zapiekanką, tyle, że jest wegańska, więc nie wiem czy przypasuje :)

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma nie ma znaczenia, ważne że dobre. :D
    a jutro chyba sobie zrobię naleśniki kakaowe.

    Dobra, wysyłam raport i biegne do domu. 15minut wcześniej, ale kto mi udowodni... :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka wrote:
    Mizerię z dużą ilością koperku. Mniam mniam
    Mhhh dobry pomysl, dawno nie robilam mizerii, ale do ryby to chyba nie za bardzo.
    Ale to jutro zrobie mizerie do jajek :)
    Dzieki za pomysł :) :*
    O przypomnialaś mi o nowalijkach - musze rzeżuchę w koncu wsiać, bo nasiona juz tydzień leżą i czekają.

  • Karolyna Autorytet
    Postów: 955 294

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plinkaaa haha temat kulinarny i siup jestes :P

    plinka lubi tę wiadomość

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholender a ja nie widze zadnego zdjęcia Wróblów:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
‹‹ 622 623 624 625 626 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ