Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu zobaczymy ;)

    Doma kochanie przemyśl to na spokojnie :* Pamiętaj że nie możesz nic robić wbrew sobie tylko żeby uszczęśliwić męża :(

    m85awv1.png
  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 22:22

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 22:22

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę wykreślić mnie z listy testowania,niestety dziś przywitalam nowy cykl.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśleliśmy. Problem leży głównie w mojej niecierpliwości i emocjonalnym podejściu. To nie tak, że ja nie chcę dziecka, a on chce więc je robimy :P Z nas dwóch to ja zawsze bardziej chciałam dziecko. Tyle, że męczy mnie to oczekiwanie, te nadzieje i rozczarowania. No nie wiem, czy nie gmatwam i czy mnie rozumiecie. :)

    W każdym razie niektóre forumowiczki usiłują mi dziś jeszcze wmówić, że mimo negatywów jestem w ciąży. Co średnio pomaga się zdystansować. :D A jeszcze jak dołożę do tego rewelacje koleżanki z pracy co zaszła w styczniu w ciążę, a test sikany wyszedł jej dopiero pod koniec lutego (koło 7-8 tyg) to już w ogóle. Czy to jest w ogóle możliwe, żeby tak długo jej nic nie wychodziło? Średnio w to wierzę, jak i w bajkę, że wpadła na tabsach anty :D

    Czekam dziewczęta do środy- mam wizytę u gina. I jak znam swoje szczęście właśnie wtedy zaleje mnie czerwień :P

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili bardzo mi przykro :(

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 22:23

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 22:23

  • EA Autorytet
    Postów: 1446 579

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 22:23

  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna6 wrote:
    Witam się dziś
    mam jakiegoś lenia dziś

    Mam pytanie gdzie kupowałaś mące i czy w tabletkach czy w proszku ?

    Teraz mamy w tabletkach, kupiłam na Allegro. Wcześniej mieliśmy w proszku (sklep ze zdrową żywnością), ale nie mogliśmy jej przełknąć i zmieniliśmy na tabl. ;) Pół opakowania czeka na lepszy czas ;)

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    floreczka wrote:
    MalPog a w jakim mieście miałaś robione HSG, jeśli mogę wiedzieć?

    Robiłam w prywatnej klinice w Białymstoku.

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • Kaatarina1985 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie co o tym myślicie, lekarz zlecil mi zrobienie tych badan w 27 dc, ponieważ mam niewydolnosc cialka zoltego, cykle mam 30 dniowe, okres powinnam dostac w środę i narazie nie testowalam



    Progesteron
    Wynik w surowicy
    37,94 ng/ml

    Faza folikularna:0,15-1,4
    Środek cyklu:0,48-1,72
    Faza lutealna: 3,34-25,56
    Środek fazy lutealnej: 4,44-28,03
    Po menopauzie < 1
    Ciąża:
    1 trymestr:9,3-33,2,
    2 trymestr: 29,5-50,
    3 trymestr: 83,1 - 160


    Estradiol
    Wynik w surowicy
    254,41 pg/ml

    Faza folikularna:19,5-144,2
    Owulacja: 63,9-356,7
    Faza lutealna: 55,8-214,5
    Nieleczone po menopauzie:0-32,2

  • Blueyes Autorytet
    Postów: 502 264

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili przykro mi :(

    f2w3rjjg6a43y8cw.png[/url] cravings-2018-01-31.jpg
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Mili bardzo mi przykro :(
    Doma czułam to..ale nadzieja była..teraz za to siedzę i bucze...

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milli przykro mi, tulę mocno :*

    Dziewczynki mamy wyniki męża, wszystko w normie :)

    Blueyes, EA, dineh, Anna6 lubią tę wiadomość

    m85awv1.png
  • floreczka Autorytet
    Postów: 474 164

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Aika :)
    Dziewczyny z @ tulę :*

    Aika lubi tę wiadomość

    43f51c7715cb244a66028fb6b52f57e9.png
    07.2016 - usunięcie mięśniaka i chromotubacja L-, P+
    10.2016 - wypalanie nadżerki
    03.2017 - HSG (oba jajowody drożne!)
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn na clo,albo po clo.
    Od którego na cyklu bralyscie clo?
    I przy jakiej długości cykli?
    Na moje 5 ostatnich cykli ,aż 4 były 25 dniowe,lekarka chce mi dac clo od 5 dc,czy to nie za późno?

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Anna6 Ekspertka
    Postów: 401 86

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Proszę wykreślić mnie z listy testowania,niestety dziś przywitalam nowy cykl.
    Przykro mi

    ckaiyx8dx01ivmam.png
    Starania od listopada 2015
    aniołek listopad 2017
    niedoczynność tarczycy, insuliooporność (Glucophage XR + Miovarian)

    słabe nasienie 3%
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Milli przykro mi, tulę mocno :*

    Dziewczynki mamy wyniki męża, wszystko w normie :)
    Super bardzo się cieszę :) to już jedna rzecz wyjaśniona można działać; )

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Super bardzo się cieszę :) to już jedna rzecz wyjaśniona można działać; )

    Czekamy tylko bo zaczęła mi się przed chwilą infekcja układu moczowego :( Od jutra/środy zaczynamy :) Zamówiliśmy już Salfazin, mamy macę i jeszcze chcemy l-karnitynę kupić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 18:51

    m85awv1.png
‹‹ 636 637 638 639 640 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ