Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Wróblowa Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annde nie rób, bo możesz się rozczarować. :) lepiej poczekać do terminu i mieć czarno na białym. Jeszcze z bety to już w ogóle praktycznie pewność. :) cały cykl czekałas to jeszcze kilka dni dasz radę. :P

Milli no powiem Ci szczerze ze ja bym wolała wiedzieć, że owu nie było i tylko to jest powodem niezaskoczenia :) na pewno lepiej bym się z tym czuła.

p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie brakuje Belli z tą lista, ona to tak ładnie zrobiła. <3

p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milli, też zawsze korzystam w czasie @ :D. Lubimy wtedy winko, bo wiem ze mogę sobie wtedy na nie pozwolić :P i koniecznie czerwone! Wypij za zdrówko wszystkich nas "Staraczek 2017" :).

Ktokolwiek widział! Ktokolwiek wie! Bella - jesteś potrzebna. Na gwałt! :P niestety ja nie zrobię tej kolorowej, pięknej listy lepiej od Ciebie. :D

• MilliSBB Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Annde nie rób, bo możesz się rozczarować. :) lepiej poczekać do terminu i mieć czarno na białym. Jeszcze z bety to już w ogóle praktycznie pewność. :) cały cykl czekałas to jeszcze kilka dni dasz radę. :P

Milli no powiem Ci szczerze ze ja bym wolała wiedzieć, że owu nie było i tylko to jest powodem niezaskoczenia :) na pewno lepiej bym się z tym czuła.
    Dlatego ,jak mi gin powiedziała że będzie bezowulacyjny to przyjęliśmy to na klątę.Owszem miałam nadzieję że gin się pomyliła,ale nie byłam tak rozczarowana kiedy wiedziałam że owu była a nie zaskoczyło!

"Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs

• MilliSBB Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że Bella będzie miło jak wroci i zobaczy ,że jej szukalysmy!:-)

"Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs

• MilliSBB Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Milli, też zawsze korzystam w czasie @ :D. Lubimy wtedy winko, bo wiem ze mogę sobie wtedy na nie pozwolić :P i koniecznie czerwone! Wypij za zdrówko wszystkich nas "Staraczek 2017" :).

Ktokolwiek widział! Ktokolwiek wie! Bella - jesteś potrzebna. Na gwałt! :P niestety ja nie zrobię tej kolorowej, pięknej listy lepiej od Ciebie. :D
    Ewcia ja tylko czerwone:-)Oczywiście ,ze wypilam ,za pozytywne lutowe testy i ciazowe obzarstwo Wroblowej!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 20:54

34cs

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella wróci i już nas nie opuści :P.

Milli, wpadaj na wino :P :D. Albo dwa :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 16:13

• MilliSBB Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Bella wróci i już nas nie opuści :P.

Milli, wpadaj na Podkarpacie na wino :P :D. Albo dwa :D
    Nie mów bo przyjadę:-)wiele mi nie trzeba:-)

34cs

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milli, Mąż Ci jeszcze nie dał kary na kompa? :D. Mojego już korci. Tym bardziej, że to ja zawsze na niego krzyczałam żeby zostawił telefon, wyłączył komputer i posiedział ze mną. A teraz ja nie mogę nadążyć z ładowaniem telefonu :D.

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Nie mów bo przyjadę:-)wiele mi nie trzeba:-)
    ZAPRASZAM! :P Który region naszej pięknej Polski zamieszkujesz? Pięknej, aczkolwiek trudnej do życia.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 16:14

• MilliSBB Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Milli, Mąż Ci jeszcze nie dał kary na kompa? :D. Mojego już korci. Tym bardziej, że to ja zawsze na niego krzyczałam żeby zostawił telefon, wyłączył komputer i posiedział ze mną. A teraz ja nie mogę nadążyć z ładowaniem telefonu :D.
    Mój teraz ogląda film..a że mnie nie interesuje to korzystam..powiedział ,że założy mi blokadę,bo nawet jak idę do kibla to zabieram tablet jak nigdy:-)wielkie mi halo:-)

34cs

• MilliSBB Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    ZAPRASZAM! :P Daleko miałabyś na Podkarpacie? Który region naszej pięknej Polski zamieszkujesz? Pięknej, aczkolwiek trudnej do życia.
    Ewcia-Bielsko

34cs

• annde Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:

No właśnie nawet nie cały cykl, bo tak naprawdę to zaczęłam się niecierpliwić przez lekarza. Gdyby nie on, czekałabym na @, a jak mi powiedział o becie to od razu zaczęły myśli krążyć... No ale macie rację. W końcu do środy niedaleko. Chyba wytrzymam :)

Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha ha ha ha :D. Facet nie zrozumie :P. Oni nie wiedza, że można się tak zżyć z obcymi osobami, a jednocześnie z osobami które mają tyle wspólnych myśli. To jest wspaniałe! :)

• plinka Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzwiewczyny rozpisałyscie. Nadążyć za Wami nie idzie ☺.
    Mam nadzieję że przyjmiecie do ploteczek zbrzuchaconą. Co prawda winka z Wami nie wypiję ale może skutecznie zarażę Was tą chorobą.

gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Ewcia-Bielsko
    No tak, pisałaś :) Poznaj mnie i moją sklerozę :P

• MilliSBB Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    annde wrote:
    No właśnie nawet nie cały cykl, bo tak naprawdę to zaczęłam się niecierpliwić przez lekarza. Gdyby nie on, czekałabym na @, a jak mi powiedział o becie to od razu zaczęły myśli krążyć... No ale macie rację. W końcu do środy niedaleko. Chyba wytrzymam :)
    Który to będzie dc?

34cs

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka wrote:
    Ale się dzwiewczyny rozpisałyscie. Nadążyć za Wami nie idzie ☺.
    Mam nadzieję że przyjmiecie do ploteczek zbrzuchaconą. Co prawda winka z Wami nie wypiję ale może skutecznie zarażę Was tą chorobą.
    Wysyłaj Kochana wiruski, wysyłaj!:*
    Na wino nie zapraszam, ale do dotrzymania towarzystwa jak najbardziej:) Cieszę się Twoim szczęściem! Rośnijcie duże/duzi :) <3

• MilliSBB Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    No tak, pisałaś :) Poznaj mnie i moją sklerozę :P
    Miło mi bardzo:-)
    P.s.to na pewno nie skleroza

34cs

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annde, wytrzymasz! I podzielisz się (mam nadzieję) wspaniała wiadomością ;)

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego