X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annde nie rób, bo możesz się rozczarować. :) lepiej poczekać do terminu i mieć czarno na białym. Jeszcze z bety to już w ogóle praktycznie pewność. :) cały cykl czekałas to jeszcze kilka dni dasz radę. :P

    Milli no powiem Ci szczerze ze ja bym wolała wiedzieć, że owu nie było i tylko to jest powodem niezaskoczenia :) na pewno lepiej bym się z tym czuła.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie brakuje Belli z tą lista, ona to tak ładnie zrobiła. <3

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milli, też zawsze korzystam w czasie @ :D. Lubimy wtedy winko, bo wiem ze mogę sobie wtedy na nie pozwolić :P i koniecznie czerwone! Wypij za zdrówko wszystkich nas "Staraczek 2017" :).

    Ktokolwiek widział! Ktokolwiek wie! Bella - jesteś potrzebna. Na gwałt! :P niestety ja nie zrobię tej kolorowej, pięknej listy lepiej od Ciebie. :D

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Annde nie rób, bo możesz się rozczarować. :) lepiej poczekać do terminu i mieć czarno na białym. Jeszcze z bety to już w ogóle praktycznie pewność. :) cały cykl czekałas to jeszcze kilka dni dasz radę. :P

    Milli no powiem Ci szczerze ze ja bym wolała wiedzieć, że owu nie było i tylko to jest powodem niezaskoczenia :) na pewno lepiej bym się z tym czuła.
    Dlatego ,jak mi gin powiedziała że będzie bezowulacyjny to przyjęliśmy to na klątę.Owszem miałam nadzieję że gin się pomyliła,ale nie byłam tak rozczarowana kiedy wiedziałam że owu była a nie zaskoczyło!

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że Bella będzie miło jak wroci i zobaczy ,że jej szukalysmy!:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Milli, też zawsze korzystam w czasie @ :D. Lubimy wtedy winko, bo wiem ze mogę sobie wtedy na nie pozwolić :P i koniecznie czerwone! Wypij za zdrówko wszystkich nas "Staraczek 2017" :).

    Ktokolwiek widział! Ktokolwiek wie! Bella - jesteś potrzebna. Na gwałt! :P niestety ja nie zrobię tej kolorowej, pięknej listy lepiej od Ciebie. :D
    Ewcia ja tylko czerwone:-)Oczywiście ,ze wypilam ,za pozytywne lutowe testy i ciazowe obzarstwo Wroblowej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 20:54

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella wróci i już nas nie opuści :P.

    Milli, wpadaj na wino :P :D. Albo dwa :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 16:13

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Bella wróci i już nas nie opuści :P.

    Milli, wpadaj na Podkarpacie na wino :P :D. Albo dwa :D
    Nie mów bo przyjadę:-)wiele mi nie trzeba:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milli, Mąż Ci jeszcze nie dał kary na kompa? :D. Mojego już korci. Tym bardziej, że to ja zawsze na niego krzyczałam żeby zostawił telefon, wyłączył komputer i posiedział ze mną. A teraz ja nie mogę nadążyć z ładowaniem telefonu :D.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Nie mów bo przyjadę:-)wiele mi nie trzeba:-)
    ZAPRASZAM! :P Który region naszej pięknej Polski zamieszkujesz? Pięknej, aczkolwiek trudnej do życia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 16:14

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Milli, Mąż Ci jeszcze nie dał kary na kompa? :D. Mojego już korci. Tym bardziej, że to ja zawsze na niego krzyczałam żeby zostawił telefon, wyłączył komputer i posiedział ze mną. A teraz ja nie mogę nadążyć z ładowaniem telefonu :D.
    Mój teraz ogląda film..a że mnie nie interesuje to korzystam..powiedział ,że założy mi blokadę,bo nawet jak idę do kibla to zabieram tablet jak nigdy:-)wielkie mi halo:-)

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    ZAPRASZAM! :P Daleko miałabyś na Podkarpacie? Który region naszej pięknej Polski zamieszkujesz? Pięknej, aczkolwiek trudnej do życia.
    Ewcia-Bielsko

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Annde nie rób, bo możesz się rozczarować. :) lepiej poczekać do terminu i mieć czarno na białym. Jeszcze z bety to już w ogóle praktycznie pewność. :) cały cykl czekałas to jeszcze kilka dni dasz radę. :P

    No właśnie nawet nie cały cykl, bo tak naprawdę to zaczęłam się niecierpliwić przez lekarza. Gdyby nie on, czekałabym na @, a jak mi powiedział o becie to od razu zaczęły myśli krążyć... No ale macie rację. W końcu do środy niedaleko. Chyba wytrzymam :)

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha ha ha ha :D. Facet nie zrozumie :P. Oni nie wiedza, że można się tak zżyć z obcymi osobami, a jednocześnie z osobami które mają tyle wspólnych myśli. To jest wspaniałe! :)

  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzwiewczyny rozpisałyscie. Nadążyć za Wami nie idzie ☺.
    Mam nadzieję że przyjmiecie do ploteczek zbrzuchaconą. Co prawda winka z Wami nie wypiję ale może skutecznie zarażę Was tą chorobą.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Ewcia-Bielsko
    No tak, pisałaś :) Poznaj mnie i moją sklerozę :P

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annde wrote:
    No właśnie nawet nie cały cykl, bo tak naprawdę to zaczęłam się niecierpliwić przez lekarza. Gdyby nie on, czekałabym na @, a jak mi powiedział o becie to od razu zaczęły myśli krążyć... No ale macie rację. W końcu do środy niedaleko. Chyba wytrzymam :)
    Który to będzie dc?

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka wrote:
    Ale się dzwiewczyny rozpisałyscie. Nadążyć za Wami nie idzie ☺.
    Mam nadzieję że przyjmiecie do ploteczek zbrzuchaconą. Co prawda winka z Wami nie wypiję ale może skutecznie zarażę Was tą chorobą.
    Wysyłaj Kochana wiruski, wysyłaj!:*
    Na wino nie zapraszam, ale do dotrzymania towarzystwa jak najbardziej:) Cieszę się Twoim szczęściem! Rośnijcie duże/duzi :) <3

  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    No tak, pisałaś :) Poznaj mnie i moją sklerozę :P
    Miło mi bardzo:-)
    P.s.to na pewno nie skleroza

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annde, wytrzymasz! I podzielisz się (mam nadzieję) wspaniała wiadomością ;)

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ