X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane! :)
    Witam się z Wami i od razu żegnam. Dzisiaj spędzam czas tylko i wyłącznie z moim ślubnym panem :D <3.
    Piszcie dużo żebym jutro miała co czytać ;).
    Ściskam!

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też będę u Was z doskoku. :( intensywny weekend nam się zapowiada. :P

    Aika, zaraz rzucę okiem, może coś rozkminię. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu temperatura ma spaść? Teraz to właśnie niech rośnie. :p

    Co do wykresu, hm... jak dla mnie owulka była wtorek-środa.. Troche ten test owulacyjny mnie zastanawia. A nie mierzyłaś tempki może krócej/dlużej, ewentualnie nic nie spowodowało zaburzeń pomiaru?

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,życzę miłego weekendu,zaraz moje dziecię wraca z ferii i jestem tylko do jej i mojego lubego dyspozycji.Buziole.

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plinka bierzemy bierzemy :D ale trochę mnie to po prostu zastanawia, ale masz racje, nie ma co się zastanawiać :D

    Wróblowa no właśnie po dzisiejszym pomiarze Ovu tez mi tak zaznaczyło :)

    Dzięki dziewczyny! <3

    m85awv1.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Wróblowa, może chodziło o to, że często przed owulką spada i następnie skacze? :)

    Wczoraj znalazłam tu wątek, że te niebieskie testy z allegro w ogóle nie pokazują drugich kresek. Ja te niebieskie właśnie mam. Czyli w sensie jakaś wadliwa partia. A ja się może niepotrzebnie stresuję? W przyszłym miesiącu kupię te z rossmana.
    Tylko co zrobić z pozostałymi?? :D :D

    Dzisiaj tempka u mnie też spadła sporo. Czekam jeszcze z malutką nadzieją, czy skoczy jutro.

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myslę za Aice już nie spadnie, także owulka była. :) Czas pokaże, trzymam kciuki, bo wykres wygląda obiecująco. <3 za to ja się miotam... wczoraj i przedwczoraj pobolewały mnie jajniki, śluz taki dziwny... zobaczymy może teraz tempka będzie miała tendencje rosnącą. :D
    Tym bardziej, że dziś bez serduszkowania bo idziemy na imieniny, więc podejrzewam że Wróbel nie będzie się do niczego nadawał. :D :D :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę że u każdej dziś intensywny weekend. Ja dziś sprzątam,piorę,gotuję a na koniec trzasnę sobie paznokietki i 2 tygodnie spokój ;-) (z paznokciami oczywiscie, bo gotuję czesciej :-) )

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz posprzątać i u mnie :-)
    Ja wracam dopiero jutro wieczorem :)

  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hhhmmmm.... Sprzątać mogę ale bez prasowania. Tylko uprzedzam, że dość często robię sobie przerwy bo jakoś często się ostatnio męczę :-)

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wstawiłam pranie, zalałam zlew żeby się odkamienił, i patrzę smętnie na górę prasowania, która mnie czeka. Cóż dziewczyny, wg ojca Sroki należy urządzić pranie, sprzątnie itp., bo żona ma być umęczona, wtedy będzie poczęcie :D więc wieczorem bierzmy się do roboty, a za kilkanaście dni, wszystkie zobaczymy zieloną kropeczkę :p

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem po sprzątaniu całej chałupy i mam dość bleeee....
    Plinka Ty tam dbaj o siebie a nie maraton Perfekcyjnej Pani Domu urządzasz! :P

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa mam taką nadzieję że już była i że teraz będzie się tylko piąć w górę :D Dziękuję bardzo ja też trzymam kciukasy <3

    Doma wiesz co, ja też mam te z allegro tylko że ja mam te różowe i mi normalnie pokazuje drugą kreskę :) Może u Ciebie rzeczywiście jest jakaś wadliwa partia a może jeszcze nie było owulki po prostu :) Jak spojrzysz na mój wykres to ja też mam same minusy ale przez kilka dni też nie robiłam a np. przed wczoraj był ciemny :) Więc poczekaj jeszcze może do skoku temperaturki i miejmy nadzieje że testy owu nie będą już w przyszłym cyklu potrzebne :)

    Trzymam za Nas wszystkie kciuki!! <3

    My z mężem dzisiaj lecimy znów na obiadek do teściów a po powrocie pewnie działamy :D

    m85awv1.png
  • plinka Autorytet
    Postów: 689 498

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa jaki tam maraton. Ja 5 minut się pokręcę a później 15 odpoczywam. Rękawów sobie nie wyrywam :-)

    Ja również używałam różowych testów owu z allegro. Te pokazały mi 2 kreski bo z rosmana żaden nie pokazał.

    gannhqvkk8uk7vha.png
    gannhqvk1gc3etug.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dziewuchy jesteście płodne :P czytam i czytam wasze posty. Od metra ich :D
    ja jak już używam testów owu tp tych z rosska. Myślę, że są spoko. w Tym cyklu zapomniałam, że miałam zastrzyk i zrobiłam test owu to ta pierwsza krecha wyszła tak mocna, że aż prawie czarna :P
    też mam intensywny weekend. dzisiaj gości mamy więc latam na miotle i wiruję w kuchni ;)
    także zapraszam do pomocy :P

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Ja właśnie wstawiłam pranie, zalałam zlew żeby się odkamienił, i patrzę smętnie na górę prasowania, która mnie czeka. Cóż dziewczyny, wg ojca Sroki należy urządzić pranie, sprzątnie itp., bo żona ma być umęczona, wtedy będzie poczęcie :D więc wieczorem bierzmy się do roboty, a za kilkanaście dni, wszystkie zobaczymy zieloną kropeczkę :p
    aj w następnym cyklu w płodne będę śnieg rękami odgarniać :D

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszą ciążę zaszłam praktycznie bez starania - ot jeden raz do końca i się udąło. Było to w 14 dniu cyklu. Teraz po 11 msc chcemy to powtórzyć. Próbowaliśmy 12 i 15tego dnia cyklu. Jeszcze chciałabym dziś czyli 18...

    Trochę się stresuję, że gospodarka hormonalna po ciąży mi się zmieniła, a do tego mam 6 cm mięśniaka w 7 cm macicy (dane z ostatniego usg)... Ale w pierwszej ciąży nie było to problemem...

    Ola

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Wróblowa mam taką nadzieję że już była i że teraz będzie się tylko piąć w górę :D Dziękuję bardzo ja też trzymam kciukasy <3

    Doma wiesz co, ja też mam te z allegro tylko że ja mam te różowe i mi normalnie pokazuje drugą kreskę :) Może u Ciebie rzeczywiście jest jakaś wadliwa partia a może jeszcze nie było owulki po prostu :) Jak spojrzysz na mój wykres to ja też mam same minusy ale przez kilka dni też nie robiłam a np. przed wczoraj był ciemny :) Więc poczekaj jeszcze może do skoku temperaturki i miejmy nadzieje że testy owu nie będą już w przyszłym cyklu potrzebne :)

    Trzymam za Nas wszystkie kciuki!! <3

    My z mężem dzisiaj lecimy znów na obiadek do teściów a po powrocie pewnie działamy :D
    No, ale właśnie chodzi o to, że niebieskie źle pokazują, a zielone i różowe dobrze. :) No i tak, owulki jeszcze nie było.

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    No, ale właśnie chodzi o to, że niebieskie źle pokazują, a zielone i różowe dobrze. :) No i tak, owulki jeszcze nie było.
    No w każdym razie dla porównania kupię te rossmanowskie.
    Dziś mnie tak boli brzuch na dole, że jak dziś nie ma owulacji, to jestem ksiądz :P

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zachodzą jakieś anomalie, wrocilam niedawno z Rossmanna i kusilo mnie żeby kupić te testy... ale ostatecznie zrezygnowałam. Sluz sprawdzałam rano, nie wyglądał na mega plodny... z reszta wczoraj było <3, więc mógł nie być wiarygodny. :<

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ