X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Ja w pierwszą ciążę zaszłam praktycznie bez starania - ot jeden raz do końca i się udąło. Było to w 14 dniu cyklu. Teraz po 11 msc chcemy to powtórzyć. Próbowaliśmy 12 i 15tego dnia cyklu. Jeszcze chciałabym dziś czyli 18...

    Trochę się stresuję, że gospodarka hormonalna po ciąży mi się zmieniła, a do tego mam 6 cm mięśniaka w 7 cm macicy (dane z ostatniego usg)... Ale w pierwszej ciąży nie było to problemem...

    Ola
    Podobno w drugą ciążę zachodzi się szybciej, ale jak dla mnie to tak samo długa droga. ;) swoją droga szybko zaskoczyliscie za pierwszym razem. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wtedy nikt z nas się tego nie spodziewał ;) Wróblowa widzę ile masz starań ,,na koncie" a to będzie które Twoje dziecko?

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze eh... o ile w ogóle będzie :(

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa głowa do góry. Będziesz jeszcze miała gromadkę dzieci :) co to za czarne myśli:p bo zaraz szczotą dam po głowie :P

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze mam nadzieję, ale Wróbel wczoraj miał chyba słabszy dzień i wypalił do mnie, że na pewno go zostawię jak nie będziemy mieli dziecka, że on tak bardzo pragnie tego że on się chyba zalamie na śmierć jak nam się nie uda. A po serduszku (ja zawsze po trzymam tyłek w górze :D) opieprzyl mnie ze za krótko w górze trzymam i mam jeszcze z 5 minut się "wypinac" hahaha :D no i pilnuje mnie żebym nie zapomniała mu witaminek dać. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monijaaa wrote:
    Wróblowa głowa do góry. Będziesz jeszcze miała gromadkę dzieci :) co to za czarne myśli:p bo zaraz szczotą dam po głowie :P

    Nie bij, wytłumacz! :D :D :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda się napewno! Przepraszam za poruszenie niewygodnego tematu. Chociaż na takim forum to chyba nie ma ,,niewygodnych tematów" :) Ja dziś postaram się zapędzić ,,mojego chłopa do roboty" ale ostatnio stwierdził coś na zasadzie, że to za szybkie tempo dla niego (chodzi o za częsty sex);))) Co 3 dni to robimy i za szybkie tempo ;) Ale może jakaś bielizna i pończochy jednak przekonają go do mojego tempa ;) Buziaki!

  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja jeszcze mam nadzieję, ale Wróbel wczoraj miał chyba słabszy dzień i wypalił do mnie, że na pewno go zostawię jak nie będziemy mieli dziecka, że on tak bardzo pragnie tego że on się chyba zalamie na śmierć jak nam się nie uda. A po serduszku (ja zawsze po trzymam tyłek w górze :D) opieprzyl mnie ze za krótko w górze trzymam i mam jeszcze z 5 minut się "wypinac" hahaha :D no i pilnuje mnie żebym nie zapomniała mu witaminek dać. :)

    też tak robię, a mój śmiał się, że zamontuje mi jakąś belkę i będę spać po serduszkowaniu całą noc jak nietoperz :D :D

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty, żaden niewygodny temat. :) tym bardziej że jesteśmy w swoim towarzystwie i każda z nas przechodzi to samo :)
    O matko... mój z kolei mógłby co dzień... i chociaż bardzo się z tego cieszę, to u mnie optymalnie to jest co dwa dni. :D

    Monijaaa hahahaha słuchaj, to nie głupi pomysł, tylko później jak odpowiesz na pytanie: mamooo, a jak się robi robi dzieci?! A no wiesz skarbie, na nietoperza :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ci myślicie? Negatywny chyba jeszcze? Takie sredniawe te kreski... Chociaż to mój 1 test owulacyjny więc nie wiem jakie mogą być mocne

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/31164ace23cd.jpg

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że jest za jasna. Ale może to kwestia światła :)

    Ja się z Wami żegnam dziewczynki, idziemy z Wróblem na impreeee :D buziaki.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczynki jak tam się trzymacie? :)

    m85awv1.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo ze zdjęcia powiedziałabym, że to jeszcze nie to.
    Aika mam nadzieję, że taki z twojego zdjęcia profilowego bocian do mnie na wiosnę przyleci ;)

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie to też jeszcze nie to, mi w tym miesiącu wyszedł pierwszy raz w życiu i nie miałam wątpliwości, że to pozytywny wynik.
    Więc cierpliwości, zobaczysz ten pozytywny :)

  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OLAM86 wrote:
    Uda się napewno! Przepraszam za poruszenie niewygodnego tematu. Chociaż na takim forum to chyba nie ma ,,niewygodnych tematów" :) Ja dziś postaram się zapędzić ,,mojego chłopa do roboty" ale ostatnio stwierdził coś na zasadzie, że to za szybkie tempo dla niego (chodzi o za częsty sex);))) Co 3 dni to robimy i za szybkie tempo ;) Ale może jakaś bielizna i pończochy jednak przekonają go do mojego tempa ;) Buziaki!

    Jak mój mi ostatnio tak powiedział, a ja po prostu miałam ochotę (żadne dni płodne, tak dla samej bliskości), to gdy wyszedł do sklepu zasłoniłam zasłony i go zdybałam w salonie. Powiedziałam, że mam na niego ochotę tu i teraz... i wiecie co? Pomogło. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 18:02

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, to dzisiaj bym się złamała. Myślałam, że mam w domu test ciążowy i stwierdziłam, że zrobię go rano. Jednak okazało się, że to tylko puste pudełko. Albo zapomniałam wyrzucić albo mój Mąż sprawdzał czy jest w ciąży :D

    monijaaa lubi tę wiadomość

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    to znowu ja :) Dopiero za tydzień będę testować, ale już nie mogę się doczekać. Dni płodne miałam około tydzień temu. Jedyne objawy jakie zaobserwowałam u siebie to :

    * ogromna senność (jeszcze nigdy tak nie miałam. Przychodzę z pracy i nie potrafię dosiedzieć do 19. Idę spać koło 20 a 12 godzin później i tak nie mogę wstać. W pracy kiwam się przed kompem prawie zasypiając )

    * druga sprawa to pobolewanie podbrzusza i kłucie jajników. Ból pobolewał jakby mi się tam wbijał gwóźdź. Były też bóle takie jakby menstruacyjne ale o wiele lżejsze, które co jakiś czas przychodziły i odchodziły.

    * trzecia rzecz, którą zaobserwowałam jest taka, że okres powinnam mieć za tydzień wiec w tym momencie (jak co miesiąc) piersi powinny strasznie boleć ( przeważnie 10 dni przed okresem nie da się ich dotknąć). Teraz mnie w ogóle nie bolą. Trochę się jakby powiększyły i sutki są nadwrażliwe, ale nic poza tym.

    Staraliśmy się o dziecko z zastosowaniem testów owulacyjnych. Kochaliśmy się we wszystkie dni płodne (wg. testów).

    Myślicie, że coś jest na rzeczy? Czy może się tylko wkręcam ?

  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monijaa trzymam kciuki!!! <3 Ja mam nadzieje na jesień :)

    Ilona jasne ze to moga byc objawy ciazy ale ja bym poczekala do testu bo mimo wszystko objwy moga byc rownie dobrze zwiazane ze zblizajacym sie @ jednak miejmy nadzieje ze to kropek :D Ostatnio na ovu byl taki artykul wlasnie o doszukiwaniu sie objawow itp. Ja po 3 cs odpuscilam sobie kojarzenie roznych objawow z ciaza bo potem bylo mi jeszcze bardziej przykro :( ale wierze i trzymam kciuki zeby u Ciebie to byly onjawy spowodowane przez rozwijajace sie malenstwo <3

    Wiecie co, okazuje sie ze jesli teraz mialam ta owulacje to testowac bede 2.02 w urodziny mojego mezczyzny :D Mysle ze bedzie mial cudowny prezent :)

    Mam jeszcze pytanie, jak myslicie, gdy po stosunku sie wstanie i sporo nasienia wyplynie, to i tak cos zostanie? :)

    m85awv1.png
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika, na pewno coś zostanie. Ale czytałam, że nie powinno się iść do toalety zaraz po ani brać prysznica. Nie wiem czy to prawda. Ale tak czytałam.

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • Sonia1617 Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    O boziu ciezko was nadgonic tak w 5 minut, nie dam rady hehe tak skrobiecie:)

    Moj dzien bardzo intensywny bo do moich dziadkow zajechalismy do dziadkow M no i do dziadkow naszej mlodej Z:) jak o 10 wyjechalismy to wrocilismy kolo 19 caly dzien w "d":p

    Nie lubie takich dni ktore sa zaplanowane co do minuty.. Nie lubie tez owulacji i sexu wrecz z zegarkiem w ręce.. Jak w fabryce cholera, tasma produkcyjna:)

    Jak wam dzionki minely?

    Mam jeszcze pytanie dla was drogie forumowiczki bo nie jestem baprawde w stanie przeczytac wszystkich stron.
    Mozecie sie przyznac ktora nakwczezniej po cc stara sie o dzidziusia ponownie?

    Pozdraeiam serdecznie :)

    Aha jeszcze taka sprawa.. Bardzo chce wszystkie was przeprosic za moje bledy ortograficzne czasem az smieszne.. Mam dysfunkcje mimi autokorekty nie panwije nad tym, pisze nie czytam i wysylam.. automat..

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ