X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:-)
    Indygo,ogromne gratulacje!
    Aika czemu Cie tak boli?byłas u lekarza?

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Ostatni raz jak byłam u mojej gin, okazalo się ze mam po prostu bolesne owulacje. Ale że teraz nic, to nie wiem, może po prostu jajniki pracowały.

    Ja się już poddaje :( jak myślałam wczoraj ze dzisiaj temperatura skoczy, tak jest taka sama... Jest mi tak przykro...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 07:14

    m85awv1.png
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aika wrote:
    Witam :)
    Ostatni raz jak byłam u mojej gin, okazalo się ze mam po prostu bolesne owulacje. Ale że teraz nic, to nie wiem, może po prostu jajniki pracowały.

    Ja się już poddaje :( jak myślałam wczoraj ze dzisiaj temperatura skoczy, tak jest taka sama... Jest mi tak przykro...
    Aika,u mnie tak samo.Jestem na clo.W zeszłym tygodniu byłam u gin,pęcherzyki pięknie do pęknięcia.
    A tempka spada,dziś troszkę poszła w górę.Cycki bolą,i sluz ewidentnie po owu.ehhhh

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilliSBB wrote:
    Aika,u mnie tak samo.Jestem na clo.W zeszłym tygodniu byłam u gin,pęcherzyki pięknie do pęknięcia.
    A tempka spada,dziś troszkę poszła w górę.Cycki bolą,i sluz ewidentnie po owu.ehhhh

    Poczekaj na rozwój wydarzeń :) Może owulacja się przesunela. Obserwuj temperaturę i swój organizm.Trzymam kciuki aby się udało kochana <3

    m85awv1.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciskam kciuki dziewczyny, aby owulacja jednak była.

    Miłego dnia :)

  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to tu się dzisiaj nic nie dzieje;p

    4 cs:)
  • Karmel z solą Przyjaciółka
    Postów: 154 43

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja jednak nie testuje. Pojawiły się plamienia, czyli idzie @...
    Myślę o tym, czy po okresie nie iść do gina. W sumie byłam w styczniu, dostalam tylko skierowanie na toxo i tsh.
    Niby obserwuje swój cykl lepiej od stycznia, ale wcześniej też nie próżnowaliśmy z mężem, więc już nie wiem. Chyba pójdę i powiem, że to już na bank z pół roku starań, teoretycznie jesteśmy zdrowi, przed 30, tryb życia też nie najgorszy...

    Nadzieja jest naj­większą siłą człowieka.
    e55a6c421f5e7f8a985372c073b97881.png
    8cs
    3 cykl na duphastonie
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Kurde, nie będę mogła zrobić HSG w tym miesiącu. Mam jakąś infekcję, która wyszła w badaniach. :/ Dodatkowo zorientowałam się, że nie mam recepty na clostylbegyt, więc ze stymulacji nici. Kurde.
    Kurde, kurde. Ale jestem na siebie zła za tę receptę. No i nie wiem co z tą infekcją. W ogóle jej nie odczuwam. Nawet nie wiedziałam, że coś jest nie tak.

    A tak w ogóle to stwierdziłam, że świat nie jest sprawiedliwy. Wczoraj oglądałam "Uwagę" i mówili o dwuletniej dziewczynce katowanej przez ojczyma. Jej matka tłumaczyła siniaki problemami zdrowotnymi i nawet na fb wrzucała zdjęcia poobijanej małej żaląc się, że służby socjalne się nimi interesują, a jej mała jest chora po prostu. Dziewczynka nie żyje. Ojczym popchnął ją tak, że uderzyła głową o framugę i zrobił jej się krwiak.

    Jak takie potwory mogą mieć dzieci? A my mamy z tym problem?

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • annde Autorytet
    Postów: 322 118

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Indygo wrote:
    Hej. Nadal jestem w szoku. Prawdopodobnie ciąża bliźniacza - są dwa pęcherzyki, w jednym widać zarodek. W drugim na razie nic nie widać. Wizyta 7.04 i wtedy będzie wiadomo. U nas w rodzinie nigdy nie było bliźniąt. Życie zmieniłoby się o 180 stopni!

    Super! Cieszę się z Tobą! :D

    Trzy cykle stymulowane. Jeden cykl nieplanowanej przerwy. Kolejny cykl stymulowany. Wcześniejsze bezskuteczne. 30 lat. Starania od 2014 roku.
    PCOS
  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :).

    U nas dziś pięknie słoneczko świeci od rana więc i humorek dobry. Mimo to jakos mam tak ze nie chce mi się myśleć o ciąży o tym czy wyszło czy jednak nie. Taki obojętny dzisiaj mam dzień...może przez przeziębienie, które od wczoraj mnie męczy.

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • Karmel z solą Przyjaciółka
    Postów: 154 43

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annde wrote:
    Jak takie potwory mogą mieć dzieci? A my mamy z tym problem?
    Nawet nie wiesz jak często o tym myślę. Albo o nastolatkach, które gdzieś tam na imprezie bzykna się, a potem płacz, bo ciąża.
    A tu człowiek się stara, kombinuje i nic :(

    Nadzieja jest naj­większą siłą człowieka.
    e55a6c421f5e7f8a985372c073b97881.png
    8cs
    3 cykl na duphastonie
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sobie myślę, że my właśnie po prostu za bardzo się staramy, za dużo o tym myślimy i za wiele kombinujemy i dlatego to nie wychodzi. No bo wpadki są na luzie i bez głowy pełnej myśli o dziecku ;)

    Lunna lubi tę wiadomość

  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo!

    Ja jestem zla jak osa. :D bo mi wczoraj Wróbel usnąl na amen, a chciałam zaliczyć <3 jeśli to by faktycznie owulka była. ;D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dobry wróbel;p co on sobie wyobraża ;p

    Jaspis lubi tę wiadomość

    4 cs:)
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem, kopnę go w zad dzisiaj jak wróci. :P

    Znaczy w sumie to chyba nie miałam, chociaż mój organizm i temperatura dają mi sprzeczne sygnały hahahaha ;D a w dupie tam, teraz bardziej niż do owulki czekam na wizytę u ginka. :D

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to Ci Wróbel :)

    A mnie tak jajnik daje znać o sobie, że zaraz się skręcę.

    Dziewczyny, te które biorą wiesiołek, czy on czasem nie może mieć wpływu na wydłużenie cyklu?

  • karollka29 Autorytet
    Postów: 923 281

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma tez się nad tym zastanawiam bo zanim zaczelam brać miałam cykle około 28 dniowe a teraz nawet 37.

    No niedobry Wróbel :p.

    7cs
    Wysoki testosteron...
    Ovarin na poprawienie gospodarki hormonalnej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buhaha wroblowa :D

    A ja dalej nei wiem o co chodzi...dzis 8 dc a ja wczoraj plamilam i nie wiem czy moge isc te wymazy porobic do IUI...musze dzis napisac do gina sms....ugryze sie w dupe jak moj organizm zrobi mnie w ciula i w tym cyklu nie dojdzie do IUI

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollka29 wrote:
    Doma tez się nad tym zastanawiam bo zanim zaczelam brać miałam cykle około 28 dniowe a teraz nawet 37.

    No niedobry Wróbel :p.
    No właśnie. Ja dopiero skojarzyłam, że tak naprawdę cykl I- 30 dni, II- 27 dni, III 34 dni (to chyba jeszcze w miarę ok, kilka dni opóźnienia to nie tragedia nie?), IV- 38 dni (pierwszy z wiesiołkiem). No i teraz też biorę wiesiołka mimo braku starań, bo śluz jest super i jest po prostu przyjemniej, ale jeśli będzie znów tak długi cykl, to na kolejny odstawię po prostu wiesiołka i zaobserwuję co się dzieje.

  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny w tym słonecznym dniu :)

    Ja dalej czekam na @, chciałabym już rozpocząć nowy cykl i próbować dalej... W piątek mam wizytę u gina i jestem ciekawa jaki plan działania w następnym cyklu, czy dalej stymulacja i monitoring...w tej chwili myślę, że to przez moją "głowę" się nie udaje, ale jak tu wyluzować.... :(

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
‹‹ 750 751 752 753 754 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ