X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mial byc obiad na dwa dni :D no to co mi tam wpadajcie :p
    Katowice ale mozna sie zgubic :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Jeny aż mnie dreszcze przeszły jak to przeczytałam :( rozumiem Cię doskonale, bo ja z moją Milką (ciemna) miałam jechac na prześwietlenie i dostała "głupiego jasia" to ryczałam nad nią jak głupia :)

    A skąd ta mokra karma dla kotów u niej się dostała?


    Z mojej głupoty. Kotu dawałam, a że samo mięso prawie (skład 95% mięsa) to sobie pomyślałam, że nic jej nie będzie. To było jedyne co inne jej dałam.
    Ale u nas na osiedlu rozrzucają trutki... I stare mięso. A moja jak odkurzacz zbiera. Pilnuje jej jak oka w głowie, ale ona już umie tak zebrać, że ja nawet nie zdąże zauważyć a ona już połknie.
    Więc dwie opcje - coś z ulicy albo mój idiotyzm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej mamusi pupilek ostatnio zjadl pol gumowego buta i nic mu nie bylooo... Az mnie toczdziwilo.. Zostawic go samego na podworku to masakra haha psiej karmy nie jada tylko kocia XD nie wiem co to za odmieniec maly :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia no nasz sie jak kot zachowuje. Skoczny jak kot, przeciaga jak kot. Spi jak kot. Tylko nie mialczy.

    Kurcze jakos sie zebrac po te wyniki nie potrafie...

    Paula. Melman na szczescie targa jak wyczuje ze ktos wyrzuci kosci gdzies

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Ja tak źle nie mam, choć jestem najmłodsza w wydziale, to babki mam spoko ;) choć to nigdy nie wiadomo ;) haha
    Ja też jestem najmłodsza w wydziale ale u mnie nikt do nikogo się nie odzywa przez 8 godzin czasami ktoś coś rzuci ale raczej cisza że siekierę można powiesić

    Marza89, Sandersik lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Phia no nasz sie jak kot zachowuje. Skoczny jak kot, przeciaga jak kot. Spi jak kot. Tylko nie mialczy.

    Kurcze jakos sie zebrac po te wyniki nie potrafie...

    Paula. Melman na szczescie targa jak wyczuje ze ktos wyrzuci kosci gdzies

    Melunia ale już po wyniki! Ja się niecierpliwię :P

  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia dokładnie po wyniki marsz !

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Melunia ale już po wyniki! Ja się niecierpliwię :P
    No wlasnie ja tezzz ... Siooo :*

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Phia no nasz sie jak kot zachowuje. Skoczny jak kot, przeciaga jak kot. Spi jak kot. Tylko nie mialczy.

    Kurcze jakos sie zebrac po te wyniki nie potrafie...

    Paula. Melman na szczescie targa jak wyczuje ze ktos wyrzuci kosci gdzies
    Melunia powodzenia! :D

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Ta stara panna ode mnie też księguje! Hahahaha i jest straszna! Ja to się z nią nie patyczkuje, jak mi coś leży na wątrobie to jej wygarnę, jak się kiedyś z nią kłóciłam to mi rzuciła tekstem "że ona życzy i wymaga ode mnie szacunku" to jej powiedziałam "że to nie jest koncert życzeń a wymagać to ona może od swojego psa, żeby nie sikał w domu" To chyba z 2 miechy ze mną nie rozmawiała, ale spokojnie poczekałam, aż przyjdzie moment kiedy coś będzie potrzebować z systemu, którego nie ogarnia! Długo czekać nie musiałam hahahahaha
    Powiem Ci, że czasem nawet mi jest jej szkoda, jak sobie tak pomyślę, że wraca do domu i nie ma nikogo dosłownie poza psem. A z drugiej strony w ogóle nie jest mi jej żal bo ma to co sobie wypracowała z ludźmi, czyli nic.
    Też mam koleżankę obok siedzimy biurkowa biurko ale się na mnie obraziła i od roku nie odzywa chociaż od kilku miesięcy coś dziwnie zagaduje ale teraz to ja nie mam ochoty na rozmowy z nią (tak mi powiedziała jak się chciałam dowiedzieć o co jej chodzi)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) czas się przywitać. To mój 3 cykl starań. Drugi to ciąża biochemiczna. Śmieje się, że w pierwsze dwie ciążę po prostu zaszłam i byłam :) teraz wykresy, mierzenia temperatur, badania, progesterony, bety itd... Ale moi chlopcy to stare konie i jedyne co miałam. Wtedy to możliwość kupienia gazety " mamo to ja ". Zero innej wiedzy. Aczkolwiek był większy spontan i luz i pozytywne nastawienie. Teraz boję się wpaść w matnie. Boję się, że przestaniemy czerpać przyjemność a będziemy "robić dzidzie". Dlatego uznałam że w Waszym gronie, jak mnie przyjmiecie, pogadam po babski i będzie lżej z małżem w domu :)

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny

    Podglądam Was od dłuższego czasu, i w końcu zdecydowałam się ujawnić;-) Uzależniłam się od Was;-) Mam 34 lata i staram się o rodzeństwo dla mojego synka 6 lat.
    staramy się z mężem od 8 cykli. Aktualnie zaczęłam zażywać Ovarin i wit D.
    pozdrawiam i życzę wszystkim dwóch kreseczek na teście.

    aktap lubi tę wiadomość

    16 cykl
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:41

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) dobry pomysł, żeby w końcu do nas dołączyć :D to prawda, że lepiej to zniesiecie i nie będziecie przerzucać frustracji na męża ;)
    tetis u mnie też 8 cykl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki chyba dzień dziś widzę ujawnień wśród 30latek ;) Tetis masz 6latka.. Ja mam 13 i 11 latków, po cichu marzy mi się córeczka :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, a jak u Ciebie? Co z wizytą?? :)

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :D
    Witamy i rozgście się ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dziewczyny, szalejecie! :) Naprodukowałyście tyle, że w poczekalni chyba sobie nadrobię :) Cofam strony i cofam i chyba na piątku się zatrzymałam :D Ale w skrócie patrząc wesoło było przez weekend :)
    Też mam psa, mixa (ratlerek+kundel)i też chodzący odkurzacz, a z racji 10 lat ostatnio często coś mu dolega.
    Siedzę jak na szpilkach w pracy a gdzie jeszcze do wizyty liczę na to aby do 19-20 się udało...
    A działo się działo haha :D
    Uda się, uda, zobaczysz ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś czekam na wynik progesteronu.po cb pierwszy raz tak miałam że testy owulacyjne wychodziły 3 dni pod rząd pozytywne. Zawsze raz tylko. Zastanawia mnie jak poszleje ten mój organizm.

‹‹ 288 289 290 291 292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ