X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Witajcie dziewczyny :) dobry pomysł, żeby w końcu do nas dołączyć :D to prawda, że lepiej to zniesiecie i nie będziecie przerzucać frustracji na męża ;)
    tetis u mnie też 8 cykl :)
    O synka staraliśmy się 10 cykli.caly czas mam wyrzuty sumienia że nie potrzebnie tak długo zwlekalam że staraniami o drugie dziecko.

    16 cykl
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:41

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:41

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Taki chyba dzień dziś widzę ujawnień wśród 30latek ;) Tetis masz 6latka.. Ja mam 13 i 11 latków, po cichu marzy mi się córeczka :)
    To tak jak mi i mojemu synkowi

    16 cykl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja Anka maz Lukasz, wlasnie dostarczyl obiad :-D ja 28 a On 30 :-)
    Ja też Anka Pisanka :-)

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na imię mam Magda, w tym cyklu stosuje testy owulacjne ale te z allegro i wkońcu dzisiaj ujrzałam pozytywny test a już wątpiłam w to szczerze.jakniki od paru dni mnie bolą wczoraj plecy mnie bolały.dzisiaj będę musiała popracować nad córeczką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 16:21

    16 cykl
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetis wrote:
    O synka staraliśmy się 10 cykli.caly czas mam wyrzuty sumienia że nie potrzebnie tak długo zwlekalam że staraniami o drugie dziecko.

    Widocznie wtedy nie byłaś jeszcze na to gotowa ;) na pewno niedługo się uda. Może znowu u Ciebie w 10 cs zaskoczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    U nas dzisiaj w pospiechu zeby czasu nie tracic to i obiad z dostawą do pracy :-)
    Ja obiecałam sobie że przez te 10 dni bez dzieci nie dotkne kuchenki, tylko będzie zamawiane, ale już mi się marza szparagi w mleku kokosowym z makaronem. No i kupiłam żółta fasolke.. Będzie z Bułeczka tarta. I tyle z odcięcia się od kuchty domowej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja obiecałam sobie że przez te 10 dni bez dzieci nie dotkne kuchenki, tylko będzie zamawiane, ale już mi się marza szparagi w mleku kokosowym z makaronem. No i kupiłam żółta fasolke.. Będzie z Bułeczka tarta. I tyle z odcięcia się od kuchty domowej ;)
    Mleko kokosowe... Dobre to jest???
    Do jednej pojdziemy na golabki a do drugiej na fasolke :-D

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    To jak sa nowe Panie to poprosimy o imionka wasze :-)

    Nasz perwersik narazie widzę na spokojnie do nowych koleżanek:) dziewczyny musicie byc gotowe na szczere pytania od naszej koleżanki:) z niecierpliwością czekam na odpowiedzi główne:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Nasz perwersik narazie widzę na spokojnie do nowych koleżanek:) dziewczyny musicie byc gotowe na szczere pytania od naszej koleżanki:) z niecierpliwością czekam na odpowiedzi główne:)
    Haha bo sie wystrasza i co ja wtedy zrobie :-D

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj na pocieszenie ze względu na duzy spadek temperatury wjechał na obiad McDonald! Wiem nie zdrowee,aleee uwielbiam dziada! Powiedzialam mojemu ze jak tyjemy to oboje trudno :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo to moze nowe kolezanki tez powiedzia co za pozycje lubia :-)
    Moze czegos nowego sie nauczymy ;-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:41

    Sandersik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Nasz perwersik narazie widzę na spokojnie do nowych koleżanek:) dziewczyny musicie byc gotowe na szczere pytania od naszej koleżanki:) z niecierpliwością czekam na odpowiedzi główne:)
    Kochana.. Mam 36 lat... Dorastałam w takich czasach, do tego będąc metalówa pełna geba, jezdzaca po woosstokach za malolata.. Myślisz że się czegoś boję??? ;D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mleko kokosowe... Dobre to jest???
    Do jednej pojdziemy na golabki a do drugiej na fasolke :-D
    Bardzo dobre! Do takiego najlepsze! Mam zawsze w lodówce. Polecam serdecznie. Do tego pasta curry, papryka makaron i najprostsze danie jest. Zupę tajska na nim gotuje, szparagi.. Mniam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki jutro. Pozniej was nadrobie

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak mnie podkreciłyscie w weekend że męża tak wymeczyłam że boję się teraz że sił i ochoty mu na dzisiaj braknie.a test owulacyjny pozytywny

    16 cykl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Bardzo dobre! Do takiego najlepsze! Mam zawsze w lodówce. Polecam serdecznie. Do tego pasta curry, papryka makaron i najprostsze danie jest. Zupę tajska na nim gotuje, szparagi.. Mniam :)
    Zupa tajska hmm... Zaciekawila mnie :-)

‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ