X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia to się do KAtowic przeprowadź. Otworzymy coś swojego ;)

    A popsutym sie nie da pobawić? :P
    Mnie kupił na pierwszej wycieczce do Holandii mój brat :D Poszliśmy na słynną czerwoną ulicę i w sex shopie oglądaliśmy - spodobał mi się i stwierdził że takiej pamiątki z Holandii nikt nie ma a mnie pewnie się w samotne wieczory przyda :D

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia nooo nie... Bo moj wyrzucil jak sie popsul hehe ale nadal o nowym my nie pomyśleli:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To źle :P o matko co by to były tematy na żywo jakbyśmy się spotkały :D
    Właśnie oglądam cake hunters na food network. JAkie oni torty mają :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj my bysmy tez takie piekly :-D
    Tematow by bylo napewno sporo :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Właśnie z góry przepraszam za pytanie. Ale masz już tak dużych chłopaków , możesz wysłać na kolonie i nie martwić się o butelki, pieluszki - wiesz o czym mówię. Skąd teraz ten pomysł.

    Ja teraz myślę że za długo czekałam. Chce żeby syn miał rodzeństwo. A najchętniej siostrzyczkę. Hehe stan błogosławiony wspominam słabo i początki macierzyństwa też nie były łatwe. Za to te duże oczy i rączki na szyi wynagradzaja wszystko.

    Znajoma właśnie się pochwaliła że jest w ciąży a w weekend walila równo wódę. Eh a ja kwas foliowy zagryzam cynkiem i dupa
    Kochana nic nie szkodzi. Proza Zycia.moi chłopcy są z poprzedniego małżeństwa. Teraz jest wszystko tak jak ma być i mam cudowna rodzinę to i wspólne dziecko. Wtedy szybko się postaralam o potomstwo bo chciałam tak, teraz człowiek mądrzejszy, protestował, pozył, sprawdził... I można z opóźnieniem może ale starać się o dzidzi. Ot cała historia. Poza t cała trójka mnie męczy.. Nie wiedzą co to jest mię młodsze tak rodzeństwo.. Hehe.. Ja wiem.. Poniszczone zeszyty, plecaki, jeszcze będzie placz ;)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszystko jasne.
    Ja mam siostrę młodsza o 11 lat. Pamiętam jak na wypracowanie wylała mi korektor

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odważnie :) ale fajnie - moja mama mnie urodziła mając 35. Ale byłam wpadeczką jako ostatnia z trójki i troche jej to nie było po drodze ale koniec końców kocha mnie :D

    Laski - dajcie mi poradę bo za chwile zwariuje - co na wzdęcia i odbijanie? Espumisan pomaga ale po paru godzinach wraca...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Mamman wiesz - byłoby fajnie jakby te kciuki coś dały i ten spadek hcg wystrzelił powyżej 1000...
    Phia wibrator Ci został :D
    OJj gdyby dało radę to bym wysłała Ci przez te kciuki wirusa;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama ostatniego brata urodziła jak miała 41 lat. Ja pierwsza i najwcześniej Miałam zawsze przedszkole w domu.
    Na wzdęcia sama nie mam pomysłów. Mój to spodnie z wysokim stanem i bluzki oversize;b
    Mój małż zaraz przyjedzie, szuka tylko truskawek dla mnie po miescie, i będę musiała oglądać Ronaldo ;) ale będę poczytywac ukradkiem. My baby potrafimy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety z dzisiaj... 635,3. Myślicie, że dobrze rośnie?

    melunia91, Ania95, Plamka_92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN - wiesz ja już sobie wszystko mówię, że może to były bliźniaki (chociaż w mojej rodzinie nigdy nie było - z męża tak ale od strony babci) i ze spadło bo jeden się nie zachował a drugi siedzi i zrobi niespodziankę.
    Że jak przy Młodym miałam okres to może teraz też tak się stało a spadek był dlatego że mi po prostu okres przyszedł. Już mam tyle wersji że sama się dziwie że nie zwariowałam...

    MammaN lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Mam wyniki bety z dzisiaj... 635,3. Myślicie, że dobrze rośnie?
    Piękny! Właśnie patrzyłam na Twój przyrost który masz i miałam się pytać kiedy robisz :) Cudownie i się ciesze. Ja jutro odbiorę pewnie swoje tłuste 0...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia ale ty pesymistka...
    Zmien nastawienie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy 3 bejbifruty jak to moj zawsze mowi na maluszki :-)
    A w takim tempie to moze na 30 doczekam sie 1 dziecka :-) wazne zeby sie udalo :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia ja własnie taka jestem - potrafie innych pocieszyć sama siebie dołując. Nie mam po prostu porównania. Przyjaciółka mi dziś powiedziała że ona 3 miesiące okres miała normalny! I dopiero później się zorientowała że w ciąży jest,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    MammaN - wiesz ja już sobie wszystko mówię, że może to były bliźniaki (chociaż w mojej rodzinie nigdy nie było - z męża tak ale od strony babci) i ze spadło bo jeden się nie zachował a drugi siedzi i zrobi niespodziankę.
    Że jak przy Młodym miałam okres to może teraz też tak się stało a spadek był dlatego że mi po prostu okres przyszedł. Już mam tyle wersji że sama się dziwie że nie zwariowałam...
    Melunia, ja Cię rozumiem :* na prawdę. Zmień myślenie. Nastaw się, że się w końcu uda i zobaczysz! Moze łatwo mówić... Ale to prawda, że jak odpuścisz to dzieją się cuda <3 często myślę o Tobie i na prawdę wierzę, że uda się!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tego co słyszałam to do 12tyg może się bliźniak wchłonąć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia moja znajoma tez tak miala... I dopiero po jakim czasie sie zorientowala...
    Glowka do gory kochana :*

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Mam wyniki bety z dzisiaj... 635,3. Myślicie, że dobrze rośnie?
    Gratulacje! Super wynik :*

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Mam wyniki bety z dzisiaj... 635,3. Myślicie, że dobrze rośnie?
    Cudnie gratuluję!!! Każdemu takiej życzę :)

‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ