X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetis wrote:
    Dziewczyny tak mnie podkreciłyscie w weekend że męża tak wymeczyłam że boję się teraz że sił i ochoty mu na dzisiaj braknie.a test owulacyjny pozytywny
    Na to oni maja zawsze sily ;-D

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetis wrote:
    Dziewczyny tak mnie podkreciłyscie w weekend że męża tak wymeczyłam że boję się teraz że sił i ochoty mu na dzisiaj braknie.a test owulacyjny pozytywny

    Raczej bedzie liczyl na wiecej :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Raczej bedzie liczyl na wiecej :D
    Na duzo duzo wiecej haha

    Lody lody dla ochlody :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły mi wyniki proga. Książkowy mój w zwykłym cyklu bez ciąży. Więc nie ma na co liczyć, mimo wysokich temperatur (nie potrafię Wam udostępnić wykresu bo pipa ze mnie) w cb miałam większy więc wtedy mnie to właśnie zaintrygowalo. No nic :) trzeba będzie się wyluzowac Na urlopie i działać dalej :)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Miss, a jak u Ciebie? Co z wizytą?? :)
    Ja narazie próbuje Was nadrobić ale troszkę się zejdzie bo jeszcze w pracy siedzę :( kończę za 15 minut na szczęście :)
    U mnie dziś tragiczny dzień :/ żołądek nie od rana boli z nerwów, wizyta o 19, pewnie trochę obsuwy będzie ale mam nadzieję że mnie przyjmie gin :/ dziewczyny trzymajcie kciuki żeby i u mnie jakieś światełko w tunelu się pojawiło :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja narazie próbuje Was nadrobić ale troszkę się zejdzie bo jeszcze w pracy siedzę :( kończę za 15 minut na szczęście :)
    U mnie dziś tragiczny dzień :/ żołądek nie od rana boli z nerwów, wizyta o 19, pewnie trochę obsuwy będzie ale mam nadzieję że mnie przyjmie gin :/ dziewczyny trzymajcie kciuki żeby i u mnie jakieś światełko w tunelu się pojawiło :)
    Jeszcze się nie znamy ale trzymam mocno kciuki z całego Serca :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss no ja mam podobnie z wizytami. Wrocilam do domu i siedze. Pranie wywiesic i mozna leniuchowac. Ale czuje sie jak przed @... ciagle sa te same objawy... jakby tylko przrywnik byl chwilowy... oby jutro wyszlo cos na tym hcg zebym sie nie musiala meczyc ;(

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Miło widzieć30stki. Nie tylko ja zawyzam średnią wieku.

    Phia nie zawsze mają ochotę. Mój małż zasnął wczoraj przed synkiem. A dziś wyjechał na kilka dni.

    postanowiłam nie gotować i tego się trzymam. Zjadłam jakiś gotowy shit z Biedro i dobrze mi z tym. A młody JE w przedszkolu.

    Miss kciukam.

    Melunia jakby nie było uspokoi Cię przynajmniej. Jesteśmy z Tobą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 17:39

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss, Melunia trzymam kciuki <3 dajcie znać co i jak :*

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Jeszcze się nie znamy ale trzymam mocno kciuki z całego Serca :)
    Dziękuję serdecznie :) każde wsparcie się przyda :)

    Właśnie nie przywitałam się z nowymi dziewczynami: witajcie i się rozgoscie :) tylko ostrzegam: nie opuszczajcie forum na więcej niż 2h bo później dużo stron do nadrabiania, tak dziewczyny dyskutują :P

    Co do atmosfery w pracy: ja od 3 lat pracuje w prywatnej firmie tylko z szefem :) nie wyobrażam sobie pracy z kobietami, bo różnie można trafić, niektóre są w porządku a niektóre właśnie tak jak piszecie: są ok w oczy a za plecami obgadują :/ ja też mam pracę biurową, jestem geodetą, czasem jeżdżę z szefem w teren jak trzeba pomocy, jutro właśnie jedziemy wytyczyć nowy blok :) lubię swoją pracę ale czasem mam aż jej nadto :P

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pracuję w biurze. Firma wielobranżowa... Ale najlepiej wspominam prace w wojsku;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Cześć dziewczyny

    Miło widzieć30stki. Nie tylko ja zawyzam średnią wieku.

    Phia nie zawsze mają ochotę. Mój małż zasnął wczoraj przed synkiem. A dziś wyjechał na kilka dni.

    postanowiłam nie gotować i tego się trzymam. Zjadłam jakiś gotowy shit z Biedro i dobrze mi z tym. A młody JE w przedszkolu.

    Miss kciukam.

    Melunia jakby nie było uspokoi Cię przynajmniej. Jesteśmy z Tobą
    Oooo to nie dobrze jak nie ma tylu checi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja narazie próbuje Was nadrobić ale troszkę się zejdzie bo jeszcze w pracy siedzę :( kończę za 15 minut na szczęście :)
    U mnie dziś tragiczny dzień :/ żołądek nie od rana boli z nerwów, wizyta o 19, pewnie trochę obsuwy będzie ale mam nadzieję że mnie przyjmie gin :/ dziewczyny trzymajcie kciuki żeby i u mnie jakieś światełko w tunelu się pojawiło :)
    Trzymam kciukasy :-)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe ile jeszcze dziewczyn w ukryciu czyta nasz watek :-)

    A ja dzis w nocy sama :(
    moj w pracy bedzie... I co ja sama poczne :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem niespełniona. Jeżeli chodzi o zawód. Wszystko zawsze mi idzie na opak. Chciałam być dziennikarką i nawet miała epizod z tym związany. Później przeszło mi i chciałam iść w cukiernistwo kocham kocham kocham. Rodzice mnie odwiedli od tego pomysłu i znalazłam się na informatyce. Ale matury z matmy nie zdałam chociaż miałam wszystko inne powyżej 70%... Matematyki nienawidzę od zawsze a na maturze brakowało mi uwaga 3x po 2pkt... Później urodziłam młodego i po prostu zajęłam się życiem rodzinnym. Jedyne czego żałuję to to że zawsze słuchałam innych a nie trzymałam sie swojego zdania. Gdyby nie to, mogłabym mieć swoją kawiarnię z własnymi wypiekami, ciastami, lodami domowej roboty (malinowe na bazie białego robie niebo w gębie - tak skromnie się chwaląc). A siedze w biedronce gdzie nienawidze pracy z innymi ludźmi jeżeli chodzi o te co pracuje z nimi. Lubie je ale nienawidze obrabiania dupy gdzie ide alejką a one gadają sobie alejke dalej kto jaki jest. Za to uwielbiam pracę z klientem. Zawsze chciałam mieć swoj interes. Coś z czego będę dumna i będą mnie mogli inni chwalić. No ale ani pieniędzy nie mam na to ani miejsca...

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamman wiesz - byłoby fajnie jakby te kciuki coś dały i ten spadek hcg wystrzelił powyżej 1000...
    Phia wibrator Ci został :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje z samymi babami, U nas wesoło. Przeważnie babskie pogaduchy na wszystkie tematy. Poza tym mam to szczęście że lubię swoją pracę... Plus.. Jak się nie dzieje mogę zaglądać na forum ;D

    Koniecznka.. Ja bym już chciała na tej 30tce się zatrzymać... Do 35 było fajnie... A teraz wszystko poleciał na łeb na szyję.. Od metabolizmu zaczynając. Oby teraz już się dluzyooooo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Mamman wiesz - byłoby fajnie jakby te kciuki coś dały i ten spadek hcg wystrzelił powyżej 1000...
    Phia wibrator Ci został :D
    Haha nie bo popsuty :-D
    Paluszki zostaly haha

    Widze masz podobne marzenie... Kawiarnia swoja... Domowe ciacha... Prace z ludzmi ktora tez uwielbiam XD

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie z góry przepraszam za pytanie. Ale masz już tak dużych chłopaków , możesz wysłać na kolonie i nie martwić się o butelki, pieluszki - wiesz o czym mówię. Skąd teraz ten pomysł.

    Ja teraz myślę że za długo czekałam. Chce żeby syn miał rodzeństwo. A najchętniej siostrzyczkę. Hehe stan błogosławiony wspominam słabo i początki macierzyństwa też nie były łatwe. Za to te duże oczy i rączki na szyi wynagradzaja wszystko.

    Znajoma właśnie się pochwaliła że jest w ciąży a w weekend walila równo wódę. Eh a ja kwas foliowy zagryzam cynkiem i dupa

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ