X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :* jak zwykle z 10 stron do nadrabiania :P rano zawsze mam tyle spraw, że nie mogę być z Wami na bieżąco, a jak już się rozluźni, to przez godzinę Was nadrabiam :P haha
    Co do teściowej... To moja jest okropna :P miałam tę "przyjemność" mieszkania z nią przez rok i się znienawidziłyśmy. Traktowała mnie jako tą najgorszą co jej synka zabrała, a ona przecież nie nacieszyła się nim jeszcze :P raz podczas kłótni mąż się stawił za mną, to ona się rozryczała i zaczęła wykrzykiwać, że przecież ona go 9 miesięcy w brzuchu nosiła, a on jej się tak odwdzięcza i jak taki będzie to ona go wydziedziczy :P generalnie lubiła szopki odstawiać. Jak się na mnie obraziła to potrafiła przez 2 miesiące mi nie odpowiadać na "dzień dobry" i z wszystkimi rozmawiała normalnie tylko mnie traktowała jak powietrze :P ciężkie miałam tam życie, wiele łez wylałam przez tą babę :P notorycznie grzebała mi w szafkach i prywatnych rzeczach... Jak się nie dawałam i udawałam, że mnie to wszystko nie rusza to siadła na moją mamę. Na szczęście od razu po ślubie się wyprowadziliśmy. Dzięki Bogu :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Paola:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 10:55

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    U mnie pt bhcg 22.7 A poniedziałkowy 97.5 :) także wzrost. Czekam jeszcze 2 tyg i pójdę na usg :)

    Super :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Cześć dziewczyny :* jak zwykle z 10 stron do nadrabiania :P rano zawsze mam tyle spraw, że nie mogę być z Wami na bieżąco, a jak już się rozluźni, to przez godzinę Was nadrabiam :P haha
    Co do teściowej... To moja jest okropna :P miałam tę "przyjemność" mieszkania z nią przez rok i się znienawidziłyśmy. Traktowała mnie jako tą najgorszą co jej synka zabrała, a ona przecież nie nacieszyła się nim jeszcze :P raz podczas kłótni mąż się stawił za mną, to ona się rozryczała i zaczęła wykrzykiwać, że przecież ona go 9 miesięcy w brzuchu nosiła, a on jej się tak odwdzięcza i jak taki będzie to ona go wydziedziczy :P generalnie lubiła szopki odstawiać. Jak się na mnie obraziła to potrafiła przez 2 miesiące mi nie odpowiadać na "dzień dobry" i z wszystkimi rozmawiała normalnie tylko mnie traktowała jak powietrze :P ciężkie miałam tam życie, wiele łez wylałam przez tą babę :P notorycznie grzebała mi w szafkach i prywatnych rzeczach... Jak się nie dawałam i udawałam, że mnie to wszystko nie rusza to siadła na moją mamę. Na szczęście od razu po ślubie się wyprowadziliśmy. Dzięki Bogu :P
    Dobrze ze nie znalazla jakoegos wibratorka bo ny powiedziala ze zgorszylas jej syna :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    U mnie error. Nie wiem dlaczego nie umiem odczytywać na tel. Zawsze error. Ja ci powiem ze robiłam 10dpo i był taki cień którego w życiu na fotce bym nie uwidacznia. Także jak ktoś coś widzi na zdj to bardzo duża szansa. :D
    Kochana, bo ucina link. :) Ja na tel też nie mogłam otworzyć, a na kompie już tak. :) Tam po cyfrach jest .jpg.html :) I ja też widzę bardzo jasny cień. :)

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    U mnie pt bhcg 22.7 A poniedziałkowy 97.5 :) także wzrost. Czekam jeszcze 2 tyg i pójdę na usg :)
    Gratulacje! :D

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Dobrze ze nie znalazla jakoegos wibratorka bo ny powiedziala ze zgorszylas jej syna :-)

    Hahaha :* raz znalazła paczkę prezerwatyw, wyjęła z szuflady i położyła na stoliku tak, że jak wrócimy to żebyśmy od razu widzieli, że ona tam była :P w ogóle się z tym nie kryła.

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola super wynik!
    Kachna ja widzę, tylko nie wiem czy to ma odcień różowego?
    Dziewczyny ja też zawsze miałam error ale jak dam cytuj i stamtąd przekopuje to cały link mam na telefonie.
    Ja dziś wizyta o 17:45. Już cała się telepie.

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Paola super wynik!
    Kachna ja widzę, tylko nie wiem czy to ma odcień różowego?
    Dziewczyny ja też zawsze miałam error ale jak dam cytuj i stamtąd przekopuje to cały link mam na telefonie.
    Ja dziś wizyta o 17:45. Już cała się telepie.

    Trzymam kciuki :* będzie dobrze <3

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Hahaha :* raz znalazła paczkę prezerwatyw, wyjęła z szuflady i położyła na stoliku tak, że jak wrócimy to żebyśmy od razu widzieli, że ona tam była :P w ogóle się z tym nie kryła.

    Jak czytam takie historie to jestem w szoku, że teściowe naprawdę mogą być aż tak wredne :O
    Ja w takim razie trafiłam na super teściową. Miła, sympatyczna, pomocna, zawsze uśmiechnięta, nigdy się nie wtrącała.

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Paola super wynik!
    Kachna ja widzę, tylko nie wiem czy to ma odcień różowego?
    Dziewczyny ja też zawsze miałam error ale jak dam cytuj i stamtąd przekopuje to cały link mam na telefonie.
    Ja dziś wizyta o 17:45. Już cała się telepie.

    Kropeczko jesteśmy wszystkie z Tobą :)
    Wszystkie trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Fasolkę :) Musi być dobrze :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Hahaha :* raz znalazła paczkę prezerwatyw, wyjęła z szuflady i położyła na stoliku tak, że jak wrócimy to żebyśmy od razu widzieli, że ona tam była :P w ogóle się z tym nie kryła.

    Do mnie jak ma przyjść teściowa to mąż wszystko co uważa chowa, bo będzie gadanie. Mnie zawsze dziwi, że jakie gadanie, bo przecież jesteśmy małżeństwem u siebie w domu, a nie parą nastolatków. Ale cóż... pora na mnie, w drodze do pracy zajadę do mamy, może jakiś dobry obiad ma :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Hahaha :* raz znalazła paczkę prezerwatyw, wyjęła z szuflady i położyła na stoliku tak, że jak wrócimy to żebyśmy od razu widzieli, że ona tam była :P w ogóle się z tym nie kryła.
    Uuuu no ladnie hehe ja bym specjalnie kupila kajdanki jakis zel.. O wibratorek niech sb znajduje

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Jak czytam takie historie to jestem w szoku, że teściowe naprawdę mogą być aż tak wredne :O
    Ja w takim razie trafiłam na super teściową. Miła, sympatyczna, pomocna, zawsze uśmiechnięta, nigdy się nie wtrącała.

    Zazdroszczę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola super ;) ciesze sie razem z Toba

    Kropeczka ja czekam razem z Toba :) licze ze bedzie pieknie widac fasolke

    Paula zadalas pytanie czemu gin czekaja az spadie do 0. Ale to bylo pytanie do nas czy wiesz po prostu dlaczego :)?

    Z takim wynikiem jak dzis rabo 0.58 mozemy sie spokojnie dalej starac co nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza miałam diabła nie kobietę, teraz mam bardzo fajna babeczke :) teraz w ogóle wsystko jest super.

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Kropeczko jesteśmy wszystkie z Tobą :)
    Wszystkie trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Fasolkę :) Musi być dobrze :)
    Kropeczka będzie dobrze :D powodzenia!

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam spokoj ... Ani teście ani siostry mojego za bardzo nie przyjezdzaja (najmlodsza najczesciej przyjezdza)... A czemu nie przyjezdzaja... Troche to smieszne ale prawdziwe za dobrze nam idzie... Ale ja mam to gdzies hehe zyje wlasnym życiem... Najstarsza ostatnio przegiela bo zaproszenie chrzestnemu (moj maz) wyslala tydzien przed komunia... Siara jak nic hej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kachna27 wrote:
    https://zapodaj.net/3c2dbcfafed67.jpg.html Dziewczyny, czy Wy coś tu widzicie, czy mam omamy wzrokowe?
    Cień cienia cieniem pogania... Kochana niby cos ale dopiero jak przyblizylam... Jutro zrob jeszcze raz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Paola super wynik!

    Ja dziś wizyta o 17:45. Już cała się telepie.
    Myślę że wyjdziesz z tamtąd z rogalem na buzi i już będzie po strachu :)

‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ