X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka: Dzięki za namiary na pewno zajrzę, choćby z ciekawości :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nad roznie... Ja bym chciala codziennie ale praca nie zawsze nam pozwalal... Bo sie mijamy czasami

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:48

    aktap, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny, siedzę w pracy i co chwila latam do łazienki, bo naprawdę wydaje mi się, że mam @... Ja chyba oszaleję. :D

  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej się kochać, kiedy macie ochotę :)
    Ależ mnie jajniki bolą i czuję mokrośc haha

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Kurde dziewczyny, siedzę w pracy i co chwila latam do łazienki, bo naprawdę wydaje mi się, że mam @... Ja chyba oszaleję. :D
    Trzymam kciuki. Też tak mam :) oby u Ciebie @ nie przyszła. Im więcej zieloności tym więcej osób do zarazania Nas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Trzymam kciuki. Też tak mam :) oby u Ciebie @ nie przyszła. Im więcej zieloności tym więcej osób do zarazania Nas :)


    Właśnie. :) Dopóki mam wyższą temperaturę, jest nadzieja. ;) A u Ciebie jak? Robisz betę? ;)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Trzymam kciuki. Też tak mam :) oby u Ciebie @ nie przyszła. Im więcej zieloności tym więcej osób do zarazania Nas :)

    Mama dobrze piszesz :) Mam nadzieję, że niedługo na wątku będzie zielona fala :)
    Wszystkie się pozarażamy :)

    aktap lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Mama dobrze piszesz :) Mam nadzieję, że niedługo na wątku będzie zielona fala :)
    Wszystkie się pozarażamy :)
    Byłoby cudownie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    A ja w końcu dodzwoniłam się do tego drugiego szpitala wrocławskiego w którym ponoć jest to rządowe leczenie niepłodności. Tam mnie nie spławili mówiąc, że program wstrzymano.

    Dopiero będą startować od lipca więc jeszcze nic nie wiadomo, sami nie wiedzą jak to będzie wyglądać. Zapisałam się na wizytę 09.07.

    Niestety nie wiem czy to nie będzie 1 i ostatnia bo to za każdym razem rano a ja nie dostanę tyle wolnego żeby gnać do wrocka na wizytki... ten jeden dzień ledwo wyszarpałam.
    No zobaczymy :) raz można pojechać :)
    A przypomnij mi gdzie dzwoniłaś? Wiesz może jak ten program się nazywa? Jestem nie zainteresowana i może sama się zapiszę

    madzikow lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona falaaa :) aaalalala :)

    u mnie owu niby lada dzień. lecę dzisiaj po testy do rossmana :D

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Zielona falaaa :) aaalalala :)

    u mnie owu niby lada dzień. lecę dzisiaj po testy do rossmana :D

    Ja swoje też dzisiaj wyciągnęłam, bo leżały i czekały na odpowiedni moment :D
    Owu niby powinna być dzisiaj lub jutro, ale coś nie czuję żeby się zbliżała. Może będę miała ten cykl dłuższy.

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Yves rocher to ściema. Reklamują się, że są eko, ale mają wszędzie slsy. Nawet zauważyłam, że czasem na opakowaniu jest wielki napis bez sls, a w składzie o zgrozo... Sodium Laureth Sulfate. Wejdź sobie na stronę lawendowaszafa24.pl - tam mają bezpieczne produkty. Ja osobiście lubię Natura Siberica, Karelia Organica. Nie kupuję nie wiadomo jak drogich, a w sklepach stacjonarnych wszystko jest rzeczywiście drogie. Aha, możecie zacząć od Organic Shop :) Są tanie i dobre, mają rewelacyjne zapachy :) Ja się przerzuciłam na inne, bo z OS wypróbowałam już chyba wszystko :D Uwielbiam te żele, kremy, peelingi, mleczka <3 Mogłabym mieszkać w takim sklepie xD


    ooo to dobrze wiedzieć Kasiulka! A myślałam, że są w miarę ok. Chetnie wypróbuje tych produktów, które nam tutaj poleciłaś. Napewno spróbuję :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    ooo to dobrze wiedzieć Kasiulka! A myślałam, że są w miarę ok. Chetnie wypróbuje tych produktów, które nam tutaj poleciłaś. Napewno spróbuję :)
    Miło wiedzieć, że się do czegoś przydałam ^^ Człowiek to jednak próżna istota - musi czuć się potrzebna :D

    MammaN lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Miło wiedzieć, że się do czegoś przydałam ^^ Człowiek to jednak próżna istota - musi czuć się potrzebna :D


    Heheh jednak dobrze jest rozmawiać na głos, zawsze jednak człowiek się dowiaduje nowych, lepszych rzeczy :)ja właśnie jestem zakochana w tych produktach z maanu, bo są rewelacyjne! Świetnie mi włosy po tym się zregenerowały, szczególnie że miałam je mocno zniszczone przez prostowanie i farbowanie :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka, Sandersik dokładnie :D Dzięki Wam mam 2 nowe strony do przeglądania ;D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie sobie naznajduję nie wiadomo ile produktów i pół wypłaty pójdzie :P

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    A przypomnij mi gdzie dzwoniłaś? Wiesz może jak ten program się nazywa? Jestem nie zainteresowana i może sama się zapiszę

    samodzielny szpital kliniczny we Wrocławiu. Przypomnij mi na priv popołudniu to Ci wyślę nr bezpośrednio do babeczki na komórkę bo wcześniej to obdzwoniłam ze 30 różnych numerów zanim się udało.
    Jak się program nazywa to nie wiem. Mówiłam tylko, że rządowy leczenia niepłodności i babka wiedziała o co chodzi.
    Podobno oni robią po prostu badania na nfz i dla kobiet i dla mężczyzn ale jak to będzie to się okaże bo to dopiero start programu. Dam znać za tydzień po wizycie jak to wyglądało i czy warto :)

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki :*
    Ja miałam dzisiaj iść zrobić proga, ale od rana znowu moja psina miała rozwolnienie :( nie wiem co jej jest. Wczoraj dostała od babci kaszę ze smalcem. Może to jej tak zaszkodziło :(
    Tak więc nie wiem czy owulka była czy nie, ale staram się myśleć pozytywnie i wierzyć, że się udało :) chociaż piersi mnie już nie bolą, a śluz jak zawsze suchy przed @... Ale przecież Marza też nie miała objawów :D hihi

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Cześć laseczki :*
    Ja miałam dzisiaj iść zrobić proga, ale od rana znowu moja psina miała rozwolnienie :( nie wiem co jej jest. Wczoraj dostała od babci kaszę ze smalcem. Może to jej tak zaszkodziło :(
    Tak więc nie wiem czy owulka była czy nie, ale staram się myśleć pozytywnie i wierzyć, że się udało :) chociaż piersi mnie już nie bolą, a śluz jak zawsze suchy przed @... Ale przecież Marza też nie miała objawów :D hihi

    Trzymam kciuki za teścik! :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ