X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Cześć laseczki!
    Nie jestem teraz wstanie nadrobić tych wszystkich stron, więc jeśli o coś mnie pytalyscie to przepraszam, nie jestem na bieżąco :*


    No i najważniejsze dzisiejsza beta ♥️ 120 mIU/ml ♥️

    Chyba wszystko idzie dobrze, jestem nadal w szoku, nie mogę się na niczym skupić, ale dzień dwa wrócę do Was na pełnych obrotach :D

    Ślę wiruska :D

    Fasolkowac mi się tu! ❤️
    Buziaki :*
    Super Kochana :* dbajcie o siebie i odwiedzaj nas tu :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam kosmetyki tołpy, mam też krem robiony przez kosmetyczkę, ale ja to alergikiem jestem i boję się cokolwiek testować. Kupuję tylko to co już przetestowałam.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Poleć jakies żele :) ja mam na wiekszosc uczulenie... I okazuje się, że jak zwykle sięgam po jakieś "cudo" co ma w ch.... Chemii
    Przede wszystkim najważniejsze, żeby żele pod prysznic, szampony itp. nie miały w składzie Sodium Laureth Sulfate (SLS). To jest substancja spieniająca, więc trzeba się na początku przyzwyczaić, że wszystko się o wiele słabiej pieni. Ja kupuję kosmetyki do ciała na stronie lawendowaszafa24.pl. Mają w większości bezpieczne. Mój mąż notorycznie miał czerwone, sypiące się miejsca na skórze, zwłaszcza na głowie. Teraz nic się nie pojawia :)
    Te wszystkie SLSy to są substancje rakotwórcze :/

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Marza, super! <3 Będzie wszystko dobrze! :) Dziewczyny, a tak z innej paki to mam dobrą wiadomość :D Dla mnie, nie dla Was hehe :D Ale chciałam się pochwalić :D Chyba miałam wczoraj lub przedwczoraj owulację :) Ojjj wyczekałam się do 29dc :P
    I mój mąż do mnie dzisiaj: "a to dobrze, mieliśmy dobre serduszka" :D haha :D

    Plamka_92, Sandersik, aktap lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Z nas też :D Tylko, że mają mama mieszka na wiosce i jak ją zabieram to zawsze z rowerem. No i na wakacje można się spokojnie zapakować i wygodnie jechać. Małe auto mi tego nie da.
    Mamy jedno małe, jedno duże i tak zostanie :)
    Hehe my podobnie mamy... Wszystko da sie przewieźć:-)
    Marza super ❤❤

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza gratulacje :*
    Kasiulka ale ekstra!!! w końcu się doczekałaś :) <3
    U mnie owulki dalej brak, temperatura dzisiaj spadła.

    Jejuuu kiedy jakaś poprawa pogody? :/ Ta mnie już dobija.. :/

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7415

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 12:54

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Marza, super! <3 Będzie wszystko dobrze! :) Dziewczyny, a tak z innej paki to mam dobrą wiadomość :D Dla mnie, nie dla Was hehe :D Ale chciałam się pochwalić :D Chyba miałam wczoraj lub przedwczoraj owulację :) Ojjj wyczekałam się do 29dc :P
    Supcio ❤

  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 - super <3
    My dzisiaj podziałamy, dzisiaj 11dc u mnie

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 2 lipca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja z kolei nie mam sił do czytania i analizowania ulotek z produktów spożywczych :( Staramy się z mężem po prostu jeść urozmaicone dania i przygotowane przez nas, a nie w gotowych paczkach. Z kolei jestem świrem kosmetycznym :D Uwielbiam!!! Nie tylko kosmetyki do twarzy bez szkodliwych składników, ale też żele pod prysznic, szampony, odżywki, produkty do czyszczenia, nawet proszki do prania :) Jakby któraś miała jakieś pytania albo chciała, żebym coś poleciła, to zapraszam :D


    ooooo to ja poproszę! Ja też od jakiegoś czasu patrzę na kremy i szampony do włosów, aby były na naturalnych składnikach, bez tych wszystkich SLS, soli itp. Aktualnie kremów używam z yves rocher, a szampony kupuję na maanu.pl gdzie są mega super fajne bez konserwantów, sls ale są tak drogie, że masakra! Może masz sprawdzone już jakieś szampony i odżywki do włosów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wychodzi zab glupoty...
    Wrr.. Boli trochę i drazni :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Cześć laseczki!
    Nie jestem teraz wstanie nadrobić tych wszystkich stron, więc jeśli o coś mnie pytalyscie to przepraszam, nie jestem na bieżąco :*


    No i najważniejsze dzisiejsza beta ♥️ 120 mIU/ml ♥️

    Chyba wszystko idzie dobrze, jestem nadal w szoku, nie mogę się na niczym skupić, ale dzień dwa wrócę do Was na pełnych obrotach :D

    Ślę wiruska :D

    Fasolkowac mi się tu! ❤️
    Buziaki :*
    Jeeeeejjjjj!!!! Zajebiscie!!!! Ale się cieszę!!!! To mi już w ogóle nie smutno!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A jak to jest z tą częstotliwością starań? :) codziennie to za dużo? :D

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny A jak to jest z tą częstotliwością starań? :) codziennie to za dużo? :D
    Szczerze mówiąc, to sama nie wiem. ;) My się kochamy po prostu wtedy, gdy mamy ochotę. :) Nie chciałam dać się zwariować na zasadzie "dzisiaj muszę, bo zaraz owulacja" :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny A jak to jest z tą częstotliwością starań? :) codziennie to za dużo? :D


    Ja bym chciała codziennie albo chociaż co drugi :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    ooooo to ja poproszę! Ja też od jakiegoś czasu patrzę na kremy i szampony do włosów, aby były na naturalnych składnikach, bez tych wszystkich SLS, soli itp. Aktualnie kremów używam z yves rocher, a szampony kupuję na maanu.pl gdzie są mega super fajne bez konserwantów, sls ale są tak drogie, że masakra! Może masz sprawdzone już jakieś szampony i odżywki do włosów?
    Yves rocher to ściema. Reklamują się, że są eko, ale mają wszędzie slsy. Nawet zauważyłam, że czasem na opakowaniu jest wielki napis bez sls, a w składzie o zgrozo... Sodium Laureth Sulfate. Wejdź sobie na stronę lawendowaszafa24.pl - tam mają bezpieczne produkty. Ja osobiście lubię Natura Siberica, Karelia Organica. Nie kupuję nie wiadomo jak drogich, a w sklepach stacjonarnych wszystko jest rzeczywiście drogie. Aha, możecie zacząć od Organic Shop :) Są tanie i dobre, mają rewelacyjne zapachy :) Ja się przerzuciłam na inne, bo z OS wypróbowałam już chyba wszystko :D Uwielbiam te żele, kremy, peelingi, mleczka <3 Mogłabym mieszkać w takim sklepie xD

    didi123, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinni mi płacić za reklamę xD

    aktap lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:48

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Szczerze mówiąc, to sama nie wiem. ;) My się kochamy po prostu wtedy, gdy mamy ochotę. :) Nie chciałam dać się zwariować na zasadzie "dzisiaj muszę, bo zaraz owulacja" :)
    Ja tak samo ale ostatnio coś nam wychodzi tak że codziennie i sama nie wiem czy to źle czy dobrze ;)

    aktap lubi tę wiadomość

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny A jak to jest z tą częstotliwością starań? :) codziennie to za dużo? :D
    Co jeden, dwa, trzy dni. Nie rzadziej i nie częściej ;) Bo wtedy plemniczki są słabsze.

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ