X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz już córkę i synka, co ci szkodzi spróbować nic nie tracisz, a możesz zyskać kolejne serduszko do kochania <3 Pomyśl, że są takie jak ja, co dzieci nie mają, mi jak się nie uda to mi serce pęknie. Trzymam kciuki i wierzę, że i Tobie się uda :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Hihihi... Dobrze ze się nie obraziłas kochana, Jeszcze nie wiem jak z poczuciem humoru.
    Poczucie humoru to mam duże, zwłaszcza na swój temat:D i nigdy się nie obrażam! :D :D

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Masz już córkę i synka, co ci szkodzi spróbować nic nie tracisz, a możesz zyskać kolejne serduszko do kochania <3 Pomyśl, że są takie jak ja, co dzieci nie mają, mi jak się nie uda to mi serce pęknie. Trzymam kciuki i wierzę, że i Tobie się uda :)
    Powiem Ci, że strach jest wielki. Boję się zwłaszcza kolejnej pozamacicznej.
    Ale może już limit nieszczęść wyczerpałam.

    Fakt Wy macie duzo gorzej :(

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Wiem że dość wcześnie, ale nalałam sobie winka, bo mnie ochota naszła, a już dziś nigdzie nie jadę :)
    Moja dziołcha! Nigdy nie jest Z wcze się hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Ściągam pranie, które wieszał mąż i brakuje mi skarpetki. Szukam po balkonie. W końcu zaglądam za balkon, a moja rażąca pomarańczowa skarpetka zwisa z kwiatka sąsiadki pod :D Chyba po nią pójdę, babka z góry kiedyś przyszła do nas po swój szlafrok, który jej zwiało to ja też mogę :P Ale cyrk...
    Ostatnio mój pies biegał po ogródku z moim biustonoszem w pysku A mąż za nim:D sąsiedzi mieli ubaw

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A wgl jak sie kiedys zabezpieczaliscie??
    Tylko prezerwatywy :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winko, jeszcze by się mąż na godzinę przydał i byłby pełny pakiet relaksacyjny :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ostatnio mój pies biegał po ogródku z moim biustonoszem w pysku A mąż za nim:D sąsiedzi mieli ubaw

    Wygrałaś :D bahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 16:55

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ostatnio mój pies biegał po ogródku z moim biustonoszem w pysku A mąż za nim:D sąsiedzi mieli ubaw
    U nie tesc mial ubaw jak mu moj biusyonosz spadl na glowe z balkonu. Mina jak mi ho oddawal bezcenna ;)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skarpetka odzyskana :)

    Malwa13 lubi tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adazora wrote:
    U nie tesc mial ubaw jak mu moj biusyonosz spadl na glowe z balkonu. Mina jak mi ho oddawal bezcenna ;)
    Haha też dobre :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Wygrałaś :D bahaha
    Ja stwierdziłam że nie wychodzę bo wstyd :D starsza sąsiadka się zanosila śmiechem i ooo pewnie swoją panią czuje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A przerywany to taka niepewna metoda Nie? Czy na zasadzie jakby co to i tak fajnie? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny A przerywany to taka niepewna metoda Nie? Czy na zasadzie jakby co to i tak fajnie? :D
    My jakos od poczatku mysleli co bd to bd...
    Bysmy sie cieszyli jakny brZuch rósł xD

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny A przerywany to taka niepewna metoda Nie? Czy na zasadzie jakby co to i tak fajnie? :D

    Niepewna. Moja koleżanka ma tak dwójkę dzieci. Bo facet musinwyjsc w porę. Więc teraz mój jest szczęśliwy że robimy to jak ludzie.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adazora, skąd jesteś i ile masz lat? Mam koleżankę, która ma identyczną sytuację jak Ty - najpierw poronienie, potem córka, potem pozamaciczna, potem synek :D Ale by były jaja, jakbyś się okazała Patrycją :D

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My najpierw używaliśmy prezerwatyw, a potem przez 2 lata brałam tabletki anty. Ale za każdym razem mąż stosował dodatkowe zabezpieczenie w postaci wyjścia o czasie :P Zawsze się dziwiłam, że aż tak się boi, że dodatkowo przerywany. Ale teraz po naszych przejściach wątpię, żebyśmy się kiedykolwiek więcej zabezpieczali :/ Przynajmniej tabletek anty w życiu już do ust nie włożę.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny A przerywany to taka niepewna metoda Nie? Czy na zasadzie jakby co to i tak fajnie? :D
    Malwa wiadomo że niepewna dlatego nie polecam komuś kto nie jest gotowy na dzidzie :) niestety u nas wpadki z takiego seksu nie było :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja właśnie jestem po urodzinowym drinku :) wieczorem mają przyjść moje przyjaciółki na tort, już wszystko ogarnelam więc teraz idę do wanny się zrelaksować :D dziś nie biorę leków bo muszę trochę odreagować i coś wypić z racji urodzin :D i tak nic z tego cyklu nie będzie to chyba mogę :P

    Kasiulka90, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziewczyny ja właśnie jestem po urodzinowym drinku :) wieczorem mają przyjść moje przyjaciółki na tort, już wszystko ogarnelam więc teraz idę do wanny się zrelaksować :D dziś nie biorę leków bo muszę trochę odreagować i coś wypić z racji urodzin :D i tak nic z tego cyklu nie będzie to chyba mogę :P
    Czemu nie będzie? :)

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ