Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi a Ty w którym cyklu starań zaszłas w ciąże biochemiczna?
    Moim zdaniem dobry pomysł żeby zapisać się razem :) jeśli czujesz że to ten czas na kolejny krok to czemu nie?
    Ja miałam czekać jeszcze ten rok ale doszłam do wniosku że wolę działać jak u nas nie dzieje się zupełnie nic :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:42

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę też masz takie podejście jak ja- zaczynamy na wiosnę żeby nas nie zawialo haha
    Podobno właśnie jak zaczyna się brać metformine to wtedy jest największą szansa na ciąże :/ u mnie się nie sprawdziło więc problem jest gdzie indziej raczej :(

    Zaczynaliscie tak samo jak my od początku 2018roku prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 14:29

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:42

  • Paulina12 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa. Próbuję zajść w ciążę od lutego 2018 roku. Do tej pory bezskutecznie. Specjalne testy jeszcze nie minęły. Ginekolog twierdzi, że sam zajdzie w ciążę. Ale jest mniej nadziei =(

    Szczęśliwа
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi my w sumie też od grudnia bo wtedy mi się zaczął 1cs :) więc jedziemy na tym samym wózku z tym że u mnie nigdy nic nie ruszyło :( dlatego chce te drożność zrobić

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paulina :)
    Robiłaś jakieś badania pod kątem tego dlaczego może się nie udawać? Opowiedz coś więcej o sobie :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:42

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dokładnie ta sama historia ;) mi narazie drożność odradza dwóch ginów. Pożyjemy zobaczymy co to będzie dalej. Może warto dać sobie jeszcze te 2-3 cykle do wiosny hehe
    Witaj Paulina12 :)
    No tak bo jeśli byłaś w cb to raczej jajowody nie są tu problemem :) A u mnie nic, null, zero przez 13 cykli :/
    Ja daję sobie jeszcze te cykle do wiosny na ogarnięcie badania męża i wizytę u gina :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety się pogmatwalo i mam męża w szpitalu :/

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę zadzwonić i umówić narzeczonego na badania nasienia ale nie wiem czy wybrać Invicte czy invimed? Różnica w cenie to ok 200 zł czyli moja wizyta u ginekologa ale nie wiem która jest lepsza

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    U mnie niestety się pogmatwalo i mam męża w szpitalu :/
    o matko co się stało?

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni co się stało? Co do metformaxu to nie wiem czy przypadek, ale zaszła w ciążę w cyklu w którym zaczęłam to brać. Diabetolog mówił że dużo kobiet po nim zachodzi w ciążę, ale ja tylko cukier miałam trochę za wysoki insulina ok. Abi jestem pewna, że uda się znowu jak raz zaskoczyło:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 zdrówka dla Męża!!!

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu nie mam rozeznania w tych klinikach niestety.
    Lajni co to się podziało? Zdrowia!
    U mnie też po metforminie nie zaskoczyło i myślę czy oprócz leczenia męża jeszcze coś robić... póki co mój lekarz odwołał wizytę z niedzieli i muszę szukać innego terminu :(

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leży na neurologii na pewno do poniedziałku, jak nie dłużej.. Miał ciśnienie 170/110 i od razu skierowanie. Tomografia ok, krew ok, teraz czeka na rezonans i angiografię tomografii komputerowej. Dostaje kroplowke za kroplowka, ale widać, że już lepiej się czuje!!! Na szczęście :)

    Dzięki Dziewczyny ;*

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej jakie ciśnienie :) dobrze że dostał pomóc i już czuje się lepiej :)
    Dużo zdrówka dla niego i żeby wszystko wyszło ok :)

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 22:21

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1354

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś krzywa cukrowa. Wynik na czczo na glukometrze 106.
    Z krwi żylnej na czczo 93
    Po godz 67
    Po dwóch 67.
    Wyjasnia to mój ból głowy.
    I nie mam wyniku krzywej insulinowej. A robiłam razem. Ogólnie dziwnie bo w necie mam napisane że zlecobo jedno badanie. A były 2 krzywe. Jedna na NFZ a insulinowa płatna. I nie wiem teraz czy coś pogmatwali i nie zrobili tego drugiego oznaczenia...
    Jutro się okaże. Będę dzwonić. Nerw mnie tylko chwycił :P

    Maz też odebrał wyniki. I ma cholesterol za wysoki.

    Starość nas dopada.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka jak to możliwe, że po godzinie i dwóch takie niskie cukry? Hipoglikemia?

‹‹ 1014 1015 1016 1017 1018 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ