Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:52

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ovitrel droższy bo płaciłam 90 zł.
    Nie stresuje się :-) póki co nie miałam czasu bo dopiero weszłam do domu po robocie. Dzisiaj wypije winko i poleze na kanapie :-) może pomiętole mężowie jajka żeby je pobudzić do pracy :-)

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam z moim dziś u lekarza i wiecie co?
    In vitro nas czeka.
    Na nic innego liczyć nie możemy niestety. Także czekamy na wyniki genetyki i w czerwcu dostajemy konkretny plan działania.
    Wiadomo plemników niby ciut ciut jest, ale z wahaniami między 1 a 3 mln w ml będziemy raczej czekać wieki na cud...a już mamy dość tego czekania. Dzięki Lajni za polecenie lekarza, jest naprawdę bardzo kompetentny i poczułam, że jesteśmy w naprawdę dobrych rękach :*

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a jaki to wielki dzień przed tobą? Nie jestem coś w temacie forum ostatnio nie nadążam a w głowie mi tylko piątkowe badanie

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:52

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewę to chyba owulacja czeka, chyba że ja coś źle zajarzyłam ;) proszę o poprawienie jak coś :)
    Ania wszystko będzie dobrze przy badaniu, zobaczysz, że więcej stresu przed, niż to tego warte. A wynik na pewno dużo wniesie do diagnostyki:*
    Abi fakt, że najlepiej jest rozmawiać o oczekiwaniach ze sobą i mieć określone jakieś ramy czasowe. My już po raz kolejny machaliśmy ręką, że kolejny rok mija, a my dalej bez dzieci... dlatego wiedziałam, że potrzebujemy kogoś, kto świeżym okiem oceni nasze szanse i doradzi coś racjonalnie. Pozbyliśmy się złudzeń, a lekarz absolutnie nie naciskał, tylko ostrożnie przedstawiał swoje zdanie. A dla pocieszenia to już mój 5 lekarz jest ;) oby ten szczęśliwy :)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow mam nadzieję, że dolaczysz zaniedlugo do ciężarówek :) my idziemy w pt na wizytę i się zaczynam stresować. Co ma być, to będzie. Mam nadzieję, że już zobaczymy główkę, rączki i nóżki :)

    Co do mojego lekarza to jest bardzo konkretny, i dla niego celem jest szybkie zajście w ciążę.

    madzikow lubi tę wiadomość

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow porostu nie wiem jak to wygląda. Nigdy nie miałam żadnych badań ani pobytu w szpitalu. Nie licząc odwiedzin i zawożenia innych na sor. Nie wiem jak to wszystko przebiega i z czym to się "je"

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:52

    Lajni85 lubi tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi
    Nie bd co opowiadac hehe
    Bo gaty w dol i tylko obczajka bedzie :)
    Mam nadzieję ze polip tylko nie urosl.

    Lajni
    Ty się już nie stresuj bo teraz bd tylko dobrze :D

    Nobis
    Nie martw sie tez bym nie wiedziala co do czego ale pytaj laski ci pomoga xD


    A u mnie co do lekarza to wszystko sie okaze w najblizszym czasie. Zobaczymy co wyjdzie teraz i co mi zaproponuje.

    Lajni85 lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:56

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania w szpitalu wszystko Ci będą mówić co i jak :) też żyłam w stresie, kiedy raz musiałam zostać na zabieg w szpitalu, mnie się wtedy przydały słuchawki do tel, żeby móc się wyłączyć, kiedy leżałam z innymi na sali.

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa teraz doczytałam pamiętnik, meeega mocno trzymam kciuki :) buziak :*

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17.20
    Ale o której wejde to nie wiem. Bo odrazu mi zapowiedzialq ze mozliwe ze bd dluzej czekac

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia kciuki za pęcherzyk :):):)

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wyjaśniam. Dzisiaj mialam inseminacje :-)
    Dzięki za kciuki :-)
    Przydadzą się bo nasienie było kiepskie i jakoś mam złe przeczucia co do efektu :-(
    Ach... teraz pozostaje czekać.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:56

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :-*
    Wrażenia ogólnie spoko. Weszłam do gabinetu, przebrałam się i czekałam na lekarza. Najpierw zeykle badanie i usg, następnie dał mi probówkę z nasieniem na którym były dane męża i moje i miałam potwierdzić zgodność. Pózniej taka strzykawka z długa, cienka rureczką pobrał nasienie i wprowadził. Miał problem żeby trafić w odpowiednie miejsce ale rurkę sobie nagiął i powiedział, że już po sprawie. Oprócz wziernika, który mnie uwierał nic nie poczułam. Pózniej nogi kazał oprzeć razem ba jednej podpórce, fotel przechylił do tylu i leżałam tak kilka minut. To wszystko. Kolejna wizyta w sobotę

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa trzymam kciuki :*

    Phia daj znać :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musiałam dlugo czekac xD

    Pecherzyk dominujacy na prawym jajniku.
    1cm. Za nim chowajacy sie drugi mniejszy.
    Endometrium 8.5.
    Lewy leniuchuje heh
    Lekarz mowil ze bardzo ladne endo na ten dzien cyklu. W piatek powtorka xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2019, 19:06

    Ewa89_89, ABI90, madzikow, Lajni85 lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
‹‹ 1063 1064 1065 1066 1067 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ