X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 10 października 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem nie rozmawiałam z nim o tym. Pewnie gdy nas zaproszą to będzie poruszony ten temat. A wizyta napewno będzie krótka bo nie chce tam długo być. On cieszy się na pępkowe więc coś czuję że będzie kłótnia o to.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 października 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt, typowy facet ;) my kobiety bardziej przeżywamy takie sytuacje... Mnie mój też wczoraj wkurzył bo chciałam z Nim przegadać wtorkową wizytę a on że idzie spać, ostatnio dużo pracy i jest zmęczony ale kurcze głupie pół godziny...

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 10 października 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety tak to chyba z nimi już jest. Też wczoraj chciałam porozmawiać co ewentualnie dalej jak iui nie wyjdą ale nie dało rady.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 10 października 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi
    Na swoim przykładzie Ci powiem że to nie głupie 30 minut.
    My tak rozmawialiśmy gdy ja padałam na mordę ostatnio. Uwierz że i tak nic nie pamiętam z tego. Siedziałam a oczy mi sie kiwały hehe...

    Lepiej nie pytajcie jak wygladalam jak sie zapytał czy się zastanowilam nad sprawą którą niby przegadalismy. Mina bezcenna jego i moja haha

    Nobis
    Musisz mieć w sobie dużo siły tylko tyle Ci mogę podpowiedzieć. Sama po sobie wiem że to ciężkie sprawy. Sama przeżywałam wszystko podwójnie teraz też mi sie czasem zdarzy. Musisz dac radę i walczyć dalej o swoje szczęście. Przeżywamy to bo to w h** boli. Wasza walka będzie wynagrodzona. Ja to wiem ❤

    1 dzień pracy jeszcze i Karpacz :)
    5 dni i wyjazd do Warszawy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 10:55

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 października 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia, ja wszystko rozumiem ale mój mąż ma wybitny talent do spania :) a niestety prac budowlanych do wtorku nie skończymy i zmęczenie nie minie za pomocą pstryknięcia palcami. Musimy sprawę i tak przegadać przed wizytą bo gorzej bedzie jak pozniej przy lekarzu wywali oczy jak 5 złotych :)

    Ale Ci zazdroszczę wyjazdu :D super że będziecie mogli się zrelaksować :) ja powoli mam dosyć Warszawy hehe wczoraj rzutem na taśmę udało mi się wrócić wcześniejszym autobusem, były 3 ostatnie bilety a jak się zorientowałam że skończymy wcześniej wykłady to sprzedaż online była już zamknięta :/

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 10 października 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi
    Ja jadę pół Polski więc mam małego cykora haha
    Że źle wysiądę albo coś innego.
    Ponad 4h jazdy pociągiem.
    A ty z Warszawy??

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 października 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, dojeżdżam na zajecia, jestem w każdą środę :)
    Dasz radę! Polecam zainstalować apke "jak dojadę" i wszędzie trafisz :D też musiałam się zmierzyć z tym że jadę sama a teraz już jest luuuzik :)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8560 7459

    Wysłany: 10 października 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia w końcu urlop! Zasłużyłaś jak nikt inny :-) obyś wypoczela i wróciła z nowymi siłami :-) a gdzie Cię tam do Warszawki ciągnie?
    Oczywiście dam Wam znać co i jak po wizycie :-) ale musi być dobrze, co nie?

    Dziewczyny pamiętajcie, że faceci są z Marsa a kobiety z Wenus. Oni maja jakaś dysfunkcje w kwestii spojrzenia w przyszłość :-) mój tez najlepiej to by żył chwila a co będzie to będzie.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 października 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do mojego po telefonie z Invimedu mówię żeby się trochę w temat zagłębił że może jakieś pytania będzie miał na spotkaniu a On do mnie " Ale to trzeba przecież tylko prawdę mówić jak będą o coś pytali i wystarczy" :) czyli mój mąż nie przewiduje żadnych pytań :)

    Ewa jasne że będzie dobrze! Wiem że przy endometriozie dziewczyny stosują jakieś diety. Do wizyty już nie długo i napewno padną jakieś propozycje. Jak to mówiła moja wychowawczyni "z każdej sytuacji są przynajmniej 2 wyjścia, trzeba tylko dobrze poszukać" :)

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 10 października 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat co do zwiedzania to będę miała przewodnika :)
    A u siebie w pociąg wsiądę a tam wysiądę hehe
    Oj odpoczac chce od wszystkiego ;)

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 10 października 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia a na której stacji wysiadasz? Długo będziesz w Warszawie?:)
    Ja w tym tygodniu miałam wizytę u fryzjera i zmieniłam kolor, sporo obcięłam włosy z długości i zrobiłam grzywkę!! :) O dziwo mąż od razu zauważył i mu się podobało hihi dawno takiej reakcji nie było po powrocie od fryzjera :)

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 11 października 2019, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na centralnym wysiadam.
    Jade we wtorek a wracam w piatek.

    Wlasnie ide do pracy.
    Ostatni dzien meki z tym gosciem. Moze nie ostatni bo nie wiem czy nie bd musiala leciec jeszcze sie z nim rozliczyć i odebrac papiery ale mam lenia dzisiaj hehe

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 października 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hymmmm, w środy jestem w Warszawie, jakby udało Ci się wygospodarować chwilkę to na kawę można by było się umówić ;)

    U nas z tego dofinansowania to chyba będzie nie wypal, podobno każdy miesiąc stymulacji czy Clo, czy Aromkiem trzeba mieć udokumentowany, nie wystarczy wpis o monitoringu. Także powoli odpuszczam, nie ma co robić sobie nadziei.

    Miłego dnia dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 07:53

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 11 października 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzisiajezzy test potwierdził że się nie udało. Więc realizuje receptę i szykuje się do iui. W przyszłym tygodniu robię wyniki a wizyta 24.10. w klinice.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 11 października 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Październik jakiś taki przełomowy się zrobił. Dużo ważnych informacji i spotkań z lekarzami :)
    Ewa trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, daj znać proszę, co Wam zaproponowali.
    Nobis sikańce to akurat różnie wychodzą, ale skoro czujesz, że to nie to, wiadomo trzeba działać dalej. Wizyta już niedługo :)
    Abi nie daj sobie w głowę wbić, że jeśli czegoś nie macie, to się nie uda. Oni naprawdę każdego prześwietlają i poczekaj spokojnie do wizyty. Oczywiście dobrze mieć ostudzony entuzjazm i myśleć o planie B, ale ja mam dobre przeczucia w Waszym przypadku :*
    Phia wreszcie ostatni dzień jeaah :):):) bardzo się cieszę, że będziesz mieć zmiany w życiu codziennym, od razu poczujesz się lepiej ;)
    Nowa Ja a u Ciebie co tam?

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 11 października 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni jak się czujecie? Wszystko dobrze u Was?

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 11 października 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow wiem że sikańce różnie wychodzą ale @ powinna być w poniedziałek to już chyba powinno coś wyjść. W każdym razie dzisiaj już progesteronu nie biorę i czekam. Po za tym od zastrzyku boli mnie podbrzusze i nawet czekam na @ bo może lepiej się poczuje.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8560 7459

    Wysłany: 11 października 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi nie myśl o najgorszym. Może być tak, że w pierwszej kolejności wezmą tych z prlna dokumentacja ale zazwyczaj jest na tyle dużo miejsc, że łapią się tez i inni. Bedsie dobrze :-)

    Nobis przykro mi ale teraz zanim się obejrzysz to podejdziesz do IUI a ona już obchodzi pewne dysfunkcje wiec powinno tez być dobrze :-)

    Phia miłego tego ostatniego dnia. Pokaz szefowi fucka na pożegnanie i podbij Warszawkę :-)

    Ja już czekam w kolejce. Prosili żeby buc szybciej a wyjdzie na to, że niepotrzebnie gnałam bo jeszcze dwie pary przed nami.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 11 października 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Madzikow wiem że sikańce różnie wychodzą ale @ powinna być w poniedziałek to już chyba powinno coś wyjść. W każdym razie dzisiaj już progesteronu nie biorę i czekam. Po za tym od zastrzyku boli mnie podbrzusze i nawet czekam na @ bo może lepiej się poczuje.

    Nobis ja tak miałam, w poniedziałek okres miał być to sikałam w piątek, bo w weekend miałam wyjazd. W piątek był negatyw. W poniedziałek już pozytyw, taki lekki :-)
    Jak to mówią, dopóki małpa nie przyjdzie...

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 października 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, kciuki za Was trzymam!!! Dziewczyny dzięki za miłe słowa :)
    Pobrałam dzisiaj krew na fsh, Lh i testosteron żeby w razie czego mieć świeże wyniki do Białegostoku. Przyjęłam swoją stymulację skoro tak to wszystko wygląda w Warszawie i czekam grzecznie do wtorku, jeśli to nie wypali to pojedziemy w sobotę do Białegostoku stoku, na nierefundowane on vitro w tym roku nas nie stać ale jeśli to nie wypali to spróbujemy co najmniej iuix3 na to sobie możemy pozwolić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 12:25

‹‹ 1129 1130 1131 1132 1133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ