Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 6 lipca, 11:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis
    To dobrze że już wychodzisz. Trzymam kciuki.

Czasami sprawdzam co u Was ale niestety to nie tematy dla mnie. Dałam sobie totalny luz z tym.

Tatuaż chętnie ale makijażu bym nie zrobiła hehe ale tylko dlatego że ja się maluje tylko na jakieś imprezki. Ostatnio często i gęsto mówią mi że mam 22 lata haha odmładzają strasznie ale to dobrze :)

* 66 cykl
    * IO
    * niski progesteron
    * 14.06.2019r. Zakończenie starań
  • madzikow Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś świętujemy skończone 3 miesiące <3 zrobiłam pycha kruche ciasto z wiśniami i bezą 😍

Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow wszystkiego dobrego :) oj ale narobiłaś apetytu na to ciasto :)

madzikow lubi tę wiadomość

• Nobis Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow ale bym zjadła takie ciasto.

Dzisiaj miałam wizytę. Mały chyba nie będzie się spieszyć na ten świat. A lekarz chce żebym poszła do szpitala już w tym tygodniu że względu na cukrzycę ciążową. Jestem ciekawa czy przyjmą mnie w szpitalu przed terminem czy jednak odeślą do domu. Jutro jadę na KTG a potem będę się zastanawiać co dalej.

82do2n0a0cvciuvr.png
    21.07.2020 r., 3440 g i 57 cm.
  • Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI trzymam kciuki mocno! Pisz jak tam idzie stymulacja 🙂
    Jejku jak ja bym chciała się załapać na takie dofinansowanie... Chyba musisz mnie zameldować 🙂🙂

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca, 15:24

25.07 FET 8b
    06.20 histero usunięto uwypuklenie w macicy
    05.20 histero nieudane (zbyt wąska szyjka)
    12.19 II IMSI długi protokół: 17 komórek/ 8 dojrzałych/ 4 zaplodnione/1❄️8b
    06.2019 IMSI krótki 12 komórek/7 dojrzałych/5 zapłodnionych/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb, zero mrozaków :(
    1 IUI 03.04.19 :(
    4 x stymulacja clo :(

Ja: HSG ok, AMH ok 3; Choroba Gravesa Basedowa, Hashimoto, Łuszczyca, Endometrioza II, zrosty, MTHFR hetero, PAI homo, kir AA brak wszystkich implantacyjnych.

Mąż: Mała ilość, słabe upłynnienie i ruchliwość, morfologia 4%, FDNA 18%; HBA 86%, wszystkie parametry poniżej normy

Starania od 01.2016
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa
    Chyba obie musimy się przemeldowac :)

Abi przygarnij kropki dwa :)

Ale u nas grzmi ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca, 15:46

* 66 cykl
    * IO
    * niski progesteron
  • Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 16:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też leje... Z przystanku autobusowego biegiem leciałam ale na szczęście zdążyłam przed deszczem 🙂
    Phia a w Lubuskim nie ma dofinansowania? Sprawdź dobrze bo kiedyś mi przeleciało, że jest... No chyba, że to tylko program miejski. Ja mieszkam w małej mieścinie i tu na noc liczyć nie można...

25.07 FET 8b
    06.2019 IMSI krótki 12 komórek/7 dojrzałych/5 zapłodnionych/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb, zero mrozaków :(

Ja: HSG ok, AMH ok 3; Choroba Gravesa Basedowa, Hashimoto, Łuszczyca, Endometrioza II, zrosty, MTHFR hetero, PAI homo, kir AA brak wszystkich implantacyjnych.

Mąż: Mała ilość, słabe upłynnienie i ruchliwość, morfologia 4%, FDNA 18%; HBA 86%, wszystkie parametry poniżej normy

Starania od 01.2016
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam kawał do nich ale czort, ważne że udało się załapać :) to takie niesprawiedliwe że w jednych województwach jest a w drugich nie :( ale za rządów tej partii nie ma co się spodziewać cudów :( Ewa w tym cyklu masz transfer jeśli wszystko pójdzie ok? U mnie słonko świeci jak na razie :)

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 15 lipca, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ta polityka nas wykończy... No ale co poradzimy? Trzeba sobie odmówić i za wszystko płacić. Może za jakiś czas się to zmieni.

Mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok ale nie nastawiam się na nic bo nie chce się znowu rozczarować. Już od stycznia próbuje podejść do transferu więc wiesz...

U mnie dalej leje...

25.07 FET 8b

Starania od 01.2016
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 16 lipca, 04:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi wiadomo to chyba nie.

Ewa
    Ty w małej mieścinie. To ciekawe co ja mam powiedzieć. Miasteczko jeszcze mniejsze od twojego chyba. Wiocha zabita dechami

* 66 cykl
    * IO
    * niski progesteron
  • NigdyNieMowNigdy Nowa

Wysłany: 16 lipca, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phi czy Ty potrafisz się cieszyć i wspierać inne osoby? Czy tylko pokazywać ze masz gorzej niż wszyscy razem wzięci?
    Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych a zamieszkanie w małej mieścinie nie może stanąć na przeszkodzie w dogonieniu swoich marzeń.
    Więcej pozytywnej energii życzę.

Najważniejsze to szukać rozwiązań a nie wymówek.

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 16 lipca, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek to jedna z niewielu osób na tym forum, które zawsze wspierają innych i są mega pozytywne.
    Jejku nie wiem co to za komentarz bez sensu i bez znania innej osoby.

25.07 FET 8b

Starania od 01.2016
  • madzikow Autorytet

Wysłany: 16 lipca, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Nowa Koleżanka to co tak nagle atakuje? Czytasz co piszemy i postanowiłaś kogoś podsumować?...
    Już nie raz na forum pojawiały się odpowiedzi na takie wpisy - jeśli Ci nie pasuje, to jest mnóstwo innych wątków do przeglądania.

Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 16 lipca, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski dajcie sobie spokój heh... wiecie jaka jestem więc nie ma co na to odpisywać na taki komentarz
    Mam z tego mały ubaw :)

A co do komentarza o naszych miastach to było bardziej żartobliwie niż poważnie. No i druga sprawa jakbym się nie cieszyła ani dziewczyn nie wspierała to bym tu nie zagladala i nie miała z nimi kontaktu. Jakby koleżanka chciała wiedziec.

Poprostu komuś się nie podoba moja osoba. Zresztą nie musi. Mi na tym nie zależy.
    A wy dziewczyny nie przejmujcie się tym bo ja nawet nie mam zamiaru. Ważne że my się wspieramy ❤️

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca, 14:50

* 66 cykl
    * IO
    * niski progesteron
  • Nobis Autorytet

Wysłany: 16 lipca, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa koleżanka chyba trochę się zagalopowała. Ale nieważne.

Ja znowu na obserwacji w szpitalu. Na dzisiajszym ktg znowu był spadek tętna więc lekarza kazał mi jechać do szpitala. Jestem na oddziale położniczym bo niebyło miejsca na ginekologii. Póki co w szpitalu mam tylko rzeczy dla siebie a torba do porodu i dla Małego została w samochodzie. Jakby co będę dzwonić żeby mi ją przywieźli.

82do2n0a0cvciuvr.png
  • Phiczek Autorytet

Wysłany: 16 lipca, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że w szpitalu jesteś. Tam masz opiekę.

Ciotki czekają 😁

* 66 cykl
    * IO
    * niski progesteron
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 17 lipca, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jesteś pod dobrą opieką, pewnie lada moment maluszek do Was dołączy :)
    Miałam.mega intensywny dzień. Wczoraj wstawiali nam okna :) a ja teraz siedzę w pracy i się zastanawiam nad łazienka na górze bo lada.moment będzie rozkładane wszystko. A ja kurde jeszcze nie wiem do końca co i jak... Wanna wolnostojąca, zabudowana a moze narożna? Za dużo wszystkiego :)

• Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 17 lipca, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania czyżby to już? Ale czas zleciał 🙂🙂 czekamy na nowiny 🙂🙂

Abi u Was też budowa idzie pełną parą 🙂 nie myśl, że ominie cię parapetówka jak już wszystkie urodzimy 🙂🙂

ABI90 lubi tę wiadomość

25.07 FET 8b

Starania od 01.2016
  • Nobis Autorytet

Wysłany: 17 lipca, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ania czyżby to już? Ale czas zleciał 🙂🙂 czekamy na nowiny 🙂🙂
    Ewo jeszcze nie czas. Termin mam dopiero na środę ale ze względu na cukrzycę ciężarnych i spadek tętna na KTG jestem na obserwacji. W poniedziałek będzie ordynator więc może dowiem się jaki ma na mnie plan.

82do2n0a0cvciuvr.png
  • Ewa89_89 Autorytet

Wysłany: 17 lipca, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może maluch chce przyjść ciut szybciej na świat 🙂 trzymajcie się tam cieplutko 😘
    Może już do Ciebie przychodzić rodzina w odwiedziny czy wciąż są zakazy?

25.07 FET 8b

Starania od 01.2016
‹‹ 1150 1151 1152 1153 1154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.