X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 9 lipca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi i Chasia kciukasy zaciśnięte :)

    Miłego dnia moje płodne pszczółki :D

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mowiac to ja zazdroszcze tym co zaszly w ciaze xD wiem nie powinnam ale tak jest.. Za dlugo u mnie ciszy jest...

    A właśnie zamowilam ksiazki wczoraj :-) wiec bd miala co za niedlugo robic hehe... Wiadomo oprocz sprzatania :-)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki <3
    Sprawdzałam przed chwilką to jeszcze nie ma wyników.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Szczerze mowiac to ja zazdroszcze tym co zaszly w ciaze xD wiem nie powinnam ale tak jest.. Za dlugo u mnie ciszy jest...

    A co w tym złego. Ja nawet jak się nie starałam to zazdrościłam. Kiedyś nie chciał mieć dzieci, potem jak mnie wzięło to trzyma do dziś. Może to instynkt, może coś innego, ale uwielbiam dzieci od tamtego czasu i nie wyobrażam sobie życia bez, czy swoje czy nie, mam nadzieje, że nie będziemy sami <3

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    A co w tym złego. Ja nawet jak się nie starałam to zazdrościłam. Kiedyś nie chciał mieć dzieci, potem jak mnie wzięło to trzyma do dziś. Może to instynkt, może coś innego, ale uwielbiam dzieci od tamtego czasu i nie wyobrażam sobie życia bez, czy swoje czy nie, mam nadzieje, że nie będziemy sami <3
    Do mnie od zawsze dzieciaki lecialy... Heh moj sie smieje zawsze ze obojetnie jakie dziecko a sie cieszy do mnie XD

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Szczerze mowiac to ja zazdroszcze tym co zaszly w ciaze xD wiem nie powinnam ale tak jest.. Za dlugo u mnie ciszy jest...

    A właśnie zamowilam ksiazki wczoraj :-) wiec bd miala co za niedlugo robic hehe... Wiadomo oprocz sprzatania :-)
    Nic dziwnego w tym nie ma Kochana! Ja nawet teraz widzę panie z dużym brzuchem to im zazdroszczę , że wszystko powinno być u nich już w porządku. A jak się starałam to ciągle widziałam kobiety w ciąży i im zazdrościłam pomimo tego, że mam dzieci. Ty i tak masz wspaniałe podejście , którego większość z nas Ci zazdrości. Dlatego też nie widzę innej możliwości żeby Twoja postawa została wynagrodzona!!!

    AdasiowaMama, Phia lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Szczerze mowiac to ja zazdroszcze tym co zaszly w ciaze xD wiem nie powinnam ale tak jest.. Za dlugo u mnie ciszy jest...

    A właśnie zamowilam ksiazki wczoraj :-) wiec bd miala co za niedlugo robic hehe... Wiadomo oprocz sprzatania :-)


    Mysle ze wszystkie niezaciazone tak maja . Ale napewno uda sie nam wszystkim niedlugo . Napewno ;)

    Phia lubi tę wiadomość

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Nic dziwnego w tym nie ma Kochana! Ja nawet teraz widzę panie z dużym brzuchem to im zazdroszczę , że wszystko powinno być u nich już w porządku. A jak się starałam to ciągle widziałam kobiety w ciąży i im zazdrościłam pomimo tego, że mam dzieci. Ty i tak masz wspaniałe podejście , którego większość z nas Ci zazdrości. Dlatego też nie widzę innej możliwości żeby Twoja postawa została wynagrodzona!!!
    Bo ja mam w sobie tyle optymizmu ze szok... Sama nie wiem skad mi sie to bierze xD a wlasciwie mam w zyciu bardZiej pod gorke :-) ale co tam wejdę na gore wkoncu xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdasiowaMama wrote:
    Mysle ze wszystkie niezaciazone tak maja . Ale napewno uda sie nam wszystkim niedlugo . Napewno ;)
    Ja tam mam odkad pamietam hehe ciezarowki zawsze mi sie podobaly :-) tak samo mercedesy i ich wlasciciele xD tacy do schrupania :-)

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia, każda z nas wylosowała swoją górkę, ale Ty to masz chyba K2 do pokonania xD

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nową nazwę na nowy wątek:

    JP na 100% - Jesteśmy płodne na 100% :D

    Myślę o Was laski cały dzień dzisiaj :)

    Dostałam podwyżkę, mam fajnego szefa, świat jest super, za 20 minut wychodzę do domu.

    Wysyłam dużo pozytywnych wibracji :)

    Kasiulka90, milea.26, aktap lubią tę wiadomość

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Bo ja mam w sobie tyle optymizmu ze szok... Sama nie wiem skad mi sie to bierze xD a wlasciwie mam w zyciu bardZiej pod gorke :-) ale co tam wejdę na gore wkoncu xD
    Pamiętaj, że pod górę mają ci, którzy idą na szczyt!

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Do mnie od zawsze dzieciaki lecialy... Heh moj sie smieje zawsze ze obojetnie jakie dziecko a sie cieszy do mnie XD

    Mnie dzieci lubią, ale to do TŻ bardziej się kleją i to on ma lepsze podejście do nich niż ja. Pamiętam moje pierwsze urodziny w naszym mieszkaniu, przyszły koleżanki z dziećmi to tak się nimi zajął, że ja i one byłyśmy w szoku. My mogłyśmy sobie w spokoju poplotkować, a dzieciaki tak go słuchały :D Dodam, że zazwyczaj spotkania, gdy są dzieciaki wyglądają raczej na chaotyczne, bo to głównie chłopaki, więc się zaraz biją itp.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    mam nową nazwę na nowy wątek:

    JP na 100% - Jesteśmy płodne na 100% :D

    Myślę o Was laski cały dzień dzisiaj :)

    Dostałam podwyżkę, mam fajnego szefa, świat jest super, za 20 minut wychodzę do domu.

    Wysyłam dużo pozytywnych wibracji :)

    Tu super :) Gratuluje :)

    Kawa, kawa mi pomoże :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 14:22

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Phia, każda z nas wylosowała swoją górkę, ale Ty to masz chyba K2 do pokonania xD
    No ales ty dowciapna hah
    xD
    Moze byc i K2 wkoncu dotrę xD zmachana ale wejde

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mnie dzieci lubią, ale to do TŻ bardziej się kleją i to on ma lepsze podejście do nich niż ja. Pamiętam moje pierwsze urodziny w naszym mieszkaniu, przyszły koleżanki z dziećmi to tak się nimi zajął, że ja i one byłyśmy w szoku. My mogłyśmy sobie w spokoju poplotkować, a dzieciaki tak go słuchały :D Dodam, że zazwyczaj spotkania, gdy są dzieciaki wyglądają raczej na chaotyczne, bo to głównie chłopaki, więc się zaraz biją itp.
    U nas przeciwnie hehe nawet jak szwagierka czy kumpele wpadna z małymi to ja niestety nie poplotkuje hehe a kawa zawsze zimna xD moj sb gada a ja zabawiam haha

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogliby już wrzucić te wyniki, jak mogą pozwalać na to, żebym tyle czekała. Spędzę popołudnie na co 30 minutowym sprawdzaniu czy już są :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mogliby już wrzucić te wyniki, jak mogą pozwalać na to, żebym tyle czekała. Spędzę popołudnie na co 30 minutowym sprawdzaniu czy już są :D

    Masz wyniki online? Ja muszę odebrać osobiście bo RODO.. Niektórzy fiksują z tą nadinterpretacją..

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    U nas przeciwnie hehe nawet jak szwagierka czy kumpele wpadna z małymi to ja niestety nie poplotkuje hehe a kawa zawsze zimna xD moj sb gada a ja zabawiam haha

    Ktoś musi :) Na pewno będziesz Super-mamą z taką dawką optymizmu, które na pewno udzieli się dalej :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    No ales ty dowciapna hah
    xD
    Moze byc i K2 wkoncu dotrę xD zmachana ale wejde
    I jaka usatysfakcjonowana na koniec ^^

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ