X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi123 powodzenia, trzymam kciuki!

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zostaw sprawę. Nie chcę ani Cię nastawiac, ani dołowac.
    Baw się dobrze jak jesteś na wakacjach. A jak jesteś w ciąży i będzie ok wszystko, to będziesz też Z tydzień czy dwa tygodnie. :)

  • AdasiowaMama Autorytet
    Postów: 274 135

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/ecebd2012639ba0c Moze teraz zobaczycie lepiej albo moze po prostu ja juz wariuje i sobie wmawiam



    Ja nie wiem ale nic nie widze . eh

    14.07.2014 - Adaś Nasze Szczęście :*
    1.09.2019 - termin randki z naszym drugim szczesciem :)
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)
    I dlatego ja nigdy nie robię testu przed okresem po prostu po co ma się martwić na zapas i ryć sobie głowę. Wystarczy, że teraz sobie ryję, bo jestem prawie 2 tygodnie po, a @ brak.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    To zostaw sprawę. Nie chcę ani Cię nastawiac, ani dołowac.
    Baw się dobrze jak jesteś na wakacjach. A jak jesteś w ciąży i będzie ok wszystko, to będziesz też Z tydzień czy dwa tygodnie. :)

    Dokładnie, wypoczywaj :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Własnie chodzi o to ze jest to dopiero 17 dzien cyklu.. a takie testy wychodza mi juz dobre kilka dni. Mialam 4 testy kazdy innej firmy i na kazdym to samo.. cien cienia widoczny bo maz widzi i szczerze nie trzeba jakos wyostrzac wzroku zeby to zobaczyc. Jestesmy na wakacjach i nie mam mozliwosc isc do lekarza ani na bete. Wrzucilam jeszcze inne zdjecie na fotosiku


    https://m.fotosik.pl/zdjecie/5f7df4f82bb7a766
    Markel, no coś Ty, przecież 17 dzień cyklu to albo tuż po owulacji albo nawet przed nią. Chyba że masz krótkie cykle, np. 21 dni. Ale to i tak dużo za wcześnie na testowanie. To jest kreska testowa - może się wydawać, że ona trochę wystaje, może się wydawać, że ma jakiś kolor (jest szarawa czasem). Na wakacjach absolutnie nie powinnaś się tym przejmować :) Możesz śmiało pić alkohol aż do dnia, kiedy test wyjdzie pozytywny i będzie to widoczne gołym okiem (na potwierdzenie artykuł mamaginekolog.pl "Hipotetyczna Hania").

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel dziwne ze kreska nie ciemnieje tylko caly czas jest cien drugiej...na razie ciesz sie wakacjami. Powtorz test za kilka dni. Kup moze test ten clear blue on pokazuje tydzien ciazy jesli w niej jestes:)

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Dokładnie, wypoczywaj :)


    Didi i jak ? <3

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz doczytalam ze to 17 dc...zgadzam sie z tym co napisala Kasiulka.

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Dzięki :)
    I dlatego ja nigdy nie robię testu przed okresem po prostu po co ma się martwić na zapas i ryć sobie głowę. Wystarczy, że teraz sobie ryję, bo jestem prawie 2 tygodnie po, a @ brak.
    Wiesz co nie robilabym tych testow tylko ze ostatnia miesiaczka byla taka inna niz zawsze a czuje sie tak jakos inaczej i po prostu chcialam sprawdzic.. no ale 4 dni pod rzad identyczna sytuacja. Za tydzien wracam do domku i pewnie wszystko sie wyjasni moze rzeczywiscie tam nic nie ma a my z mezem sobie to wmowilismy

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Didi i jak ? <3

    Nadal nie ma na stronie wyników. Czekam i się niecierpliwie :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Wiesz co nie robilabym tych testow tylko ze ostatnia miesiaczka byla taka inna niz zawsze a czuje sie tak jakos inaczej i po prostu chcialam sprawdzic.. no ale 4 dni pod rzad identyczna sytuacja. Za tydzien wracam do domku i pewnie wszystko sie wyjasni moze rzeczywiscie tam nic nie ma a my z mezem sobie to wmowilismy
    A jak długo się staracie? Jak się wcześniej zabezpieczaliście?

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Markel, no coś Ty, przecież 17 dzień cyklu to albo tuż po owulacji albo nawet przed nią. Chyba że masz krótkie cykle, np. 21 dni. Ale to i tak dużo za wcześnie na testowanie. To jest kreska testowa - może się wydawać, że ona trochę wystaje, może się wydawać, że ma jakiś kolor (jest szarawa czasem). Na wakacjach absolutnie nie powinnaś się tym przejmować :) Możesz śmiało pić alkohol aż do dnia, kiedy test wyjdzie pozytywny i będzie to widoczne gołym okiem (na potwierdzenie artykuł mamaginekolog.pl "Hipotetyczna Hania").

    Moim zdaniem jak mam te testy w rece na kazdym jest druga kreska blada okropnie ale jest i ja widac. Taka kreska wyszla mi juz w dzien kiedy dostalam miesiaczke bo chcialam po prostu zatestowac czy sie udalo czy nie ale z racji tego ze 3h pozniej dostalam plamien stwierdzilam ze malpa przyszla tyle ze ona byla taka inna niz zwykle i trwala zaledwie 3 dni. Czulam sie dziwnie wiec w dzien wylotu kazalam mezowi kupic 4 testy kazdy innej firmy i tak sobie je robilam kazdy innego dnia i sytuacja ta sama. Jak wroce odrazu lece do lekarza bo obawiam sie ze moze jestem na cos chora i dlatego ten cien drugiej kreski sie pokazuje.

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Wiesz co nie robilabym tych testow tylko ze ostatnia miesiaczka byla taka inna niz zawsze a czuje sie tak jakos inaczej i po prostu chcialam sprawdzic.. no ale 4 dni pod rzad identyczna sytuacja. Za tydzien wracam do domku i pewnie wszystko sie wyjasni moze rzeczywiscie tam nic nie ma a my z mezem sobie to wmowilismy

    Też tak teraz mam, bo mam ochotę na dziwne jedzenie, ale nie pokładam w tym nadziei i czekam, choć mnie już trafia. Wypoczywaj, a po powrocie idź na betę i tyle. Korzystaj z wakacji :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Moim zdaniem jak mam te testy w rece na kazdym jest druga kreska blada okropnie ale jest i ja widac. Taka kreska wyszla mi juz w dzien kiedy dostalam miesiaczke bo chcialam po prostu zatestowac czy sie udalo czy nie ale z racji tego ze 3h pozniej dostalam plamien stwierdzilam ze malpa przyszla tyle ze ona byla taka inna niz zwykle i trwala zaledwie 3 dni. Czulam sie dziwnie wiec w dzien wylotu kazalam mezowi kupic 4 testy kazdy innej firmy i tak sobie je robilam kazdy innego dnia i sytuacja ta sama. Jak wroce odrazu lece do lekarza bo obawiam sie ze moze jestem na cos chora i dlatego ten cien drugiej kreski sie pokazuje.

    Jak ma Cię to uspokoić to idź do lekarza po powrocie, ale może to tylko kreska testowa fabryczna i nie martw się chorobami na zapas.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    A jak długo się staracie? Jak się wcześniej zabezpieczaliście?
    W sumie to juz rok jak nie dluzej. A wczesniej to tylko prezerwatywy. Nigdy nie bralam zadnych hormonow a co najlepsze to badalismy sie i oboje jestesmy zdrowi wiec jestem troche zdenerwowana tymi testami :/

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Jak ma Cię to uspokoić to idź do lekarza po powrocie, ale może to tylko kreska testowa fabryczna i nie martw się chorobami na zapas.
    Moze masz racje tylko nigdy tak nie bylo :( a testow przez rok staran zrobiłam juz mase i taka sytuacja zdazyla mi sie pierwszy raz . Załuje ze nie ma mnie teraz w polsce :(

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie patrzyła na test, na którym trzeba się doszikiwać kreski, tylko na ten, który naprawdę pokazuje tą kreską, bez wpatrywania się i szukania ;) zrób betę i powodzenia ;)

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie obiecałam, że jeśli już nie będę wiozła pasażera na gapę <3 to na wakacjach będę się wakacjować, a nie zamartwiać i nie kupię żadnego testu, a tylko męża będę męczyć- nie schizami a fizycznie <3 i zamierzam dotrzymać słowa :)

    Kasiulka90, Marza89 lubią tę wiadomość

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    W sumie to juz rok jak nie dluzej. A wczesniej to tylko prezerwatywy. Nigdy nie bralam zadnych hormonow a co najlepsze to badalismy sie i oboje jestesmy zdrowi wiec jestem troche zdenerwowana tymi testami :/
    No właśnie myślałam o jakimś rozchwianiu hormonalnym. Ale skoro to nie to, to nie wiem :( Niepotrzebnie brałaś te testy na wyjazd. Masz zestresowane wakacje zamiast wypoczynku :(
    Gdyby to była ciąża, test na pewno by ciemniał z biegiem czasu. Ale pomyśl sobie, że nawet jeśli to torbiel, lekarz na pewno przepisze Ci na to leki. A poza tym torbiele czasem potrzebują jednego pełnego cyklu, żeby same się wchłonęły, więc możliwe, że jak wrócicie z wakacji, to już wszystko będzie ok :*

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ