X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśkaa1 wrote:
    Ja bym nie patrzyła na test, na którym trzeba się doszikiwać kreski, tylko na ten, który naprawdę pokazuje tą kreską, bez wpatrywania się i szukania ;) zrób betę i powodzenia ;)
    Problem tkwi w tym ze trzymajac w rece ten test ja nie musze sie jej doszukiwac i wyostrzac bardzo wzroku. Ja biore go do reki i ja widze tak samo dajac mezowi do reki wystarczy ze tylko popatrzyl i mowi „kurcze ja tu widze blada druga kreske” wiec to jest troche dziwne. Wczesniej nigdy nie miala takiej sytuacji bo po prostu bylo bialo i nie bylo tam absolutnie nic kimo tego wyszukiwania ze moze cos sie „wypatrzy”

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Ja sobie obiecałam, że jeśli już nie będę wiozła pasażera na gapę <3 to na wakacjach będę się wakacjować, a nie zamartwiać i nie kupię żadnego testu, a tylko męża będę męczyć- nie schizami a fizycznie <3 i zamierzam dotrzymać słowa :)

    Ja mysle ze juz nie bedziesz musiala przez bardzo dłuuuugi czas wydawac pieniedzy na testy tylko cieszyc sie i obserwowac czy brzuszek juz widac :* powodzenia!

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Problem tkwi w tym ze trzymajac w rece ten test ja nie musze sie jej doszukiwac i wyostrzac bardzo wzroku. Ja biore go do reki i ja widze tak samo dajac mezowi do reki wystarczy ze tylko popatrzyl i mowi „kurcze ja tu widze blada druga kreske” wiec to jest troche dziwne. Wczesniej nigdy nie miala takiej sytuacji bo po prostu bylo bialo i nie bylo tam absolutnie nic kimo tego wyszukiwania ze moze cos sie „wypatrzy”
    Takie kreski po wyschnięciu testu to tylko kreski fabryczne

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Takie kreski po wyschnięciu testu to tylko kreski fabryczne
    To dlaczego na tych samych testach mesiac, dwa, trzy wczesniej ich nie widzialam? Chociaz testy wyslchly bylo bialo bialutenko? teraz cos pokazuja wiec nie rozumiem tego wszystkiego.

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    To dlaczego na tych samych testach mesiac, dwa, trzy wczesniej ich nie widzialam? Chociaz testy wyslchly bylo bialo bialutenko? teraz cos pokazuja wiec nie rozumiem tego wszystkiego.
    Nie Wiem, nie widzę testów na żywo. życzę z całego serca żeby to była ciaza jednak nie jesteśmy a stanie tego my tutaj na forum Ci powiedzieć. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 16:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel moze bylas w ciazy biochemicznej i utrzymuje Ci sie jeszcze hormon ktory potwierdza ciaze na testach. Nie wiem:(
    Ale nie mysl juz o tym bo sobie zepsujesz tydzien wakacji.
    Nawet jakby to byla wczesna ciaza to z kazdym dniem robienia testow kreska by ciemniala a u Ciebie caly czas byla blada.
    Lepiej na nic sie nie nastawiaj bo rozczarowanie bardzo boli:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jednak jeśli uważasz że już w ciąży byłaś mając miesiączke to teraz w 17 dc testy powinny wychodzić jednoznacznie. ;)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są wyniki. Niestety mój brak @ to nie ciąża :( Przeżyje, czekam dalej, idę przestawić wizytę do gina na późniejszy czas.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Nie Wiem, nie widzę testów na żywo. życzę z całego serca żeby to była ciaza jednak nie jesteśmy a stanie tego my tutaj na forum Ci powiedzieć. :)
    Wiem. Chciałam tylko zobaczyc czy wy tez to widzicie chociaz bardzo ciezko to ujac na zdjeciu. Trzeba po prostu czekac :) jesli sytuacja bedzie sie dalej powtarzac wybiore sie do lekarza

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Są wyniki. Niestety mój brak @ to nie ciąża :( Przeżyje, czekam dalej, idę przestawić wizytę do gina na późniejszy czas.
    Ojej :( przykro mi bardzo, ale czekamy teraz na nowy cykl i nowe szanse i nowe starania :D :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Wiem. Chciałam tylko zobaczyc czy wy tez to widzicie chociaz bardzo ciezko to ujac na zdjeciu. Trzeba po prostu czekac :) jesli sytuacja bedzie sie dalej powtarzac wybiore sie do lekarza
    A kiedy będziesz miała możliwość powtórzenia testu? :)

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Markel moze bylas w ciazy biochemicznej i utrzymuje Ci sie jeszcze hormon ktory potwierdza ciaze na testach. Nie wiem:(
    Ale nie mysl juz o tym bo sobie zepsujesz tydzien wakacji.
    Nawet jakby to byla wczesna ciaza to z kazdym dniem robienia testow kreska by ciemniala a u Ciebie caly czas byla blada.
    Lepiej na nic sie nie nastawiaj bo rozczarowanie bardzo boli:(
    Wiem wiem :/ nie nastawiam sie na nic zupelnie i sama wiem ze to raczej napewno nie ciaza bo kreska wcale nie ciemnieje.. bardziej sie obawiam ze cos sie ze mna dzieje nie tak i sie cholernie marwie

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Są wyniki. Niestety mój brak @ to nie ciąża :( Przeżyje, czekam dalej, idę przestawić wizytę do gina na późniejszy czas.

    Tulę kochana :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Są wyniki. Niestety mój brak @ to nie ciąża :( Przeżyje, czekam dalej, idę przestawić wizytę do gina na późniejszy czas.
    Tak miałam w pierwszym cyklu starań. Tak chciałam chyba być ze mi się spóźniła.
    Trzymam kciuki za następny cykl :*

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    A kiedy będziesz miała możliwość powtórzenia testu? :)
    Za tydzien jak wroce z wakacji dopiero :(

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Wiem wiem :/ nie nastawiam sie na nic zupelnie i sama wiem ze to raczej napewno nie ciaza bo kreska wcale nie ciemnieje.. bardziej sie obawiam ze cos sie ze mna dzieje nie tak i sie cholernie marwie
    Nie martw się na pewno jest wszystko ok! A te kreski są szare? Wyszły od razu czy po wyschnięciu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Za tydzien jak wroce z wakacji dopiero :(
    To tak jak pisały dziewczyny niczym się nie denerwuj i może to tylko fabryczne miejsce na kreska A jeśli nie to za tydzień będzie niespodzianka :D korzystaj z wakacji!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Tak miałam w pierwszym cyklu starań. Tak chciałam chyba być ze mi się spóźniła.
    Trzymam kciuki za następny cykl :*
    Ja miałam to samo :D

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Są wyniki. Niestety mój brak @ to nie ciąża :( Przeżyje, czekam dalej, idę przestawić wizytę do gina na późniejszy czas.
    O kurcze :( tak mi przykro.. nastepnym razem sie uda kochana!

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za pocieszenie :* Ale martwię się tym zatrzymaniem @, ale może faktycznie to tylko psychika zadziałała i tyle.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ