X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Żeby nie było że napisała raz i zniknęła to ja po prostu staram się przeczytać wszystko od początku a jestem dopiero na 26-ej stronie.

    Musze powiedzieć że wszystkie Was podziwiam za humor, za podnoszenie się nawzajem na duchu, za nie tracenie wiary w cud :)

    Lecę czytać dalej.

    PS Applejoy mam na imię Zuzanna
    Powiedz czym faszerujesz meza bo moj ma tez slabe wyniki zeby nie powiedziec tragiczne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny codzienna dawka smutków wyczerpana przechodzimy na jasną stronę mocy :D

    milea.26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam może mniejsze ciśnienie jak pisałam, ale moja mama cały czas "no starajcie się, póki mm siły" i tak w kółko, mam ochotę jej powiedzieć... Aaaaa. Dobrze ze mówisz, bo myślałam że to z nieba spada... Ale jak się mamy starac no to już lecę.. Dobrze ze mi mówisz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najara ja Ci streszczę...w krotkim czasie mamy juz 4 ciążę na wątku:) chetna na nastepna?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dobra dziewczyny codzienna dawka smutków wyczerpana przechodzimy na jasną stronę mocy :D
    Z jasnych stron, nie mogę wyjść z kuchni, rosół zrobiony i polędwiczki w sosie musztardowym.
    Jutro od rana latam....a za 6 dni pracy urlooopppp!!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Najara ja Ci streszczę...w krotkim czasie mamy juz 4 ciążę na wątku:) chetna na nastepna?:)
    Kazda chetna... Wiec moze nie ustawiajcie sie w kolejce tylko obok sb... XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 20:23

    Malwa13, najra88, milea.26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Z jasnych stron, nie mogę wyjść z kuchni, rosół zrobiony i polędwiczki w sosie musztardowym.
    Jutro od rana latam....a za 6 dni pracy urlooopppp!!!! :)
    Ooo te polędwiczki to bym zjadła!!!

  • najra88 Autorytet
    Postów: 481 297

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Powiedz czym faszerujesz meza bo moj ma tez slabe wyniki zeby nie powiedziec tragiczne

    Suplementy o nazwie 'wellman conception' + omega 3,6 i 9
    Dodatkowo dużo surowego ananasa i jogurtów szeczgólnie naturlanych bo poprawiają jakość nasienia.

    Co do suplementów to ponieżej skład jakoże nie jestem pewna czy można je dostać w Polsce:

    Siberian Ginseng Extract
    Peruvian Maca Extract
    Co-enzyme Q10
    L-Carnitine
    Citrus Bioflavonoids
    L-Arginine
    Lycopene Extract
    Pine Bark Extract
    Octacosanol
    Inositol
    L-Glutathione
    Vitamin A
    Vitamin D
    Vitamin E
    Vitamin C
    Thiamin (Vitamin B1)
    Riboflavin (Vitamin B2)
    Niacin (Vitamin B3)
    Vitamin B6
    Folic Acid
    Vitamin B12
    Biotin
    Pantothenic Acid
    Magnesium
    Iron
    Zinc
    Copper
    Manganese
    Selenium
    Chromium

    milea.26 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • najra88 Autorytet
    Postów: 481 297

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Kazda chetna... Wiec moze nie ustawiajcie sie w kolejce tylko obok sb... XD

    W pełni się zgadzam :)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia ja Ci ustapie miejsca:) ja poczekam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najara watpie ze u Nas dostane ten specyfik. Ale ma duzo witamin to dobrze:) a od jakiego wyniku startowaliscie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Phia ja Ci ustapie miejsca:) ja poczekam:)
    A ja mowilam ze to nie ma byc kolejka hehe nie sluchasz hehe

  • najra88 Autorytet
    Postów: 481 297

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Najara watpie ze u Nas dostane ten specyfik. Ale ma duzo witamin to dobrze:) a od jakiego wyniku startowaliscie?

    mała liczba plemników 20mln/ml, 85% nieruchliwych
    obecnie ponad 90mln/ml i małe problemy z morfologią
    12.07.2018 mamy kolejną wizytę w klinice to będę wiedzieć więcej bo powtarzał morfologię a tutaj gdzie mieszkam to wyniki idą prosto do lekarzy nie do pacjentów.
    Jakbyś była zainteresowana to mogę zawsze zakupić i przesłać te suplementy ;)

    milea.26 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Mya na Woodstock na Judas Prist się wybieramy :)

    Ja tam jestem wolontariuszem więc ciężko pracujemy ponad tydzień. Nie ma nic gorszego niż pms wtedy.. Dlatego w tym miesiącu będę ostro pracować na dwie kreski i spokój od @ :D

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba przyłączę się do Phia i będę na was krzyczeć. Ale tylko dlatego że gdy już minie termin owulacji stajecie na głowie i wręcz chodzicie jak na szpilkach żeby zrobić test ciążowy. Więc tak bardziej merytorycznie podejdę do sprawy. Do tygodnia od zapłodnienia jeszcZe nawet nie zarodek tylko blatocysta brzydko mówiąc nie ma kontaktu z matka. Turla się w stronę macicy po jajowodzie nie informując o tym nikogo. I po tygodniu tej wędrówki dociera do macicy gdzie następuje zagniezdzenie. To długi proces. Nie hop siup i jestem. I dopiero wtedy organizm matki ma sygnał, mam lokatora. Zaczyna się wydzierać beta która tak usilnie chcecie sprawdzać. U jednych szybciej u drugich powolutku. I wtedy matka może czuć ból podbrzusza, choć jest on praktycznie taki sam jak na @ tylko spowodowany zagniezdzeniem. Może troszeczkę mdlic, może chcieć się sikać co chwila. W końcu macica się rozpycha. Więc reasumując. Czekamy cierpliwie choć wiem ze to trudne bo sama jestem 4 dpo i już myślę że może może.

    milea.26, najra88, Kropeczka85 lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najara u Nas duzo gorzej. My mamy niecale 3 mln plemnikow, do tego morfologia 1%. W srode mamy urologa i zobaczymy co powie.
    Bede pamietac w razie czego do kogo sie zglosic:*

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny....pierd**i mi sie w glowie... od smierci ojca obraziłam sie na cały swiat( 5 lat minelo), po smierci mamy przed slubem (2 lata temu ) to juz nikogo nie lubialam a juz wierzyc to tylko w zło...od dwóch tygodni modle się nagle. a dzis ropoczelam nowenne pompejańska. Ska to się wzielo w moim malym móżdżku? I modle sie za Was, za Nas.

    Tylko mi sie nie smiac. Bo chyba czuje dume- 1,5 h na ta nowenne i dalam rade ;D
    Co sie ze mna dzieje? Objawienie jakieś? Moze jednak psychiatryk mi grozi:P

    MissKathy92, Applejoy, Ania95, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    mała liczba plemników 20mln/ml, 85% nieruchliwych
    obecnie ponad 90mln/ml i małe problemy z morfologią
    12.07.2018 mamy kolejną wizytę w klinice to będę wiedzieć więcej bo powtarzał morfologię a tutaj gdzie mieszkam to wyniki idą prosto do lekarzy nie do pacjentów.
    Jakbyś była zainteresowana to mogę zawsze zakupić i przesłać te suplementy ;)
    Jejku 20mln to jest mało? U nas jest 2.2mln :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Dziewczyny chyba przyłączę się do Phia i będę na was krzyczeć. Ale tylko dlatego że gdy już minie termin owulacji stajecie na głowie i wręcz chodzicie jak na szpilkach żeby zrobić test ciążowy. Więc tak bardziej merytorycznie podejdę do sprawy. Do tygodnia od zapłodnienia jeszcZe nawet nie zarodek tylko blatocysta brzydko mówiąc nie ma kontaktu z matka. Turla się w stronę macicy po jajowodzie nie informując o tym nikogo. I po tygodniu tej wędrówki dociera do macicy gdzie następuje zagniezdzenie. To długi proces. Nie hop siup i jestem. I dopiero wtedy organizm matki ma sygnał, mam lokatora. Zaczyna się wydzierać beta która tak usilnie chcecie sprawdzać. U jednych szybciej u drugich powolutku. I wtedy matka może czuć ból podbrzusza, choć jest on praktycznie taki sam jak na @ tylko spowodowany zagniezdzeniem. Może troszeczkę mdlic, może chcieć się sikać co chwila. W końcu macica się rozpycha. Więc reasumując. Czekamy cierpliwie choć wiem ze to trudne bo sama jestem 4 dpo i już myślę że może może.
    Popieram. Sama mówiłam ze nie jestem zwolenniczka robienia testow przed okresem:)

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Dziewczyny....pierd**i mi sie w glowie... od smierci ojca obraziłam sie na cały swiat( 5 lat minelo), po smierci mamy przed slubem (2 lata temu ) to juz nikogo nie lubialam a juz wierzyc to tylko w zło...od dwóch tygodni modle się nagle. a dzis ropoczelam nowenne pompejańska. Ska to się wzielo w moim malym móżdżku? I modle sie za Was, za Nas.

    Tylko mi sie nie smiac. Bo chyba czuje dume- 1,5 h na ta nowenne i dalam rade ;D
    Co sie ze mna dzieje? Objawienie jakieś? Moze jednak psychiatryk mi grozi:P
    Ja też miałam zacząć nowennę ale chyba narazie brak mi siły :( dlatego zostaje przy modlitwie do św. Dominika :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ