X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co muszę nowego denta szukać o zgrozo, znowu ;/

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A tak z innej beczki...
    Jak to jest z waszymi facetami :-) jak maja swoj orgazmik to tez wam pojekuja ??
    xDxD
    No raczej i to mocno :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    No w koooońcu! Perwersik wrócił :D Mój właśnie nigdy i się muszę często zastanawiać czy właściwie doszedł czy nie :P
    Ooo to podobnie jak z moim hehe

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    No w koooońcu! Perwersik wrócił :D Mój właśnie nigdy i się muszę często zastanawiać czy właściwie doszedł czy nie :P

    Haha :D Ja po moim to zawsze wiem kiedy doszedł :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    My kupujemy nowego, TŻ ma dość poszukiwań w końcu doczekałam tej pięknej chwili :D
    Moj juz byl 2 ogladac heje i za kazdym razem mu ktos sprzed nosa sprzatnal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    A ja uwielbiam jak mój mąż jest nieogolony, nie lubię gładkiej buzi u faceta <3
    Mój ma brodę, włosy na klacie. kiedyś nie lubiłam ale dorosłam i teraz uważam że taki jaki jest jest najprzystojniejszy na świecie :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moj juz byl 2 ogladac heje i za kazdym razem mu ktos sprzed nosa sprzatnal

    Nam tylko raz, bo tylko raz coś konkretnego znaleźliśmy co przeszło ASO bez zastrzeżeń, ale cieszyłam się z tego, bo nie chcę kombi za długie dla mnie było XD

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perersiku w koncu pytania na poziomue naszego wątku :D

    K czasem steka ale to jak mu sie wymksnie. Ale uwielbiam jego twarz. A wiem zawsze jak dojdzie bo ma taki strzał że po prostu czuje. I to mnie najbardziej podnieca. Nienawidze seksu w prezerwatywie. To jak macać się przez rękawiczke...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morska witaj:)

    Didi czemu? Ja niedługo ide pierwszy raz do nowego dentysty zobaczymy. Ale ponoc wszystko fajnie robi. I blisko domu go mam

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Mój ma brodę, włosy na klacie. kiedyś nie lubiłam ale dorosłam i teraz uważam że taki jaki jest jest najprzystojniejszy na świecie :)

    Mój to na klacie ma niewiele, podobnie jak na rękach i nogach. Ja w tych miejscach jestem bardziej zarośnięta niż on, a powinno być odwrotnie, miałabym mało do golenia :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu fajnie twarz wykreca przy orgazmie:) i zawsze mowi albo "bozeeee" albo "kurwaaaa":)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Morska witaj:)

    Didi czemu? Ja niedługo ide pierwszy raz do nowego dentysty zobaczymy. Ale ponoc wszystko fajnie robi. I blisko domu go mam

    Bo moja dent idzie na L4, bo jest w ciąży i jej gin nie pozwala jej dłużej pracować. Dobrze, że powiedziała. Mój poprzedni dent był bardzo chory, dowiedziałam się dopiero po zniknięciu, bo nic nie powiedział. I tak jest za każdym razem, gdy znajdę kogoś do kogo chodzę z uśmiechem na ustach i u kogo czuje się jak w domu.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa koleżankę
    Mój jak jednak usłyszał o badaniach to klasyczna zalaka. Jakby już było coś nie tak. Ze On nie może pozbierać myśli, że jak będzie cos nie tak to co zrobimy że będzie wybrakowany się czuł...
    Ehhh... Musialam mu natłóc do głowy. My jakoś znosimy te badania wsystkie, a Oni nawet do lekarza się boją pójść.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Bo moja dent idzie na L4, bo jest w ciąży i jej gin nie pozwala jej dłużej pracować. Dobrze, że powiedziała. Mój poprzedni dent był bardzo chory, dowiedziałam się dopiero po zniknięciu, bo nic nie powiedział. I tak jest za każdym razem, gdy znajdę kogoś do kogo chodzę z uśmiechem na ustach i u kogo czuje się jak w domu.
    Dzięki niebiosom że znalazłam jak dla mnie genialnego dentyste, którego nie zamienię na nikogo innego. Ale jak ktoś chce się z ulicy do niego zapisać to teraz terminy na grudzień... Nie żartuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A tak z innej beczki...
    Jak to jest z waszymi facetami :-) jak maja swoj orgazmik to tez wam pojekuja ??
    xDxD
    Mój jęczy i klnie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Perersiku w koncu pytania na poziomue naszego wątku :D

    K czasem steka ale to jak mu sie wymksnie. Ale uwielbiam jego twarz. A wiem zawsze jak dojdzie bo ma taki strzał że po prostu czuje. I to mnie najbardziej podnieca. Nienawidze seksu w prezerwatywie. To jak macać się przez rękawiczke...
    Macanka przez rekawiczke haha trza wyprobowac xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 17:16

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Perersiku w koncu pytania na poziomue naszego wątku :D

    K czasem steka ale to jak mu sie wymksnie. Ale uwielbiam jego twarz. A wiem zawsze jak dojdzie bo ma taki strzał że po prostu czuje. I to mnie najbardziej podnieca. Nienawidze seksu w prezerwatywie. To jak macać się przez rękawiczke...

    Seks w prezerwatywie to dla mnie coś strasznego :/
    Nic nie czuć! :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lubi upychac haha to wtedy wiem ale nie zawsze :-)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Perersiku w koncu pytania na poziomue naszego wątku :D

    K czasem steka ale to jak mu sie wymksnie. Ale uwielbiam jego twarz. A wiem zawsze jak dojdzie bo ma taki strzał że po prostu czuje. I to mnie najbardziej podnieca. Nienawidze seksu w prezerwatywie. To jak macać się przez rękawiczke...

    Ja też, ale myślałam, że przez to, że go nie ma i tylko w weekend to ma takie ciśnienie XD

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Masanka przez rekawiczke haha trza wyprobowac xD
    Nie lubie. Moj ma chyba uczulenie też na lateks. Później mu skóra pęka i nici z seksu przez dłuższy czas...

    Moj młody stwierdził że pojechałby na drugi obóz... Na mazury... Jakbym miała wolne 1900zł to bym go posłała (1750 kosztuje oboz ale jeszcze kieszonkowe) 10 dni ale taki mają program że nie dziwie sie ze taka kasa

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ