X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    d92b2a21702cd4fcmed.jpg

Witam ze sniadankiem dopiero .kocham wolne dni...

Konieczynka, Ewa89_89, Marza89, milea.26, MammaN, MammaN, madzikow lubią tę wiadomość

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:58

• najra88 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ujawnię swoją głupotę:-D
    W Polsce mogę po prostu wybrać laboratorium i powiedzieć jakie chce badania i tyle czy trzeba mieć do tego skierowanie od np lekarza rodzinnego?

bfaregz2cbfut3td.png
    42cs o pierwsze dziecko
    Ja - PCO, mięśniaki macicy, IO, niewydolność ciałka żółtego (?), jajowody drożne
    Mąż - słaba morfologia nasienia (2% prawidłowych)
  • najra88 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    d92b2a21702cd4fcmed.jpg

Witam ze sniadankiem dopiero .kocham wolne dni...

Ależ smakowicie wygląda aż mi w brzuchu zaburczało.

bfaregz2cbfut3td.png
    42cs o pierwsze dziecko
    Ja - PCO, mięśniaki macicy, IO, niewydolność ciałka żółtego (?), jajowody drożne
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dopiero podstawowy .norma do 23 ja mam 34 z hakiem .
    Wczoraj bylam i internisty takiego fajnego .powiedzial ze moze byc roznie,mialam.ten mlekotok 2 lata temu i nagle ogluchlam na jedno ucho ,mam.szumy uszne non stop
    Szukali guza w mzogu ale nic nie znalezli.mleko przestalo leciec.Internista powiedzial ze teraz czas na Malza zeby sie zgbadal zanim u mnie dalej ruszymy.dzis ginekolog ,dyrektoe kliniki od nieplodnosci .zajmuje sie poronieniami.zobaczymy co powie.a 20 sierpnia endokrynolog.

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale na wlasna reke zaczelam brac niepokalanek.to ziolowe ,nie zaszkodzi a podobno potrafi zdzialac cuda.

• Kasiulka90 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    W Polsce mogę po prostu wybrać laboratorium i powiedzieć jakie chce badania i tyle czy trzeba mieć do tego skierowanie od np lekarza rodzinnego?
    Jeśli prywatnie (zapłacisz), to możesz sobie badać to, na co masz ochotę ;)

mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Jal chcesz prywatnie to bez skierowania
    Wchodzisz i mowisz na rejestracji .ja polecam enelmed ,badania jak robie do godz 8 to wynuki wszystkie mam o 12 ..nawet bete

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• najra88 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Będę w sierpniu w PL na 3 tygodnie to może sobie porobie jakieś podstawowe badania. W IRL to musisz na szystko mieć skierowanie a i tak płacisz :-P A wcale nie jest jakoś super łatwo je dostać dodatkowo nigdy nie miałam w ręce naszych wyników bo tutaj pacjent nie ma wglądu do nich bo idą prosto do lekarzy którzy badanie zlecili i tylko później konsultacja jest.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 10:54

bfaregz2cbfut3td.png
    42cs o pierwsze dziecko
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    To daj znać co ten dzisiaj Ci powie :) trochę mnie dziwi że ten mi jeszcze kazał te dodatkowe badania zrobić zamiast dać coś na tą prolaktynę. On niby też leczeniem i diagnozowaniem niepłodności się zajmuje. Mówiłam że ten tydzień będzie dla mnie ciężki. Aby do piątku żebym już wiedziała na kiedy na wizytę mogę się już zapisać:)
    No wlasnie powiem Ci ze bede miec dylemat .tak jak pisalam ,ojciec mojej kolwzanki ,gin z innego miasta ,napsial jej ze powinnam dostac leki i po dwoch tyg powinno byc ok.a wlasnie boje sie ze Ci tutaj tego nie zrobia ,i bede miala takie poczucie straconego czasu.dlatego tez zaczelam brac ten niepokalanek i nawet jak to placebo to sobie wmawiam ze zadziala jak u innych.
    Dam znac jasne.ale to dopiero po 19.

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Dzięki dziewczyny. Będę w sierpniu w PL na 3 tygodnie to może sobie porobie jakieś podstawowe badania. W IRL to musisz na szystko mieć skierowanie a i tak płacisz :-P A wcale nie jest jakoś super łatwo je dostać dodatkowo nigdy nie miałam w ręce naszych wyników bo tutaj pacjent nie ma wglądu do nich bo idą prosto do lekarzy którzy badanie zlecili i tylko później konsultacja jest.
    Moze to i lepiej.ludzie nie wyszukuja w google chorob i nie diagnozuja u siebie sami raka.byleby ta konultacja byla dobra.

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    Ciesze sie ze nie musze gonic po lekarzach. Przy moim trybie pracy ciezko by bylo wszystko dopasowac. Nie zazdroszcze.

A w nocy mialam sen. Snilo mi sie ze bralam drugi raz slub. Ale z moim obecnym mezem. I mialam same problemy. Butow nie mialam. Pies mnie gonil o chcial suknie ubrudzic. Mialam pelno wypryskow. Ale fryzyra piekna :) i moj czekal na mnie na sali i byl taki usmiechniety. Powiedzial ze czekal na mnie cale zycie. Jak nie on.
    Brakuje mi takich wyznan...

Wstalam rano i wiersz mu napisalam... kiedys tez pisalam ale przestalam

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f64732d21a17.jpg

Kasiulka90, Ewa89_89, Phia, MammaN lubią tę wiadomość

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Hej dziewczynki.
    Ciesze sie ze nie musze gonic po lekarzach. Przy moim trybie pracy ciezko by bylo wszystko dopasowac. Nie zazdroszcze.

A w nocy mialam sen. Snilo mi sie ze bralam drugi raz slub. Ale z moim obecnym mezem. I mialam same problemy. Butow nie mialam. Pies mnie gonil o chcial suknie ubrudzic. Mialam pelno wypryskow. Ale fryzyra piekna :) i moj czekal na mnie na sali i byl taki usmiechniety. Powiedzial ze czekal na mnie cale zycie. Jak nie on.
    Brakuje mi takich wyznan...

Wstalam rano i wiersz mu napisalam... kiedys tez pisalam ale przestalam

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f64732d21a17.jpg
    Melunia rozwalials system ...mega

• ABI90 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem... i to bardzo romantyczna. Pod tym wzgledem roznie sie z moim w 70%

• Kasiulka90 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia, rozpłynęłam się... <3 <3 <3

mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lipca 2018, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz na bank po owulacji szyjka nisko. Zamknieta jak czubek nosa. Teraz czekac czy cos z tego bedzie.

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 11 lipca 2018, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Kasiulka90 lubi tę wiadomość

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ