X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane czy ja mogę prolaktyne robić podczas @?

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak robiłam badania wszystkie to gin kazała mi je zrobić podczas okresu... robiłam wtedy tsh, lh, fsh, estradiol i właśnie prolaktynę :)

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Dziewczynki moje kochane czy ja mogę prolaktyne robić podczas @?
    3, 4 lub 5 dzień cyklu.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tylko jedno kazala zrobic w 3 dc ale napewno nie prolaktyna bo tamte badanie mi wykreslila...
    Co ginekolog to cout inaczej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 15:37

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    ja już jestem chyba u 5-tego i moje miasto chyba ma samych takich...

    ogólnie to tu jest problem z leczeniem. Sprawa wygląda tak.. miasto gdzie są prawie sami górnicy i ich rodziny. Zarabiają dużo, to co mówią w internecie to nie zawsze prawda lub pokazują fiszkę z gołej wypłaty po chorobowym. Mają karty prywatnego leczenia, więc do każdego specjalisty mają dostęp w ciągu 7 dni, badania za free. Tak c=więc przychodzi do lekarza taki człowiek 3 kategorii bo opłaca przecież tylko składki na nfz i nie ma możliwości dostania skierowania na badania czy jakiegoś leczenia bo u nas każdy leczy się tylko i wyłącznie prywatnie. No i koło się zamyka.
    Pocieszenia szukam w tym leczeniu we Wrocławiu... tylko jak ja tam będę jeździć jak pracuje u prywaciarza i nie chcą dawać wolnego czy coś a jakby wiedzieli, że się chce leczyć bo w ciąże zajść nie mogę to od razu zwolnienie z pracy na następny dzień.


    A do kogo teraz idziesz ? Mi dziewczyny polecały Fabijanskiego z Wrocławia :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho? Wszystkie sie bzykają...?:)
    Ja sie właśnie umówiłam do dentysty:) i robie fasolke szparagowa z bulka tarta na maselku:)
    W ogole to chyba mam infekcje jakąs:( od rana czuje swedzenie w okolicach wejscia do cipki:( cholera jeszcze tego mi brakowalo. A za 4 dni okres. Infekcja plus okres rowna sie hardcore:(
    Dobre 2 lata nie mialam infekcji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Co tu tak cicho? Wszystkie sie bzykają...?:)
    Ja sie właśnie umówiłam do dentysty:) i robie fasolke szparagowa z bulka tarta na maselku:)
    W ogole to chyba mam infekcje jakąs:( od rana czuje swedzenie w okolicach wejscia do cipki:( cholera jeszcze tego mi brakowalo. A za 4 dni okres. Infekcja plus okres rowna sie hardcore:(
    Dobre 2 lata nie mialam infekcji.
    Ja infekcji żadnej nie mialam... Na szczescie... Nigdy mi sie nie zdarzylo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz sb zrobie chyba kawe bo niechce mi sie myc dalej Polek:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia to się ciesz bo to nic przyjemnego:) mój mąż już płacze bo mu powiedziałąm że ok 10 dni nie pobzyka:)
    A dziś w ogóle środa - Dzień Loda:)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pojmuje teściowej. Jak pisałam pomieszkujemy u niej ten tydzień. Mówię jej wczoraj że jak chce to zrobię obiad jak będzie w pracy, a jak nie to idę do swojej mamy zrywać wiśnie. Mówi że ok zrób. Dziś w dzień dzwoni do mnie i mówi nie rób bo jest co jeść , najwyżej zdzwonimy się później. Teraz sama do niej dzwonie jak zlazlam z drzewa to ona że teraz to już za późno bo zupę zrobila. I żebym obiad zrobiła na 19 bo tak z budowy wrócą.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b36128fcf6f0.jpg

    Taki widok na szczycie czereśni.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co najmniej raz na 3 miesiące mam jakąś infekcje :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tesciowe są dziwne. Bardzo dziwne.

    zuzi_c, ala92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Nie pojmuje teściowej. Jak pisałam pomieszkujemy u niej ten tydzień. Mówię jej wczoraj że jak chce to zrobię obiad jak będzie w pracy, a jak nie to idę do swojej mamy zrywać wiśnie. Mówi że ok zrób. Dziś w dzień dzwoni do mnie i mówi nie rób bo jest co jeść , najwyżej zdzwonimy się później. Teraz sama do niej dzwonie jak zlazlam z drzewa to ona że teraz to już za późno bo zupę zrobila. I żebym obiad zrobiła na 19 bo tak z budowy wrócą.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b36128fcf6f0.jpg

    Taki widok na szczycie czereśni.
    Zwierzatka :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy dopiero zauważyłam po suwaczku że niedawno świętowałaś 1 rocznicę małżeństwa:)
    Gratuluję:)
    My 12 sierpnia będziemy świętować naszą 1 rocznicę, nooo chyba że wcześniej mąż mi podpadnie i go zabiję:)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Tesciowe są dziwne. Bardzo dziwne.
    Moja jest okej.. Nie narzekam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsny został ojcem Liama - cóż za dziwaczne imię:)
    Ja bym chciała nazwać córkę Laura albo Wiktoria a synka Szymon lub Kuba:) już od wielu lat mam zarezerwowane te imiona:) nawet siostrze mówiłam że jak coś to może sobie też tak nazwać córeczkę ale niech się nie zdziwi że ja tak samo nazwę:)
    Po prostu strasznie podobają mi się te imiona i tyle:)
    Wy macie jakieś imiona wybrane?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moja jest okej.. Nie narzekam
    Moja...cóż miałąm z nią różne przeboje. Na szczęście teraz jest ok. Ale mamo do niej nie mówię.

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7415

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    A do kogo teraz idziesz ? Mi dziewczyny polecały Fabijanskiego z Wrocławia :)
    Ja nie z Wrocławia kochana, z Lubina

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7415

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w kolejce do tego Gienka co mi w szpitalu hsg robił, zapomniał o mnie i poszedł do domu po badaniu. Wizyta na 16.15 a tu 30 babeczek przede mną, same ciężarne a lekarza jeszcze nie ma.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę u fryzjera baby :D wydam miliony monet i będę jak milion dolarów! Mąż nie odmówi seksu :D oby haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 16:24

    milea.26, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ