Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nastaw sie hehe


    Hehe już się wypinam 3 :P

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    ja mam 8 lat po ślubie a w związku 12 :P


    Fajne, że tak szybko na siebie wpadliście :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/18264d87acd9f.jpg.html <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 19:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1354

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    No więc grzybica globułki i Krem niby ma być lepiej. Ale nie tobjwat najważniejsze owulacją była :-)

    Super że była ovu. Ja w ciąży miałam bardzo często grzybice i tego nie czułam. Lekarz brał śluz pod mikroskop i oznajmiam że śliczne paczkujace drozdzaki mam. Teraz mąż się zalil że coś mi się po seksie na penisie zrobiło i że zauważył coś białego. I też gin mi mówi że drozdzaki. Mam pimafucin globulki na 6dni a mąż krem. Najlepsze że nic nie czułam. Swiadu, pieczenia nic.

    Co do testów to każdy ma 99,99% na opakowaniu. Trzeba popatrzeć na czułość. Są 10 i 25. Czulsze są te 10 bo wykrywaja mniejsze stężenie hormonu w moczu. Teraz są też takie które pokazują tydzień ciąży. Ale dla mnie to ściema. Dostalysmy w aptece po ponad30 zł. A nie jest czułabym niż te standardowe.

    Zrobiłam lasagne. Już czekam na krytykę teściowej. Choć w gruncie to dobra kobieta. Tylko bardzo specyficzna.

    Możecie zerknąć na mój wykres. Jakoś dziwnie mi wygląda. Cykle zazwyczaj 36 dni.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    To my podobnie.. Na 1 rocznice zareczyny a miesiac po 2 rocznicy byl slub :-) a znalismy sie tyle ile rocZnica nam wypadala haha


    A że się tak szybko potoczyło to wszyscy myśleli, że jestem w ciąży, no bo u nas normalne czekanie 2-3 lata na wymarzoną salę, a my wzięliśmy pierwszy wolny termin w roku następnym na pierwszą lepszą salę i tyle, bo po co czekać :D A przecież jak bym była w ciąży to bym się musiała ogarnąć z tym nie w rok, a w 3 miesiące, ale cóż....

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi 1cs miałam taki sam, ani ciąży ani okresu haha

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    https://zapodaj.net/18264d87acd9f.jpg.html <3


    Oooo jakie piękne, zjadłabym :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Hehe już się wypinam 3 :P
    Bd bolec haha

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Didi 1cs miałam taki sam, ani ciąży ani okresu haha


    To nie jestem sama haha

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ovuview wyznacza owulacje w 1 cyklu wprowadzanym?

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1354

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się znamy z LO. Miałam 16 lat. Potem drogi się rozeszły choć kontakt pozostał. I po studiach poszłam z nim na wesele i tak się zaczęło na nowo. Jesteśmy 4 lata po ślubie. Tzn będzie 26.07. Zaręczyny w marcu, ślub w lipcu i wszystkie ciotki na brzuch patrzyły. A dziecko po roku.

    Malwa tak. Ja miałam w pierwszym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 19:30

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    MissKathy dopiero zauważyłam po suwaczku że niedawno świętowałaś 1 rocznicę małżeństwa:)
    Gratuluję:)
    My 12 sierpnia będziemy świętować naszą 1 rocznicę, nooo chyba że wcześniej mąż mi podpadnie i go zabiję:)
    My 13 sierpnia drugą rocznicę mamy :D ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawiłam dziś pomadkę ochronną w aucie i mi cała wypłynęła, bo zapomniałam. Muszę posprzątać i umyć szybę od środka, bo się mąż ostatnio pytał czy jeszcze coś przez nią widzę :D Wstyd, czysto mam w domu, a o auto nie dbam, a on na odwrót. Choć odkąd jeździ moim to widzę, że coś się przestał przykładać i wozi w nim wszystkie graty.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja 2 lata po ślubie, ale 7 lat związku ;)
    My tak samo :D

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Zostawiłam dziś pomadkę ochronną w aucie i mi cała wypłynęła, bo zapomniałam. Muszę posprzątać i umyć szybę od środka, bo się mąż ostatnio pytał czy jeszcze coś przez nią widzę :D Wstyd, czysto mam w domu, a o auto nie dbam, a on na odwrót. Choć odkąd jeździ moim to widzę, że coś się przestał przykładać i wozi w nim wszystkie graty.
    Dokładnie dziś po pracy myłam Auto bo na półce pod szybką moje młodsze dziecko zostawiło ludzika z plasteliny.. Wyobrażacie sobie.. I jeszcze jeździłam z tym 10 dni... Do tego zaparkowalam pod tym drzewem klejącym.. Wiec w ogóle wstyd jechać nim gdziekolwiek hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 19:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    My się znamy z LO. Miałam 16 lat. Potem drogi się rozeszły choć kontakt pozostał. I po studiach poszłam z nim na wesele i tak się zaczęło na nowo. Jesteśmy 4 lata po ślubie. Tzn będzie 26.07. Zaręczyny w marcu, ślub w lipcu i wszystkie ciotki na brzuch patrzyły. A dziecko po roku.

    Malwa tak. Ja miałam w pierwszym
    I to pokazuje po temperaturze tak?

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1354

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    I to pokazuje po temperaturze tak?
    U mnie tak. Mam przekreslone na wykresie w miejscu gdzie miała być ovu. Pokrywa się z tym co ovufriend mi wyznaczylo. Teraz mam jakoś dziwnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 19:44

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kupilam sobie dziś piwko i melisę. Mam jakieś nerwobóle. Wszystko było by ok ale gorsze od starania jest praca gdzie ja lubisz a ludzie są potworami. Eh

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki, Was nie da sie nadrobic :P ja dopiero do domku wracam. Jutro postaram sie byc na biezaco :)
    Milego wieczorku :*

    Hunter8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś siadamy zaraz do filmu. Na zalukaj pojawiło się "i feel pretty" komedia Nam się przyda, mój wrócił z pracy zdenerwowany, może się jakoś rozweseli :)

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ