X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    A że się tak szybko potoczyło to wszyscy myśleli, że jestem w ciąży, no bo u nas normalne czekanie 2-3 lata na wymarzoną salę, a my wzięliśmy pierwszy wolny termin w roku następnym na pierwszą lepszą salę i tyle, bo po co czekać :D A przecież jak bym była w ciąży to bym się musiała ogarnąć z tym nie w rok, a w 3 miesiące, ale cóż....
    U nas tak nie mysleli hehe
    Zreszta nawet nie wiem bo nikt nic nie mowil :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Dziewczyny kupilam sobie dziś piwko i melisę. Mam jakieś nerwobóle. Wszystko było by ok ale gorsze od starania jest praca gdzie ja lubisz a ludzie są potworami. Eh
    No tak.. W pracy człowiek spędza więcej czasu niż w domu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałyście już o jakiejś wyprawce? Patrzyłyście na wózki itp? Ja sobie ostatni przeglądam i mam wózek wybrany hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas jak dobrze pojdzie to jutro bd nowy nabytek hehe... Wiec zadbany bd bardzo... Ten teraz co mamy niestety swoje przejezdzil bo w ciagu 2 lat ponad 70tys..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Myślałyście już o jakiejś wyprawce? Patrzyłyście na wózki itp? Ja sobie ostatni przeglądam i mam wózek wybrany hehe
    Ja mam już na allegro w obesrowanych!
    Ostatnio moja klientka miała fajny wózek. Mowie sobie sprawdzę cenę... 6200zl... I tyle w temacie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Myślałyście już o jakiejś wyprawce? Patrzyłyście na wózki itp? Ja sobie ostatni przeglądam i mam wózek wybrany hehe
    Ja patrze... Bo szwagierce kupujemy... Bo jak slucham calej rodziny to najlepiej by bylo aby kazdy sie zlozyl po 10zl i wozek zakupic... A no niestety u mlodych krucho z kasa.. Wiec my im wozek kupujemy a reszta jakies drobiazgi...

    A zreszta bd chrzestna wiec mlody niech ma prezencik od ciotki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 19:57

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Myślałyście już o jakiejś wyprawce? Patrzyłyście na wózki itp? Ja sobie ostatni przeglądam i mam wózek wybrany hehe

    Ja zacznę jak już się uda :)

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wybrany :) Już wam pokazuje :)
    https://www.olx.pl/oferta/wozek-3w1-milu-kids-sklep-babybum-CID88-IDwaEo3.html#522addb6fe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie myślę aby w końcu zajść w tą ciąże, na wyprawkę przyjdzie czas. Choć na fb mam polajkowanych kilka fajnych stron z artykułami niemowlęcymi.
    Na Nasze szczęście praktycznie całą wyprawkę mogę mieć po siostrze i kuzynce:) także o to się nie martwię.
    Ale chyba jak na razie nie ma sensu przeglądać takich rzeczy, bo bynajmniej mi, robi się wtedy strasznie przykro... A po co sobie psuć humor.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia strasznie mi się podoba!!!! ❤️

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która jest obeznana w testach owulacyjnych? :) :) :)

    https://naforum.zapodaj.net/1df4314b5697.jpg.html

    Bo ja już zgłupiałam D: Im dłużej się w nie wgapiam tym bardziej nie jestem w stanie ocenić czy wszystkie 3 są negatywne D:

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja mam wybrany :) Już wam pokazuje :)
    https://www.olx.pl/oferta/wozek-3w1-milu-kids-sklep-babybum-CID88-IDwaEo3.html#522addb6fe
    Fajny.. Mloda tez podobny sb wybrala... Szary i 3w1..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka wygląda na to że masz owulacje - leć się bzykać!

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie melunia dobrze mowi hehe..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Dziewczyny która jest obeznana w testach owulacyjnych? :) :) :)

    https://naforum.zapodaj.net/1df4314b5697.jpg.html

    Bo ja już zgłupiałam D: Im dłużej się w nie wgapiam tym bardziej nie jestem w stanie ocenić czy wszystkie 3 są negatywne D:
    03.07 pozytywny. Bo kreskę testową masz ciemniejszą niż kontrolną:)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Fajny.. Mloda tez podobny sb wybrala... Szary i 3w1..

    Phia ja za bardzo nie jestem za 3w1. Bo po prostu miałam przeboje ze swoim wózkiem pierwszym. Jeżdżenie pociągiem takim gigantem to wyczyn. Ale teraz jak samochód jest to lepiej będzie :) Jakby były wersje 2w1 z gondolą i nosiedłkiem to bym brała. A wszystkie 2w1 są ze spacerówką...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Myślałyście już o jakiejś wyprawce? Patrzyłyście na wózki itp? Ja sobie ostatni przeglądam i mam wózek wybrany hehe
    Ja nie bo się boję że nie będzie w ogóle takiej potrzeby... zaraz Phia mnie opieprzy

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!!!!! :D :D
    Wczoraj było bzykanko, dzisiaj chyba trzeba poprawić :D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ja nie bo się boję że nie będzie w ogóle takiej potrzeby... zaraz Phia mnie opieprzy
    Ja Ci ciulna... Z takim myśleniem to żadna z nas daleko nie zajedzie... Bynajmniej nie na porodówkę...

    Mnie się jeszcze podobają w stylu retro. Coś w tym stylu. Tylko ta spacerówka taka nie zbyt fajna...

    http://uzywanywozek.pl/pl/home/1375-wozek-3w1-retro-roan.html?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwójce małych dzieci i moich doświadczeniach ja się zdecyduje teraz na zakup samej gondoli najpierw plus fotelik, wiadomo, a potem oddzielnie lekka i zwinna spacerowke.
    Plany.. Planami, a cholercia się jak będzie. Oby w ogóle była taka potrzeba wybierania wózków!!!!

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ