X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Tak sobie czytam na jej blogu i w sumie dobrze sobie tą wizytę obliczyłam następna :D Jestem tak płodna że się uda w tym cyklu, ja wam to mówię :D
    Nie mamy wątpliwości:D

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano też ponoć dobrze jest działać bo są bardziej ruchliwe chłopaki ☺

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha no to nie wiem ale jak tak pójdzie jak nam to będziemy codziennie się kochać :D

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    im bardziej białe nasienie tym więcej plemników więc nawet 2 razy dziennie nie zaszkodzi ☺

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie martwcie sie tym ze po seksie część spermy z Was wyleci:) spokojnie:) nie zapominajcie ze meski wystrysk jest tak jakby pod cisnieniem i jego czesc od razu soboe poleci jak najdalej w nasze rejony a część po prostu wycieknie:)
    Ponoc robienie swiecy jest becelowe, wystarczy tylko polezec ok 10 min po stosunku i to wystarczy:)
    Ale kazdy robi jak uwaza:) ja sama czasami zarzucam nogi na sciane, ale to glownie w trakcie owulacji:)
    I tak, najlepiej uprawiac seks co 2-3 dni przez caly cykl. A nie tylko gdy zbliza sie owulacja.
    Polecam wziąć meza na spacer weczorkiem i spontanicznie zaliczyc jakies krzaczki:) albo jakas lake:)
    Wspomnienia na lata:)

    Applejoy lubi tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tymi swiecami i czekaniem to tak nie do końca. 2 dzieci zrobiłam bez świec i z sexu "na szybko". Ja ma zaskoczyć to zaskoczy..... Na co wszystkie oczywiście liczymy.
    Głupi słownik poprawia mi wyrazy istraszne glupty pisze czasami ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 22:09

    milea.26 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    „…W celu zapobiegania zmniejszeniu ilości plemników w ejakulacie,
    należy ograniczyć ilość stosunków seksualnych do jednego, co dwa, trzy
    dni, z wyjątkiem okresu, kiedy kobieta jajeczkuje. Ostatnie badania
    mówią o tym, że odbywanie stosunków codziennie, albo nawet kilka razy
    dziennie, na dwa dni przed i w dzień owulacji poprawia odsetek ciąż.
    Chociaż liczba plemników jest wtedy zmniejszona w ejakulacie, to stale
    odnawiany zapas plemników ma znacznie większe szanse na wnikanie do
    śluzu i zapłodnienie komórki jajowej…” :D Czyli w owulacje nie wychodzimy z łóżek :D

    Isaura81, Ania95, Phia, madzikow, Malwa13 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Dziewczyny z tymi siewcami i czekaniem temu brak nie do końca. 2 dzieci zrobiłam bez świec i z sexu "na szybko". Ja mam zaskoczyć to zaskoczy..... Na co wszystkie oczywiście liczymy.
    Dokladnie. Jak ma zaskoczyc to zaskoczy.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    „…W celu zapobiegania zmniejszeniu ilości plemników w ejakulacie,
    należy ograniczyć ilość stosunków seksualnych do jednego, co dwa, trzy
    dni, z wyjątkiem okresu, kiedy kobieta jajeczkuje. Ostatnie badania
    mówią o tym, że odbywanie stosunków codziennie, albo nawet kilka razy
    dziennie, na dwa dni przed i w dzień owulacji poprawia odsetek ciąż.
    Chociaż liczba plemników jest wtedy zmniejszona w ejakulacie, to stale
    odnawiany zapas plemników ma znacznie większe szanse na wnikanie do
    śluzu i zapłodnienie komórki jajowej…” :D Czyli w owulacje nie wychodzimy z łóżek :D

    Podoba mi się :) w kolejnym cyklu będzie 2x dziennie, z energetykiem, z winkiem, z pozycją na pieska i czekaniem w pozycji 30 min :P haha

    Sandersik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boszeeeee... Nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale moje młodsze dziecko nie kąpalo sie ani razu.. Oprócz jeziora

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w tych moich 2 dniach owulacyjnych nie robiłam świecy ;)
    Ale... Robiąc to na pieska mój mąż wsadził mi jaska pod miednice więc tyłek był w górze :P po wszystkim jeszcze leżał ze mną ( na mnie :P) może z 10 min haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 21:55

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Kropek Kropeczki <3
    https://zapodaj.net/e1613d05acd66.jpg.html
    Nadgonil wiekiem i jest tylko 3 dni młodszy niż z OM , serduszko wali jak dzwon 140u/min . Na USG widać małe nóżki i rączki no cudo!
    Zarażam wszystkie!!!!!!!!
    Kropeczka, tak się cieszę!!! <3 <3 <3

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Kropek Kropeczki <3
    https://zapodaj.net/e1613d05acd66.jpg.html
    Nadgonil wiekiem i jest tylko 3 dni młodszy niż z OM , serduszko wali jak dzwon 140u/min . Na USG widać małe nóżki i rączki no cudo!
    Zarażam wszystkie!!!!!!!!
    Cudownie <3 Pięknie <3 Tak sie cieszę <3

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co chyba nie ma zasady. Nasze babcie z dziadkami kochali sie codziennie, kiedy mogli i to wystarczało zeby zajść w ciązę po kilka razy. ok nie było w teedy tylu chorób cywilizacyjnych i eko było normalne a nie dla bardziej majętnych ludzi. Po prostu trzeba sie wczuć we własne ciało i mieć luz w sobie. Bo podobno te hormony strseu blokują te hormony ciążowe.

  • Mamuśkaa1 Ekspertka
    Postów: 166 93

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kur** mój wraca do domu zaraz dopiero, zmęczony, więc nie będzie dzisiaj sexu, tylko jutro ehh, kochaliśmy się tylko w 11dc, jutro będzie 15dc, ciekawe, czy to wystarczy hmm, a tak mnie jajniki napieprzają od kilku dni, że chyba je zaraz wyjmę xD dobranoc i miłego ruchania tym, które mają zamiar to robić xD

    23.07.2017: Sandra ;*
    31.05.2019: wizyta na 13:00
    xnw443r8qh4hngjp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, czasami gdy sa problemy na tle zdrowotnym po jednej lub po drugiej stronie to ciężko wyluzowac. Wtedy zaczyna sie walka.

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka cudowny widok!! Cieszę się razem z Tobą

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie uda napewno jak ja bd na nim haha
    Jak ma byc zloty strzal to pozycja nie ma zadnego znaczenia i tyle z tego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś mi się podejście zmieniło dzisiaj. Postanowiłam że nie będę go męczyć. Zobaczę czy sam z inicjatywą wyjdzie ;) Ale dziś już numerek zaliczony :)

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Jakoś mi się podejście zmieniło dzisiaj. Postanowiłam że nie będę go męczyć. Zobaczę czy sam z inicjatywą wyjdzie ;) Ale dziś już numerek zaliczony :)
    My sb akurat piwko kupili :-D a w koncu mamy luzik :-P i mozemy sb pozwolic :p
    pooglądamy autka i co nie co sie zaliczy :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 22:32

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ