X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Sprawdza się teoria, że czasami wystarczy trochę odpuścić .. :)
    Ja po nastepnej owulce jadę na urlop i nie zamierzam nic testować do powrotu i może ten relaks mi też pomoże :)
    Kurcze dziewczyny cieszę się razem z Wami, ale.. zazdrość ściska w serduchu, że to nie ja..
    Oj to ja mega wyjatek...
    Teoria odpuszczenia nie dziala na mnie ani na meza :)
    U nas od poczatku bez spin i jestem gdzie jestem hehe


    Patka licze na cb xD

    Gratuluje wszystkim zafasolkoeanym :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    heh oczywiście masz rację
    - wcale się nie zdziwisz jak przyjdzie @ ( żeby nie zapeszyć)
    - to kolejny objaw przed okresem ( głos rozsądku, wcale nie jestem nakręcona )

    Ale w majty zaglądasz i patrzysz co się dzieje ;)
    Ach.. wszystko rozumiem :)
    Trzymam kciuki :) Ale ja na Twoim miejscu chciałabym pójść spać i obudzić się 9 :)

    Trzeba być rozsądnym, bo by człowiek zwariował :)
    Ale spać nie chce, bo fajny weekend przede mną :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Oj to ja mega wyjatek...
    Teoria odpuszczenia nie dziala na mnie ani na meza :)
    U nas od poczatku bez spin i jestem gdzie jestem hehe


    Patka licze na cb xD

    Gratuluje wszystkim zafasolkoeanym :*

    Heh wiesz, jakby to było takie proste, to by tego forum nie było :)
    Wszystkim się nie może sprawdzić, ktoś musi mieć inny typ :)
    Ja teraz będę poszukiwać metod realaksacji. Chcę spróbować jogi w tym roku, ale nie wiem czy wytrzymam to tempo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Trzeba być rozsądnym, bo by człowiek zwariował :)
    Ale spać nie chce, bo fajny weekend przede mną :D

    Dobrze, że masz czym odwrócić uwagę :)
    W każdym razie, powodzenia i pamiętaj, że my wszystkie rozumiemy, co się teraz z Tobą dzieje i jesteśmy razem :)
    Jak mąż będzie miał Cię dosyć, wal jak w dym :D
    My Cię wysłuchamy, uspokoimy i nastroimy jak trzeba :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 11:32

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Dzięki :)
    Ale chyba nie jest tak źle ze mną. ;)
    Z mężem w ogóle nie gadamy o ciąży, nawet nie wie kiedy były "te dni" i kiedy mam mieć @ :)

    Ja tak też robiłam przez ostatnie miesiące... ale ostatnio stwierdziłam, że nie daje rady sama z tym napięciem przed @ ,gdzie każdy objaw jak psychiczna analizuje, czy to ciąża czy nie, latam do kibla i sprawdzam majty, sikam na testy i tak dalej.. Potrzebuje wtedy chyba jego więcej uwagi i pomocy, żebym ciągle o tym nie myślała i ustaliliśmy, że musi mi w tym pomoc,, a jak nie to chyba jakiś psychiatra :)

    A kiedy są dni płodne to zostawiam dla siebie, bo nie chcę, żeby odczuł presję dni płodnych.

    Ale u nas jest inna sytuacja, bo ja już raz byłam w ciąży i mam bardziej zrytą psychę niż Ty :) Ty jesteś bardziej normalna :D

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moja wizyta w poniedzialek raczej nie dojdzie do skutku. okazalo sie ze zwykla wizyta bez USG. na usg osobno sie umawia ale w necie nie ma na to terminow. wiec jedyne co to zaloza karte ciazy i skieruja na usg na ktore bede musiala sie umowic.
    do luxmedu mam 50km w jedna strone wiec nie wiem czy sie w to bawic czy czekac na mojego doktorka 20 wrzesnia.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    a moja wizyta w poniedzialek raczej nie dojdzie do skutku. okazalo sie ze zwykla wizyta bez USG. na usg osobno sie umawia ale w necie nie ma na to terminow. wiec jedyne co to zaloza karte ciazy i skieruja na usg na ktore bede musiala sie umowic.
    do luxmedu mam 50km w jedna strone wiec nie wiem czy sie w to bawic czy czekac na mojego doktorka 20 wrzesnia.
    50 knm to blisko.
    Ja bym nie wytrzymała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Heh wiesz, jakby to było takie proste, to by tego forum nie było :)
    Wszystkim się nie może sprawdzić, ktoś musi mieć inny typ :)
    Ja teraz będę poszukiwać metod realaksacji. Chcę spróbować jogi w tym roku, ale nie wiem czy wytrzymam to tempo :)
    Joga czemu nie...
    Bd miala zajecie xD
    Ktos musi byc inny xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 11:46

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    50 knm to blisko.
    Ja bym nie wytrzymała.
    100km w obie str gdzie mojego M nie ma i musze ciagle kogos anagazowac.. co nie gwarantuje mi ze wizyte na USG umowi sie jakos super szybko.
    komunikacja pkp i pks w ogole nie pasuje mi ani na dojazd ani na powrot.
    i pojade w poniedzialek, wróce w zasadzie z karta ciazy i bede musiala na usg jechac raz jeszcze... no chyba ze termin bylby jakis bliski to jeszcze jeszcze..
    musze to sobie poukladac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 11:47

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Mnie zawsze bolą przed @, ale zwykle później i tylko delikatnie, ale zważywszy na te wszystkie zawirowania przez ostatnie 2 cykle to pewnie znowu dupa. Jak mam znosić takie bóle cycków co miesiąc na @ to dziękuję bardzo. Razem z betą pokuszę się o prolaktynę. Będę na wolnym to stresy odpadną, a zawsze jedno badanie do przodu.
    Mnie zazwyczaj nie bolały w ogóle piersi ale od 2 lat kiedy zaczeliśmy się starać co cykl jest bolą mnie ok tydzień przed @ oraz zawsze dochodzi coś nowego czego nie było w poprzednim. W tym cyklu piersi bolą mnie od ovu i to mi dało do myślenia, że może z prolaktyną jest coś nie tak więc dziś dla świętego spokoju zbadałam.

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    100km w obie str gdzie mojego M nie ma i musze ciagle kogos anagazowac.. co nie gwarantuje mi ze wizyte na USG umowi sie jakos super szybko.
    komunikacja pkp i pks w ogole nie pasuje mi ani na dojazd ani na powrot.
    i pojade w poniedzialek, wróce w zasadzie z karta ciazy i bede musiala na usg jechac raz jeszcze... no chyba ze termin bylby jakis bliski to jeszcze jeszcze..
    musze to sobie poukladac.

    No to masz zupełnie inną sytuację. Musisz przekalkulować..
    Normalnie ja spojrzałam przez swój pryzmat, sama wszędzie jeżdżę, a w pracy ok 250 km tam i spowrotem czasami muszę w jeden dzień obrócić, to 50 km, dla mnie to jest.. pikuś. Ale dla Ciebie może być cała wyprawa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Joga czemu nie...
    Bd miala zajecie xD
    Ktos musi byc inny xD

    Wiesz czemu nie joga?
    Bo to jest.. dziwne. Jeszcze jak się tam rozciągasz i ruszasz to pół biedy. Faktycznie, czysty relaks.. A później jest relaks na kocyku, leżysz i .. oddychasz. Ja żyję tak szybko, że się zaczynam denerwować jak leże i.. tylko oddycham. I może to jest klucz do prawdziwego relaksu :D
    Ale jak pójdę to Wam opowiem, czy "zaiksrzyło" czy nie..

    Phia lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    No to masz zupełnie inną sytuację. Musisz przekalkulować..
    Normalnie ja spojrzałam przez swój pryzmat, sama wszędzie jeżdżę, a w pracy ok 250 km tam i spowrotem czasami muszę w jeden dzień obrócić, to 50 km, dla mnie to jest.. pikuś. Ale dla Ciebie może być cała wyprawa.
    nie jest to jakos koszmicznie daleko ale dla kogos bez auta to juz daleko.\
    chodze do lekarza prywatnie i ustalil wizyte na 20 bo tak konczy mi sie zwolnienie lekarskie. ale dzis umowilam sie na nfz do niego i udalo sie ze tez na 20tego wiec przejde juz sobie z wizyt prywatnych na te z nfz i badania juz zrobie tez bezplatnie.
    no nic moze pojade w poniedzialek ale juz wiem zeby sie nie nastawiac na USG i ujrzenie serduszka. chyba ze jakis cud nastapi ale to wole sie milo zaskoczyc niz rozczarowac.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi, ja na Twoim miejscu bym poczekała na Twojego lekarza, bo w Luxmedzie wcale też nie jest tak kolorowo z terminami, sama chciałam się umówić i jest kicha. Ogólnie ten Lux med się skiepścił , ja będę zmieniać ubezpieczenie. :) A może podzwoń sama po placówkach współpracujących z Luxmedem?

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Z mężem w ogóle nie gadamy o ciąży, nawet nie wie kiedy były "te dni" i kiedy mam mieć @ :)

    Myślę, ze to dobra taktyka :)

    Też jestem tego samego zdania, ja też swojego nie wprowadzam w te tematy, ostatnio tylko pokazałam Mu test owu bo były takie 2 piękne kreski :D ale poza tym to nic nie wie kiedy wypadają te dni, też nie chce żeby czuł jakąś presję czy coś. :)

    aktap lubi tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Nefre, ja ten cykl na spokojnie ;) Tylko mnie teraz ten śluz wytrącił trochę z mojego "spokoju" :) No, ale nic nie zrobię, muszę czekać. :)
    Bo wiecie jak to jest... to dla mnie nowość, nigdy w życiu nie zaobserwowałam czegoś takiego u siebie, więc stąd ta maleńka iskierka nadziei. :)
    Trzeba czekać :)

    Ja zawsze mówię, że dopóki @ nie przyjdzie to pewności nie ma.. :)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Daffi, ja na Twoim miejscu bym poczekała na Twojego lekarza, bo w Luxmedzie wcale też nie jest tak kolorowo z terminami, sama chciałam się umówić i jest kicha. Ogólnie ten Lux med się skiepścił , ja będę zmieniać ubezpieczenie. :) A może podzwoń sama po placówkach współpracujących z Luxmedem?
    a sa takowe? ja tam mam abonament moze z pol roku korzystalam z wizyty dermatloga i laryngologa i z corka u ortopedy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 12:29

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2020, 15:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :)

    Ja sie właśnie relaksuje z serialem. Później książeczka. Obiad. Pranie rozłożyć.

    Ogólnie Hi-Life czy jakoś tak :D

    Daffi co do Towich wizyt to masz pecha... JA mam u siebie wizyty co tydzień i sama sie zdziwiłam. Mam przyjść za tydzien na sprawdzenie lokatora. A 20ego mam wizyte zeby L4 przedłużyć.

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    a sa takowe? ja tam mam abonament moze z pol roku korzystalam z wizyty dermatloga i laryngologa i z corka u ortopedy.
    Wiesz co, ogólnie ja mam ubezpieczenie z Compensy, ale mam taki pakiet gdzie przynależę do Luxmedu.. Więc może się pospieszyłam z tym, ja sprawdzam w Internecie na stronie Compensy i tam mi wyskakują wszystkie placówki, też takie współpracujące. Ale skoro jesteś przez lux med, to myślę że Ty tak samo możesz iść do placówek współpracujących z Luxmedem. :)

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

‹‹ 760 761 762 763 764 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ