X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 września 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka, trzymam kciuki za jutrzejszy test :* widzę kreskę, wygląda obiecująco :)

    Ja piję lampkę czerwonego wina, bo słyszałam, że poprawia endometrium, a mam z nim problem :) :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 września 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Hej dziewczynki:) mam problem... i niewiem co myśleć. @ powinnam dostać 14-15 września. Okres jak mi spóźnia to Max jeden dzień i dzień przed bądź w dzień dostania @ boli mnie brzuch... już jestem wtedy rozczarowana. A zapomniałam wspomnieć ze z staramy się o maluszka od stycznia:( i tu mój problem: dziś jest 9 a mnie boli brzuch... nigdy mi się to nie zdarzali. Ze dostawałam szybciej. Boli mnie brzuch przy podnoszeniu się z łóżka od jakiś 3 tyg mam dziwne zachciewajki, od jakiś 2 tyg ciagle bym jadła brzoskwinie i nektarynki! Dzisiaj rano dałabym się zabić i pokroić za loda! Co o tym myślicie? Robić jutro test czy dac sobie spokój i coś sobie wmawiam?

    Hej :) możesz spróbować zrobić test, ale najpewniejsza będzie beta :)

  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 9 września 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak jak mówię nigdy wcześniej jie miałam czegoś takiego żeby mnie tak wcześnie bolał brzuch

    Ollaaaaaa19
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 września 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola27 wrote:
    Bo tak jak mówię nigdy wcześniej jie miałam czegoś takiego żeby mnie tak wcześnie bolał brzuch

    Ja bym zrobiła test w takim razie :) napisz jutro jaki wynik :)

  • Olaola27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 9 września 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro z ranca robię test

    Ollaaaaaa19
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Haha :P odejmie Ci lat jak kiedys urodzi się dzidzius.
    Brałaś juz Norprolac kiedys? Jak sie po nim czulas (jezeli to nie 1szy raz)? I jaka mialas prolaktyne, że go dostalas? Ofc jak nie chcesz to nie odpowiadaj, ale to takie zboczenie zawodowe i ciekawosc na przyszlosc.:D Sama dostalam kiedys bromergon, ale to byl horror i odstawilam go.od razu a prolaktyna sama sie unormowala jakims cudem.
    Stosuje drugi cykl, nigdy wcześniej nie używałam. Ogólnie 3 pierwsze tygodnie wyjęte z życia bo sama nigdzie nie mogłam iść, ciągle było mi słabo, mdlałam, kręciło mi się w głowie. U mnie prolaktyna była na poziomie 536. Guz przysadki mózgowej. Po 3 tygodniach od stosowania czułam już się dobrze. A i dodam, że nie dostałam tych dawek 'startowych' tylko od razu 75. A no i nie wiem czy tak miałaś, czy ktokolwiek miał, bo ja przez pierwsze 3 tygodnie jak tylko wzięłam tabletkę to w 30 minut stawałam się tak senna że zachowywałam się jak pijana i moment zasypialam, trzy godziny snu i potem ciężko było zasnąć. Teraz zasypiam tak po 2h od tabletki. W miarę się przyzwyczaiłam. :)

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 września 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:38

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 9 września 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka śliczna kreseczka! To to! Trzymam kciuki za jutrzejszy test!

    Almomd mąż koniecznie niech zacznie suplementowac potas! Na początku duże dawki nawet po 300% dziennego zapotrzebowania. Potem regularnie 100%. Po tygodniu powinien być jak nowy. Przynajmniej u mnie tak było. Żaden magnez nie dał rady, a magnez z potasem zdziałały cuda. A tak w ogóle to witaj :) i powodzenia!

    Patka czekam na Twój jutrzejszy test Kochana!

    Słodkich snów Płodne Laseczki!

    Menka888 lubi tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 9 września 2018, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Menka, powtórz jutro z rana ;)
    A Ty razem ze mną rano testujesz? @ się nie rozkręcila?

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 10 września 2018, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny tak okropnie mnie kłuje w macicy od wczoraj.. zrobilam dzis test o czulosci 25 i druga kreska wyszla taka słabiutka.. jestem przerazona. Jade powtarzac bete dzis i zobaczymy..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c7c6a44da3aa.jpg

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 września 2018, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel ty widze jak ja powtarzasz testy i sie schizujesz. Niepotrzebnie:)

    Kaga lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merkel test testowi nie równy na pew o beta ładnie rośnie:*

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 10 września 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Markel ty widze jak ja powtarzasz testy i sie schizujesz. Niepotrzebnie:)
    Wlasnie pamietam ze ty tez tak powtarzalas.. ale zmartwilam sie strasznie. Nie wiem jak ja do 16 na wynik doczekam

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 września 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Menka śliczna kreseczka! To to! Trzymam kciuki za jutrzejszy test!

    Almomd mąż koniecznie niech zacznie suplementowac potas! Na początku duże dawki nawet po 300% dziennego zapotrzebowania. Potem regularnie 100%. Po tygodniu powinien być jak nowy. Przynajmniej u mnie tak było. Żaden magnez nie dał rady, a magnez z potasem zdziałały cuda. A tak w ogóle to witaj :) i powodzenia!

    Patka czekam na Twój jutrzejszy test Kochana!

    Słodkich snów Płodne Laseczki!
    Wiecie co! Jak czytam coś takiego to mi się nóż w kieszeni otwiera!
    Jak mogłaś polecić suplementację POTASU ! Bez posiadania jego wyników! A nawet posiadają wynik to niski potas może świadczyć o poważnych chorobach. Wiesz że suplementacja potasu potrafi zabić człowieka w ciągu tygodnia?
    Jak wiesz to trochę zastanawia mnie zalecenie wyssane z palca,
    Jeśli nie wiesz to ...... No właśnie.
    Sory ale jak czytam co tu się dzieje ostatnio to na prawdę ciarki przechodzą.
    Suplementy TYLKO stwierdzone braki! Po wykonaniu badań i ustaleniu że nie ma przeciwwskazań!

    Kaga lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 września 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Wlasnie pamietam ze ty tez tak powtarzalas.. ale zmartwilam sie strasznie. Nie wiem jak ja do 16 na wynik doczekam
    Może znajdź sobie zajęcie. Stres podnosi poziom prolaktyny i kortyzolu! A to chyba ma oczywisty wpływ na ciebie i ciążę.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 września 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski... czytam Was i robie wielkie oczy. Nie było mnie tu od jakiegoś miesiąca odkąd wyjechałam na urlop i po prostu szok i niedowierzanie co tu się dzieje...

    Pamiętajcie, że czyta Was dużo dziewczyn, które nie udzielają się na forum. Potem popadają w paranoję, robią testy w 6 lub 8dpo i bety kilka dni przed @ Potem jest płacz bo ciąża biochemiczna. Naprawdę może Wy już jesteście przyzwyczajone do takiego trybu ale pamiętajcie, że setki młodych dziewczyn nie ma do kogo się zwrócić i ostatnią deską ratunku jest forum bo szukają wsparcia wśród innych. A tu co ? Mnóstwo rad wyssanych z palca, strach, stres.... nie no jakiś koszmar to mnie już brzuch boli jak to wszystko czytam. Bardzo to przykre :(

    Meggs, Konieczynka lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 września 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi! Buziaczki.

    Ja też staram się tylko zerknąć od czasu do czasu co u starych staraczek za ktore trzymam ciągle kciuki.
    Jakoś ta nerwowa i zastraszająca atmosfera forum nie wpływa dobrze na starania.

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już od czasu do czasu zerkam co słychać i ogólnie stąd też taki spadek aktywności staraczek tutaj zapewne ;)

    Cześć Zuzi <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 07:33

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 września 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Malwa :*

    jak u Ciebie jak się czujesz ?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Cześć Malwa :*

    jak u Ciebie jak się czujesz ?

    Dobrze, w zasadzie jakoś wyluzowałam i nic nie mierzę nic nie sprawdzam :) u Ciebie niedługo termin, jak samopoczucie? ;)

‹‹ 793 794 795 796 797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ