X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 września 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Wlasnie pamietam ze ty tez tak powtarzalas.. ale zmartwilam sie strasznie. Nie wiem jak ja do 16 na wynik doczekam
    I to byl największy błąd. Ale nie poszlam zrobic bety.
    Corac częściej biegalam siku i te testy mogły z roznych próbek wychodzić różnie. A stresu sobie napedzilam.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 września 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dobrze, w zasadzie jakoś wyluzowałam i nic nie mierzę nic nie sprawdzam :) u Ciebie niedługo termin, jak samopoczucie? ;)

    Lepiej! :) ostatni cykl troszkę przeżyłam i powiedziałam sobie koniec. Ja też bez temp, sprawdzania śluzu itp. no jakoś tak się oczyściłam. Póki co czuję się dobrze i bezobjawowo ;)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 września 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi a gdzie te rady wyssane z palca? Isaura gdzie ta nerwowa i zastraszajaca atmosfera?
    Chyba czegoś nie zauwazylam. Dziewczyny testuja, owuluja, zmagaja sie z chorobami..
    Jedna zakluje tu, inna bola cycki.. To chyba jest naturalne na forum staraczkowym?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 10 września 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    I to byl największy błąd. Ale nie poszlam zrobic bety.
    Corac częściej biegalam siku i te testy mogły z roznych próbek wychodzić różnie. A stresu sobie napedzilam.
    Zobczymy jak dzisiejsza beta wyjdzie, musze wrzucic na luz bo oszaleje

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Lepiej! :) ostatni cykl troszkę przeżyłam i powiedziałam sobie koniec. Ja też bez temp, sprawdzania śluzu itp. no jakoś tak się oczyściłam. Póki co czuję się dobrze i bezobjawowo ;)
    Trzymam kciuki żeby się udało :)
    chyba trzeba trochę w pewnym momencie odpuścić, bo naprawdę można zwariować. Do tego mimo radości z każdej ciąży tutaj, to jakoś człowiekowi tak smutno się robi i trzeba się trochę oderwać dla zdrowia :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 września 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel wrote:
    Zobczymy jak dzisiejsza beta wyjdzie, musze wrzucic na luz bo oszaleje
    Będzie dobrze. Wierzę w to.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Markel z tymi testami to Daffi ma rację, wystarczy, że częściej chodzisz siku, więcej pijesz i zrobisz test innej firmy i kreski będą różne. Spokojnie

    Markel lubi tę wiadomość

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 10 września 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pytanie mam, może się któraś orientuje. Mam jutro rano usg jamy brzusznej. Rejestratorka kazała mi brać espumisan 3 razy dziennie 2 tabletki. Na ulotce jest wyraźnie zaznaczone, że w ciąży, przy karmieniu i staraniach o dziecko - skonsultować z lekarzem. Myślicie, że ma jakiś silny wpływ na płodność? Czy może jeden dzień mogę spokojnie brać?

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 września 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Dziewczyny, pytanie mam, może się któraś orientuje. Mam jutro rano usg jamy brzusznej. Rejestratorka kazała mi brać espumisan 3 razy dziennie 2 tabletki. Na ulotce jest wyraźnie zaznaczone, że w ciąży, przy karmieniu i staraniach o dziecko - skonsultować z lekarzem. Myślicie, że ma jakiś silny wpływ na płodność? Czy może jeden dzień mogę spokojnie brać?
    Nie jestem farmaceuta ale sa nawet kropelki espumisan dla niemowlat stosowane podczas kolek wiec w ciazy nie powinny zaszkodzić zwlaszcza ze z otoczenia mojego duzo znajomych ma go przepisanego przez lekarza na wzdęcia juz od 1 trymestru.
    W kwestii plodnosci w ogole nie mam pojecia chyba najlepszym zrodlem będzie lekarz nie wiem ile w tym prawdy ale podobno espumisan nie przenika do krwioobiegu ale ktos tu byl specjalista farmaceuta:p moze będzie mial wieksze pojecie.
    Edit.
    Zadzwoń moze do rejestratorki i zapytaj. Powiedz ze do czytałaś ulotke i sie martwisz. Moze cos Ci podpowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2018, 08:16

    amalia lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Widzę, że tu jak zwykle ostre dyskusje :)

    Aktap: nie znalazłam wpisu, że @ przyszła . Jak tam u Ciebie?

    Ja dzisiaj idę sprawdzić, czy jajko pękło. Temperatura jeszcze się nie podniosła, ale bóle były.. Więc zobaczymy :)

    a co do opinii dziewczyn na temat sikania 100 razy dziennie na test, to każdy chyba przeżywa to inaczej.. Przed @ albo we wczesnym etapie ciąży objawy są bardzo podobne, a do tego skoki hormonów, PMS, powodują że zachowujemy się racjonalnie. Trzeba przeżyć te kilka dni i tyle.. A forum to jednak wsparcie, a schizuje dlatego, że trudni nie myśleć o staraniach jak się jest o forum na tym.... Każdy tu gada o ciąży, obecnej, przyszłej albo wyimaginowanej, i albo komuś to pomaga, albo nie..

    Potas u zdrowych ludzi jest wydalany z moczem.
    90 % preparatów dla starszych ludzi wspomagające układ nerwowy są oparte na suplementacji magnez + potas, to połączenie też przepisuje się chorym na nerwice, mającym nerwobóle i tak dalej - też miałam tu suplementowane.
    Na pewno bezpieczniej sprawdzić ten poziom w laboratorium, ale powiem Wam, że jak ja byłam w szpitalu i lekarze stwierdzili, że bóle w klatce piersiowej to nerwowe, nikt nie zbadał mi potasu tylko lekarz przepisał mi aspargin ot tak... i kazał jeść pomidory :>



    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 10 września 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura mi lekarz badania nie robił i takie dał zalecenia!!! Dlatego o tym pisałam, to nie była sobie moja wymyslona teoria! Wręcz mówił mi, że badanie nie ma sensu, bo poziom potasu drastycznie spada tylko w przypadku właśnie poważnych chorób z hipokaliemią, a tylko przy niedoborach się tego w wyniku nie zobaczy. Ja na wszelki wypadek zrobilam sobie jednak badanie sama i wynik był w normie zarówno przed jak i po suplementacji.

    Sądzę, że każdy ma swój rozum i nie leczy się tylko z forum. Tylko skonsultuje.Nie widzę nic w tym złego, że piszemy jak było u nas, żeby coś podpowiedzieć.

    Strach już napisać na forum cokolwiek żeby ktoś nie miał "ale" i potem się dziwić, że tyle Dziewczyn po prostu ucieka.

    Nefre_ ms, MissKathy92, Phia, Daffi, najra88, Ania95, Marza89 lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    @ brak, test biel. ;)

    a wybierasz się na betę ? :)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 10 września 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    I mnie dawno nie było ale podczytuje od czasu do czasu.
    Też sie shizuje że ciąży ani widu ani słuchu, dlatego też mnie tu mniej, bo się nakręcam niepotrzebnie. Naczytałam się forum to porobiłam hormony. I prolaktyna ok, progesteron niski. Reszta ok, wrzucić na luz i działać. I kupiłam Miositogyn i wiecie że działa, mam 14dc i śluz płodny a zazwyczaj owulacje miałam 20dc. :)
    A zaczełam tu z Wami pisać jakieś 4 miesiące temu jak Phia, nasz perwersik, zapodawała pikantne tematy. Bardzo to nakręcało na sex, a nie na badania i testy. Hehe
    Phia gdzie jestes???

    Oczywiście nowym zafasolkowanym Gratulacje.
    Didi z Twojej ciąży jakoś szczególnie się ucieszyłam. Chyba temu że jakoś razem się tu pojawiłyśmy na forum i masz męża weekendowego. Super że wam się udało tak szybko.

    Kropeczko a u Ciebie już 17 tydzień. Wow jak ten czas leci :) Już ruchy pewnie silniejsze

    Amalia - możesz brać espumisan. Nie wchłania się z przewodu pokarmowego do krwi. W ciąży tez mozna. A ulotki są tak napisane bo na kobietach w ciąży nie robi się badań, nie ma chetnych ciężarnych na testowanie leków :)

    A co do sexu, jeśli mogę się pochwalić???
    Wczoraj nie wiem co we mnie i męża wstąpiło, ale 4 razy od 15 do 21 dawno nie zaliczyliśmy. Byłam na niego wściekła po sobocie bo wyszedł z bratem na piwo, a ja zaczełam dnio płodne, a ten drań wraca o 3 rano wstawiony jak siemasz. Chodziłam wściekła, ale zarazem miałam taką chcice niepohamowaną że dużo nie trzeba było. I tak mnie przepraszał że doprowadził mnie 2,5 raza (te pół bo już trezeci raz był słaby). Ze noc miałam kiepską to się położyłam spać w dzień, pobudke miałam extra. Orgazm meeeega i aż mi słabo było po wszystkim. Wyszliśmy na spacer i do zoo z synkiem, Mały zrobił nam prezent i zasnąl o 19.30 jak nigdy. A my jak króliczki dalej :) Teraz siedze w robo i tylko sex mi w głowie. Ja chce jeszcze! Hehehe

    Kropeczka85, Daffi, MissKathy92, amalia, Phia, Słoneczko12, Drobinka91, Izaw, Marza89 lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Isaura mi lekarz badania nie robił i takie dał zalecenia!!! Dlatego o tym pisałam, to nie była sobie moja wymyslona teoria! Wręcz mówił mi, że badanie nie ma sensu, bo poziom potasu drastycznie spada tylko w przypadku właśnie poważnych chorób z hipokaliemią, a tylko przy niedoborach się tego w wyniku nie zobaczy. Ja na wszelki wypadek zrobilam sobie jednak badanie sama i wynik był w normie zarówno przed jak i po suplementacji.

    Sądzę, że każdy ma swój rozum i nie leczy się tylko z forum. Tylko skonsultuje.Nie widzę nic w tym złego, że piszemy jak było u nas, żeby coś podpowiedzieć.

    Strach już napisać na forum cokolwiek żeby ktoś nie miał "ale" i potem się dziwić, że tyle Dziewczyn po prostu ucieka.


    Napisałaś najmądrzejszą rzecz - nikt nie leczy się z forum, bo np. nefre napisała to wszyscy lecą do apteki to kupić. Każdy sprawdza sobie na necie inne opinie, czyta składy, sprawdza jakie są ewentualne powikłania. Jeżeli ma wątpliwości - idzie do lekarza.
    Ja co do suplementów mam zdanie, że jeżeli są wydalane z moczem, to ryzyko przedawkowania jest małe. Gorzej z tymi co się kumulują w organizmie - te warto zbadać.

    A lekarze średnio określają poziomy. Tak samo duphaston - połowa dziewczyn dostaje go, a nawet nie wie jaki ma progesteron.. Antybiotyk? Ktoś z Was miał kiedyś zrobiony antybiogram? Pewnie 1/100.

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 września 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa własnie do mnie dotarł :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fec135447cfa.jpg

    MissKathy92, Malwa13, didi123, Drobinka91, Malwcia89, Marza89 lubią tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Hej
    I mnie dawno nie było ale podczytuje od czasu do czasu.
    Też sie shizuje że ciąży ani widu ani słuchu, dlatego też mnie tu mniej, bo się nakręcam niepotrzebnie. Naczytałam się forum to porobiłam hormony. I prolaktyna ok, progesteron niski. Reszta ok, wrzucić na luz i działać. I kupiłam Miositogyn i wiecie że działa, mam 14dc i śluz płodny a zazwyczaj owulacje miałam 20dc. :)
    A zaczełam tu z Wami pisać jakieś 4 miesiące temu jak Phia, nasz perwersik, zapodawała pikantne tematy. Bardzo to nakręcało na sex, a nie na badania i testy. Hehe
    Phia gdzie jestes???

    Oczywiście nowym zafasolkowanym Gratulacje.
    Didi z Twojej ciąży jakoś szczególnie się ucieszyłam. Chyba temu że jakoś razem się tu pojawiłyśmy na forum i masz męża weekendowego. Super że wam się udało tak szybko.

    Kropeczko a u Ciebie już 17 tydzień. Wow jak ten czas leci :) Już ruchy pewnie silniejsze

    Amalia - możesz brać espumisan. Nie wchłania się z przewodu pokarmowego do krwi. W ciąży tez mozna. A ulotki są tak napisane bo na kobietach w ciąży nie robi się badań, nie ma chetnych ciężarnych na testowanie leków :)

    A co do sexu, jeśli mogę się pochwalić???
    Wczoraj nie wiem co we mnie i męża wstąpiło, ale 4 razy od 15 do 21 dawno nie zaliczyliśmy. Byłam na niego wściekła po sobocie bo wyszedł z bratem na piwo, a ja zaczełam dnio płodne, a ten drań wraca o 3 rano wstawiony jak siemasz. Chodziłam wściekła, ale zarazem miałam taką chcice niepohamowaną że dużo nie trzeba było. I tak mnie przepraszał że doprowadził mnie 2,5 raza (te pół bo już trezeci raz był słaby). Ze noc miałam kiepską to się położyłam spać w dzień, pobudke miałam extra. Orgazm meeeega i aż mi słabo było po wszystkim. Wyszliśmy na spacer i do zoo z synkiem, Mały zrobił nam prezent i zasnąl o 19.30 jak nigdy. A my jak króliczki dalej :) Teraz siedze w robo i tylko sex mi w głowie. Ja chce jeszcze! Hehehe

    heheh organizm wie co robi :) Nie chcę studzić Twojego zapału, ale u nas to tak działa, że po seksie ( zwłaszcza tym dobrym) wydzielają się hormony, które chcą jeszcze :D ;D

    Ja się staram cały czas myśleć, że jednak robimy to dla przyjemności :) Swojej nawzajem :) Nie kładę żadnych nóg do góry, nie szukam płodnych pozycji.. Nie oszczędzam nasienia heheh I w ogóle zauważyłam, że nas to bardzo do siebie zbliża.. Jak brałam tabletki antykoncepcyjne to miałam słabe libido i chyba więcej mieliśmy jakiś nieporozumień. Teraz nikt nawet nie pomyśli, żeby się czepiać :D

    Ja w ogóle lubię budować napięcie. Mojego męża to jeszcze chyba peszy - taki jest wstydliwy czasami. Ale szłam w sobotę w delegację i siedzę w ręczniku i mówię, że jestem bez majtek.. i sama się zastanawiam, czy je zakładać na tą imprezę czy nie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Na razie jeszcze czekam. ;)

    Twardy zawodnik.

    Nie mogę się doczekać :D :D

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 10 września 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Napisałaś najmądrzejszą rzecz - nikt nie leczy się z forum, bo np. nefre napisała to wszyscy lecą do apteki to kupić. Każdy sprawdza sobie na necie inne opinie, czyta składy, sprawdza jakie są ewentualne powikłania. Jeżeli ma wątpliwości - idzie do lekarza.
    Ja co do suplementów mam zdanie, że jeżeli są wydalane z moczem, to ryzyko przedawkowania jest małe. Gorzej z tymi co się kumulują w organizmie - te warto zbadać.

    A lekarze średnio określają poziomy. Tak samo duphaston - połowa dziewczyn dostaje go, a nawet nie wie jaki ma progesteron.. Antybiotyk? Ktoś z Was miał kiedyś zrobiony antybiogram? Pewnie 1/100.
    moj progesteron nie byl skrajnie niski.. miescil sie w normie norma byla od 11 a ja mialam 18... ale mialam silne bole podbrzusza i skurcze dlatego tez zostal mi przepisany.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 września 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Hej dziewczyny:) Widzę, że tu jak zwykle ostre dyskusje :)

    Aktap: nie znalazłam wpisu, że @ przyszła . Jak tam u Ciebie?

    Ja dzisiaj idę sprawdzić, czy jajko pękło. Temperatura jeszcze się nie podniosła, ale bóle były.. Więc zobaczymy :)

    a co do opinii dziewczyn na temat sikania 100 razy dziennie na test, to każdy chyba przeżywa to inaczej.. Przed @ albo we wczesnym etapie ciąży objawy są bardzo podobne, a do tego skoki hormonów, PMS, powodują że zachowujemy się racjonalnie. Trzeba przeżyć te kilka dni i tyle.. A forum to jednak wsparcie, a schizuje dlatego, że trudni nie myśleć o staraniach jak się jest o forum na tym.... Każdy tu gada o ciąży, obecnej, przyszłej albo wyimaginowanej, i albo komuś to pomaga, albo nie..

    Potas u zdrowych ludzi jest wydalany z moczem.
    90 % preparatów dla starszych ludzi wspomagające układ nerwowy są oparte na suplementacji magnez + potas, to połączenie też przepisuje się chorym na nerwice, mającym nerwobóle i tak dalej - też miałam tu suplementowane.
    Na pewno bezpieczniej sprawdzić ten poziom w laboratorium, ale powiem Wam, że jak ja byłam w szpitalu i lekarze stwierdzili, że bóle w klatce piersiowej to nerwowe, nikt nie zbadał mi potasu tylko lekarz przepisał mi aspargin ot tak... i kazał jeść pomidory :>
    Właśnie z podawania "ot tak" potasu miałam kiedyś piękne dwie sprawy z uwagi na narażenie życia i zdrowia.
    Lekarz! Podszedł do tego w identyczny sposób. Jak bóle w klatce to damy potas. Przeciez się wysoką jakby co. No i q.... Się nie wysilało. Oba przypadki młodzi ludzie bez żadnych objawów mogących swiadczyc o problemach z niewydolnością nerek. Lub zwiększonym poziomem.potasu.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 września 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do antybiogramu...
    Tylko raz podałam mojemu dziecku antybiotyk w oczekiwaniu na antybiogram. Przy podejrzeniu sepsy.
    Tak to ma robiony każdorazowo. I trochę się dziwię że niby się tego nie robi.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
‹‹ 794 795 796 797 798 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ