X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 10 września 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Zmieniłam na nowy link trochę wyraźniejsze zdjęcie, ale kurczę w dziwnym miejscu ten cień...

    No rzeczywiście jest cień. On z boku jakoś dziwnie jest :P ale ciekawe. Powtórz jutro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje!!!

    Menka888 lubi tę wiadomość

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 10 września 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka gratulacje!! :) jeej ile tu fasolek przybywa! Niech tak przybywa cały czas! :D

    Menka888 lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 11 września 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak fałszywy alarm, zrobiłam dzis rano test i niestety negatywny :(

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 11 września 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Opowiem Wam coś...
    Od 4 miesięcy jest u mnie siostra z mężem i córeczka. Nie wiem czy słyszałeście i czyms takim, że jak kobiety przebywają razem dużo czasu lub mieszkają razem to @ im się synchronizuja do jednej daty? U nas właśnie tak jest. Miała przeważnie 28 dniowy cykl a u siostry bardzo nieregularne - od 28 do 62 dni. Ale odkąd przyjechała mi się zaczął spóźnić (co oczywiście przy moich staraniach co miesiąc dawało mi złudne nadzieję) a jej zaczął się skracac i w poprzednim cyklu miała @ tylko tydz przede mna. O tym, że wyszedł mi pozytywny test nikomu oprócz Was nie mówiłam. Wczoraj wieczorem sciemnilam mężowi (Bo się dopytywal) że dziś dostałam @, siostra zmarszczyla brwi, wyciągnęła tel i sprawdziła kalendarzyk, po czym mówi, że ona jeszcze nie miała i niby się spóźnia ale się tym nie przejęła bo pewnie znów długi cykl. Długo musiałam ja namawiać na test ale się zgodziła. Zrobiła identycznie jak ja w niedziele - zrobiła test, doczekała chwilę i biel więc wyrzuciła. Powiedziałam, że musi odczekać z 5 minut chociaż, upierala się ale za chwilę poszła do łazienki i mnie zawołała. A tam II !!! Identyczne jak moje! Przyznałam się, że ja też!!! Ale cud!! Między nami jest tylko tydzień różnicy :D
    Tylko chyba nasi mężowie to usłyszeli choć się nie przyznali, chodzili obok nas, patrzyli w oczy i się smieli. Chciałam mężowi powiedzieć dopiero jak będę widziała już serduszko, ale wpadłam na pomysłam, że zrobi u to razem z siostrą dzisiaj bo oni nad ranem już wyjeżdżają i zobaczymy się dopiero w grudniu. Pewnie i tak nici z niespodzianki bo mam wrażenie, że oni wszystko wczoraj słyszeli, takie podekscytowany byłyśmy w tej łazience, że napewno głośno mówiliśmy. Dobrze, że przed snem mnie tkelo i założyłam podpaski - ostatnia jaka miałam w domu! Jak polozylismy się do łóżka macal mnie żeby sprawdzić czy ja mam hahah. Podpytywalam z czego się tak śmiali i czemu tak na nas patrzyli ale się nie przyznał i sama teraz nie wiem... Dziś zabieram siostrę na bete :)

    didi123, Malwcia89, Kaga, skylight, Daffi, Ania95, Meluśka, Drobinka91, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 11 września 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    U mnie jednak fałszywy alarm, zrobiłam dzis rano test i niestety negatywny :(
    A który to dpo?

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 11 września 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:39

    skylight lubi tę wiadomość

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 11 września 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Opowiem Wam coś...
    Od 4 miesięcy jest u mnie siostra z mężem i córeczka. Nie wiem czy słyszałeście i czyms takim, że jak kobiety przebywają razem dużo czasu lub mieszkają razem to @ im się synchronizuja do jednej daty? U nas właśnie tak jest. Miała przeważnie 28 dniowy cykl a u siostry bardzo nieregularne - od 28 do 62 dni. Ale odkąd przyjechała mi się zaczął spóźnić (co oczywiście przy moich staraniach co miesiąc dawało mi złudne nadzieję) a jej zaczął się skracac i w poprzednim cyklu miała @ tylko tydz przede mna. O tym, że wyszedł mi pozytywny test nikomu oprócz Was nie mówiłam. Wczoraj wieczorem sciemnilam mężowi (Bo się dopytywal) że dziś dostałam @, siostra zmarszczyla brwi, wyciągnęła tel i sprawdziła kalendarzyk, po czym mówi, że ona jeszcze nie miała i niby się spóźnia ale się tym nie przejęła bo pewnie znów długi cykl. Długo musiałam ja namawiać na test ale się zgodziła. Zrobiła identycznie jak ja w niedziele - zrobiła test, doczekała chwilę i biel więc wyrzuciła. Powiedziałam, że musi odczekać z 5 minut chociaż, upierala się ale za chwilę poszła do łazienki i mnie zawołała. A tam II !!! Identyczne jak moje! Przyznałam się, że ja też!!! Ale cud!! Między nami jest tylko tydzień różnicy :D
    Tylko chyba nasi mężowie to usłyszeli choć się nie przyznali, chodzili obok nas, patrzyli w oczy i się smieli. Chciałam mężowi powiedzieć dopiero jak będę widziała już serduszko, ale wpadłam na pomysłam, że zrobi u to razem z siostrą dzisiaj bo oni nad ranem już wyjeżdżają i zobaczymy się dopiero w grudniu. Pewnie i tak nici z niespodzianki bo mam wrażenie, że oni wszystko wczoraj słyszeli, takie podekscytowany byłyśmy w tej łazience, że napewno głośno mówiliśmy. Dobrze, że przed snem mnie tkelo i założyłam podpaski - ostatnia jaka miałam w domu! Jak polozylismy się do łóżka macal mnie żeby sprawdzić czy ja mam hahah. Podpytywalam z czego się tak śmiali i czemu tak na nas patrzyli ale się nie przyznał i sama teraz nie wiem... Dziś zabieram siostrę na bete :)
    No to ładny wysyp! Ja raz tak miałam z koleżanką w pracy, że nam się cykle zrównały. Ale wynikał z tego tylko grupowy wkurw i chęć mordowania gości ;)

    Menka888 lubi tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Witam się w 20dc. Oświadczam, że obudziłam się bez bólu piersi czego kompletnie nie rozumiem. :D

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 11 września 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zafasolkowane czujecie sie w ciazy? Macie objawy? Bo mnie np nie bola piersi nie mam mdlosci czasem cos w macicy zakłuje i tyle.. sikam czesciej bo wiecej pije i czasem mam tak ze odrzuca mnie od jedzenia a innym razem moglabym wszystko pochłonac! Odbija mi sie tez czesto jak jest u was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 11:06

    skylight lubi tę wiadomość

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktap a u Ciebie co tam?

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 września 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    U mnie jednak fałszywy alarm, zrobiłam dzis rano test i niestety negatywny :(

    Do terminu @ masz jeszcze trochę czasu, więc wszystko może się zdarzyć :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 września 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do mierzących temperaturę: dzisiaj jak mierzyłam to termometr pokazał 36,51 ale nie słyszałam pikania, więc powtórzyłam i już była temperatura 36,44. Powtórzyłam wtedy znowu i termometr pokazał 36,48. Zmierzyłam znowu i ponownie temperatura 36,48. Taką już zapisałam skoro 2 razy ją pokazał. I teraz nie wiem o co chodziło... Coś z termometrem? Źle mierzę? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Chyba owulacja musiała mi się przesunąć, dlatego w dalszym ciągu @ brak... :)
    Testy negatywne.

    o ja pierdziule..

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 września 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Chyba owulacja musiała mi się przesunąć, dlatego w dalszym ciągu @ brak... :)
    Testy negatywne.

    O kurcze :D miałaś już tak? :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 września 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Kiedyś, jeszcze przed tabletkami miałam nieregularne cykle, teraz 3 ostatnie (w kwietniu odstawiłam) były równiutkie po 33 dni, a dzisiaj mija 37 dzień obecnego cyklu... ;)

    To nadzieja jest <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie też dziwnie zrobiło.
    Wczoraj pęcherzyka na usg nie było - ale płynu i jajka też nie.. Owulacja nie potwierdzona, ale nie zaprzeczona..
    Lekkie plamienie miałam, bo stwierdziła, że na gumce brudno. spoko.
    Dostałam duphaston na 10 dni i wczoraj wziełam tabletke i dzisiaj rano krew. OCzywiscie wszystko mnie boli - juz chyba psychika zadzialala, krew tylko rano i dopiero jak wstałam - jak mierzyłam temp. to termometr czysty...
    I temperatura skoczyła.
    Dowiem sie czy była owu chyba dopiero po 7 dniach, jak progesteron wyjdzie jakis..
    Totalna miazga z tym wszystkim.
    ALbo to krew bo to byl mały torbiel? tylko jesli pękł wcześniej to czemu teraz krew i skok temperatury to nie wiem. Skok może przez duphaston, ale nie wiem..

    Jakby tak się nie dało książkowo...

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 11 września 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już wiem skąd to plamienie było... Dziś zaczynam nowy cykl. :( Duuuużo za wcześnie, chyba przez Ovarin.

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    A ja już wiem skąd to plamienie było... Dziś zaczynam nowy cykl. :( Duuuużo za wcześnie, chyba przez Ovarin.

    Ja mam tak, że dostaje krew + skrzep 7-8 dni po skoku temperatury.. 1 dzien krew, potem plamienie.. Temperatura wysoka.. Plamie tak 5 dni, potem dwa dni przerwy i armagedon miesiączka, temperatura spada.. prawie jak 2 @ w cyklu.
    A u Ciebie temperatura jak?

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 września 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    A ja już wiem skąd to plamienie było... Dziś zaczynam nowy cykl. :( Duuuużo za wcześnie, chyba przez Ovarin.

    Nowy cykl to nowa szansa i potencjalnie pierwszy dzień ciąży :) <3

    Kaga lubi tę wiadomość

‹‹ 800 801 802 803 804 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ