X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Kochane moje <3
    Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć! Dlatego tu jestem. Bez znajomych i przyjaciół nie dałabym rady.
    <3

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Masz rację w 100%. Ja się łudziłam mimo wszystko. Dwa razy terapia małżeńska. Wie w czym jest problem ale tego nie zmienił. Za to ja zrobiłam to co mi kazano. Odpuściłam, olalam bo przecież nie mam wpływu. To jego wina w 90% co się dzieje w związku. Więc teraz po prostu żyjemy obok , a nie razem i trudno... Staram się mu obrzydzać pewne sprawy licząc , że w końcu sam zdecyduje odejść, bo w przeciwnym razie zgotowałby nam piekło. A tego dla siebie i dzieci nie chcę.


    Jesteś w trudnej sytuacji. Skoro w Ciebie zainwestował to predko sie go nie pozbędziesz. Jest Mu dobrze wiec bedzie siedział. A dojscie do porozumienia? Rozejsc sie w polubownych stosunkach? Moze to bedzie środek do wszystkiego.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Jesteś w trudnej sytuacji. Skoro w Ciebie zainwestował to predko sie go nie pozbędziesz. Jest Mu dobrze wiec bedzie siedział. A dojscie do porozumienia? Rozejsc sie w polubownych stosunkach? Moze to bedzie środek do wszystkiego.
    On nie chce. Gdyby nie brak seksu to nie miałby na co narzekać...żyję mu się jak pączek w maśle. Spod skrzydła mamusi do żony.
    Dlatego uważam, że każdy mężczyzna powinien być jakiś czas kawalerem i pomieszkać sam...nauczyć się życia...no chyba, że matka wychowa od razu jak należy.

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka ja nie mogę uwierzyć w to co czytam :( życzę Ci dużo wytrwałości, najważniejsza jesteś Ty i dzieciaki <3 A tu zawsze możesz się wygadać i pożalić na męża, mam nadzieję że będzie Ci lżej jak nam się wykrzyczysz :)

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsza jest moja córa. Wczoraj jej powiedziałam. I co 10minut pyta kiedy się dzidziuś urodzi, a czy będzie mogła z nim to czy tamto, albo siedzi śmieje się i pyta mnie: mamuś a wiesz czemu się śmieje? Ja mówię,że nie a ona: śmieje się bo będziemy mieli dzidziusia :) <3
    Dzieci okropasnie się cieszą! A ja razem z nimi:)

    Marza89, MissKathy92, Kasiulka90, MammaN, Applejoy lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smutac się już :D
    Zmykam do kina laski :*

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Nie smutac się już :D
    Zmykam do kina laski :*

    Kinomanka nasza :* baw się dobrze.

    Marza89 lubi tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 wrote:
    Kinomanka nasza :* baw się dobrze.
    A mnie zabrac do kina nie chce :-D

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 będzie dobrze prędzej czy później

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 lipca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę z telefonu jak pisze wstawiać emitel...

    Idę na piwko z koleżanką, do napisania

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najadlam sie gofrow:)
    Jakie plany na weekend macie?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie bedzie w weekend wiec nie róbcie mi tu księgiz forum. ogólnie moze mnie byc mało bo bede miala młodego po obozie i bratanka na pare dni :)

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 lipca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ja właśnie kończę robić komosę ryżową z kukurydzą, fasolą, w sosie pomidorowym i z awokado :) Zachciało mi się dania wegetariańskiego :D W życiu takiego awangardowego obiadu nie robiłam :D Mam nadzieję, że mężowi będzie smakowało ^^
    Dziewczyny, było przepyszne! Polecam, mąż zadowolony :) Wynagrodził mi to zarąbistym serduszkiem :D Podaję link jakbyście chciały looknąć ;) https://www.kwestiasmaku.com/przepis/quinoa-po-meksykansku-z-jednej-patelni

    aktap, Ania95 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 6 lipca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka85 podziwiam za ogromną siłę :* tylko kobieta jest w stanie tyle udźwignąć
    Kropeczek będzie jak Cud, który zrównoważy nieszczęścia i da Ci siłę na kolejne lata. Mimo wszystko życzę Ci aby chłop zmadrzal i albo zaczął się starać o Was, rodzinę albo żeby odszedł z godnością.
    Tak jak dziewczyny piszą - zawsze możesz tu się wykrzyczeć, wesprzemy Cię :)

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 6 lipca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas burza i oberwanie chmury było więc pewnie nici z opalania jutrzejszego... może chociaż w niedzielę na festiwal kolorów Holi uda się zaliczyć na Górze Żar ☺
    a teraz na sushi z przyjaciółką, bo się spontanicznie zachciało ploteczek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 19:29

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 6 lipca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka, ja też nie rozumiem całej sytuacji, my tu wszystkie szczerym sercem się staramy o wspólne dziecko z miłości... Ale rozumiem to z innej strony... Ja jestem dzieckiem nieszczęśliwej matki i ojca psychola. Całe życie ją poniżał, znęcał się nad nią psychicznie. Najgorzej, że dla ludzi postronnych ideał. Potrafił być tak dwulicowy. Całe dzieciństwo go uwielbiałam. Wydawał mi się najlepszym tatą na świecie. Wściekałam się i chciałam uciekać z domu, kiedy słyszałam, jak mama na niego krzyczała. Dopiero po wielu latach zrozumiałam, że zupełnie źle postrzegałam rzeczywistość. Sama się na nim strasznie przejechałam. Dopiero po 25 latach mama się odważyła i odeszła od niego. Cały czas była silna dla dzieci. Ale ja, doświadczona, powiem Ci teraz - bądź silna dla dzieci. Odejdź od niego. Tym bardziej, że wiesz, że sobie bez niego poradzisz. Dzieci i tak prędzej czy później się na nim zawiodą. Ty musisz być dla nich niezawodna. Mają Ci ufać najbardziej na świecie :)

    Kropeczka85, milea.26 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko przutulasy od nas wszystkich. Nie wiem gdZie u was leży problem. Ale będąc z nim blokujesz sobie szanse na szczęście. Ja byłam w beznadziejny m związku 4,5roku bo nie miała odwagi odejść. Po kilku miesiącach poszłam na wesele z moim jak się okazało teraz mężem. Gdybym była z tamtym nie byłoby mnie tu gdzie jestem.
    Za to kiedyś byłam zła że matka nie odeszła od ojca który jest alkoholikiem. Nie pije od 15lat. Przestał gdy przed matura wyprowadziłam się z domu i to był ten cios. Teraz pomaga mi budować mój dom. Zmiana była po dużym dla niego bodźcu. Wy jesteście po terapiach. Skoro nic się nie zmieniło to nie wiem co musi się wydarzyć aby się zmieniło.

    Masz rodzinę i przyjaciół na których możesz liczyć? Jesteś wykształcona, na stanowisku. Dasz radę sama. A może spotkasz kogoś kto przychyli Ci nieba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 20:03

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram to co napisala Kasia.Dzieci sa madre. Wszystko zrozumieja.
    W zyciu bym nie chciala aby moje dzieci patrzyly na takie relacje ktore teraz Kropeczka masz z mezem...cos okropnego. Nie wiem skad bierzesz sily na to wszystko. I jestem w szoku ze nadal to ciagniesz.

    Kropeczka85, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała być miła kolacja i szampan a tego mojego nie ma już trzy razy dzwoniłam i mówił że o 19 wróci z pracy no zabije go bo już wszystko wystygło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po rozstaniu. Zostałam sama z dwójką dzieci. Teraz mam zajebistegonfaveta na którego wiem, że czekałam całe życie.
    Kropeczki, przykro mi ale nigdy nie zrozumiem Ciebie, i jak to jest być z kimś nieszczęśliwa, bo po prostu bym na to sobie nie pozwoliła. Byłam sama z dziećmi 2 lata i było zarabiscie! Ja nie podziwiam takich kobiet.. Przykro mi, dla mnie to oznaka słabości i masochizm. Właśnie walka o swoje szczęście jest tym co podziwiam!! Więc mam nadzieję że pójdziesz po rozum do głowy i jak już zaczniesz walczyć o siebie to będziesz mogła na mnie liczyć w każdej sytuacji, w dzień i w nocy!!!

    milea.26, Applejoy lubią tę wiadomość

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ