X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia ja srednio 2-3 rszy w tygodniu pytam sie mego meza co on we mnie widzi i ze moglby miec lepsza i ladniejsza:)
    Aaaa on ma taka zolze:) ktora go wkurwia:) ale mnie kocha i to najwazniejsze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No to chyba musze się do warzyw przekonać. Jakoś tak dzis upadłam jeżeli chodzi o samopoczucie. Ogólnie jestem strasznie zakompleksiona. I próbuje do dobrym humorem odbić. Ale prawda jest taka że czasem zastanawiam się co mój mąż we mnie widzi. Odbiegam wszystkim co możliwe od kobiecego ideału. I chyba nie za bardzo rozumiem co mu sie we mnie podoba...
    Puknij się w głowę wariatka... Mąż nie jest inwalida, oczy i uszy ma, ręce nogi też.. Jakby nie chciał być z Tob i Cię nie kochał to by nie był. To jedno. A drugie to to że jak facetowi pokazujesz że jesteś pewna siebie kobieta chodzisz z podniesiona głową, jesteś uśmiechnięta to jemu wydajesz się miss świata, choćbys była lejacym się cellulitem.
    Znajdz pozytywy w sobie!! Głową do góry piers do przodu. :*❤️

    Malwa13, MammaN lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mówcie tak swoim mężom! Pokazujcie im, że mają najfajniejsze babki na świecie! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Puknij się w głowę wariatka... Mąż nie jest inwalida, oczy i uszy ma, ręce nogi też.. Jakby nie chciał być z Tob i Cię nie kochał to by nie był. To jedno. A drugie to to że jak facetowi pokazujesz że jesteś pewna siebie kobieta chodzisz z podniesiona głową, jesteś uśmiechnięta to jemu wydajesz się miss świata, choćbys była lejacym się cellulitem.
    Znajdz pozytywy w sobie!! Głową do góry piers do przodu. :*❤️

    Wyciągnęłas to prosto z mojej głowy! Tak samo my lubimy pewność siebie u faceta. A jak my im pokazujemy o tu rozstep zobacz, A tu cellulit A tu faldka A taka jestem brzydka itd to oni naprawdę mogą mieć dość :) A tak to by nawet nie zauważyli pewnych rzeczy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 21:36

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko, tak czytam i cholernie przykro mi się zrobilo.
    Pomyśl o sobie i dzieciach. Twoje szczęście też jest ważne! Bardzo ważne, bo jednak żyje się raz.
    Ja jestem po nieudanym małżeństwie i ani przez sekundę nie żałowałam, że od niego uciekłam. Myślę, że zrobiłam to co najlepsze :) teraz mam swój ideał :) inaczej bym go nie spotkała i dalej umierała wewnątrz siebie.
    Trzymam za Ciebie kciuki i ściskam Cię mocno :* <3 i pamiętaj, szczęśliwa Mama to szczęśliwe dzieci :-)

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze. Ja to mam brzuch. I to nie w sensie że jestem gruba i nie wiadomo jaka. Albo nie - jestem gruba. Ale brzuch to jest moja zmora od malego dziecka. a po porodzie to już w ogole. Mam strasznie wiszącą skórę. Gdyby ona nie wisiała. Ale wisi. I mi nawet w seksie przeszkadza... Mam czym oddychać - piersi mialam zawsze duże i najchętniej bym sie dwóch rozmiarów pozbyła. Ale brzucha nienawidze... Wręcz się brzydzę. Nie lubie swojego odbicia nago w lustrze... I chyba jestem dziś w momencie kiedy musze sie za to wziąć. Choćby dla samego komfortu...

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko, bardzo współczuję sytuacji :( wydajesz się być bardzo silną kobietą, więc wierzę, że dasz sobie radę z tymi chwilowymi trudnościami w życiu. Trzymam mocno za Ciebie kciuki, abyś podjęła dla siebie najlepszą decyzję w życiu i żebyś nigdy niczego nie żałowała, bo jesteś super babeczka :*

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja dostałam plamienia. Ten cykl jest jakiś dziwny. Testy owulacyjne negatywne, śluzu płodnego nie było, a teraz 3 dni szybciej @ się rozkręca? :(
    Chociaż z drugiej strony szybciej nowy cykl i nowe szanse :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia, każda z nas jest idealna :-) pamiętaj o tym. Ciebie wybrał i to Ciebie chce. Powtarzaj sobie codziennie, że jesteś sexy <3 a pewność siebie to podstawa. Oni to czują :-) najładniejsza i Najjędrniejsza laska na świecie jak jest niepewna siebie i zakompleksiona to odstrasza facetów. Mozg jest ważny i uśmiech :-)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ale po prostu wiem też że gdybym została sama to szybko bym drugiego faceta nie znalazła...Taka prawda... I w sumie boje się że w ciąży będę wyglądać jak wieloryb... A chciałabym być sexy tez w tym okresie i nie odstraszać... U mnie to jak w tych memach... Wystarczy że wezme głęboki oddech na dziale ze słodyczami i bym 5kg na plusie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, a może to nie okres? :P
    A jak faktycznie to szybciej następna szansa :-) ja przez kilka mies w zeszłym roku miałam cykle od 16 do 39dni.. No zwariować szło :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia, dużo kobietek tak ma. Mója mama całe życie..
    Niestety pozostało dużo się ruszać i ciągle pilnować co się je... Ona postawiła na coś innego :) Po prostu pokochała siebie taka jaka jest a mój tata z latami chyba kocha ja tylko mocniej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Cisza :) chyba wszystkie się bzykaja :p a ja sama buuu miał być w domu o 15 yh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia pamiętaj, jedzenie to tylko pół sukcesu, sport i ruch.
    Mam nadzieję że na dziś wyczerpalysmy doły i smutki. Ja umówiona do lekarzy z nowymi nadziejami. Mam leki ziołowe już na zbicie prolaktyny, od jutra zaczynam brać. W związku z tym,ze @ miałam jednodniowa, jestem po badaniu prolaktyny, wykapana, ogolona... Czekam jak małż wyjdzie spod prysznica i mam zamiar korzystać z pół nocy.... No albo przynajmniej najbliższe 20 minut hahaha... Dobrej nocy moje kochane :*
    ❤️❤️

    MammaN, madzikow, Applejoy lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 12:52

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Ania, a może to nie okres? :P
    A jak faktycznie to szybciej następna szansa :-) ja przez kilka mies w zeszłym roku miałam cykle od 16 do 39dni.. No zwariować szło :p

    Chciałabym, ale te testy negatywne... Jakoś zaczynam wątpić w to ;) No nie wiem. Teraz plamienie ustało. Co to się dzieje :O

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Melunia pamiętaj, jedzenie to tylko pół sukcesu, sport i ruch.
    Mam nadzieję że na dziś wyczerpalysmy doły i smutki. Ja umówiona do lekarzy z nowymi nadziejami. Mam leki ziołowe już na zbicie prolaktyny, od jutra zaczynam brać. W związku z tym,ze @ miałam jednodniowa, jestem po badaniu prolaktyny, wykapana, ogolona... Czekam jak małż wyjdzie spod prysznica i mam zamiar korzystać z pół nocy.... No albo przynajmniej najbliższe 20 minut hahaha... Dobrej nocy moje kochane :*
    ❤️❤️

    Jedzenie to AŻ 60% sukcesu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Chciałabym, ale te testy negatywne... Jakoś zaczynam wątpić w to ;) No nie wiem. Teraz plamienie ustało. Co to się dzieje :O
    Faktycznie zwariowało, Ale oby się unormowało szybciutko i hop do łóżka :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja od jutra z nadziejami i zobaczymy... Jutro pędzę rano na wyprzedaż warzyw w sklepie na osiedlu. Zawsze coś się znajdzie na koktajal...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 22:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, na pocieszenie zaczyna mi się rozkręcać owulacja. Teraz tylko mąż musi podziałać ze mna i zobaczymy :)

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ