X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero do domu dziś. Dziś już mogę przytulanki na wszystkie strony :D

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko jesteśmy tutaj dla Ciebie. Za mało wiem i za mało rozumiem by móc Ci doradzić. Życzę Ci z całego serca szczęścia po prostu :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie byłam w innym związku niż ten obecny. Jedynie mogę domniemać czy byłoby lepiej czy gorzej z innym. Cieszę się ze kiedy trzeba jest troskliwy. Ostatnio nawet bardziej. I choć czasem mnie dobija i mam go ochote lać patelnią to bym nie zmieniła na inny model bo mogłabym trafić gorzej. I gdyby mnie nie kochał to by nie chciał mieć drugiego dzieck tez i by też nie przeżywał wszystkiego. Prawda jest taka że wszystko zależy od nas jak sobie życie ułożymy.

    Ja chyba na głodówkę przejdę żeby coś schudnąć albo przy owulacji ciągle mi waga stoi... Aż sama się sobie nie podobam...
    Jutro się zabieram za picie wody i wyciagne ten steper z piwnicy. Bo na bieganie nie mam jakoś ochoty.. Już nawet ziemniaki wykluczam i ryż wprowadzam... I na parze i gotowane...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 20:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia trzymam kciuki. Najgorzej zacząć.. Ale potem jak już endorfiny rządzą to człowiekowi samemu chce się ćwiczyć!! Dasz radę.. Dla samej siebie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA ogólnie nigdy szczupła nie byłam ale jak widze ze waga nie spada a ciagle stoi albo lekko rośnie to mnie szlag trafia. Nie jem aż tyle żeby tyle rosło. Chudnie sie przede wszystkim w kuchni. Rano nawet sobie płatki z błonnikiem zrobiłam i bananem. Później na obiad Ryba na parze z ryżem, kapustka młoda i pieczarki z cebulą, garść czereśni i na kolacje drobiowa grzana kiełbaska i bułka z ziarnami... Pije kawe, herbate w ciagu dnia no ale żeby nic nie leciało jak tu nawet za dużo tłuszczy nie ma... Już nie wiem czy sie do dietetyka nie wybiore bo cieżko samej coś wymyśleć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się boję co będzie jak będę w ciąży... do 100 dobije jak nic... ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia wyklucz może banany bo mają dużo cukru. Winogrona też. Kawa bez cukru? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kolacje ta bułka z ziarnami nie potrzebna. Ogranicz pszenicę. Lepiej ta kiełbasek zjedz z talerzem zieleniny. Ja jem takie śniadania i kolacje. Kupuje np zielenine na raz z biedronki, albo mieszkanki (rukola, jarmuż itd). Dwie garści, do tego kroje paprykę, oliwki, rzodkiewki. Zajmuje to prawie cały talerz i do tego niech będzie ta kiełbaska :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2018, 21:06

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dietetyka bardzo polecam, na moją mamę nic nie działało co sama próbowała A z d8etwtykiem schudła 20 kg po pięćdziesiątce ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Melunia wyklucz może banany bo mają dużo cukru. Winogrona też. Kawa bez cukru? :)
    Tak jest. Banana zjedz pół godz przed treningiem na steperze.

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama mądrze mówi! :) niestety często wprowadzamy sobie dużo zbędnych kalorii w produktach, które sadzimy że zdrowe. Zdrowe może i owszem ale przy redukcji wagi trzeba też zwracać uwagę jakie owoce jeść, a jakie lepiej nie. Tyczy się to także awokado. No i pieczywo jak Mama napisała to taki zapychacz trochę niepotrzebnie dodawany do wszystkich posiłków :) na śniadanie dwie kromki żytnie spoko ;)

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia i dużo wody. Na każdą wypita szklankę kawy dodatkowa szklanka wody powinna być. Herbaty zwłaszcza aromatyzowane zatrzymują wodę w organizmie, można pić liściaste białe czy zielone :)

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wam mija dzien ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie słodzik sobie wprowadziłam i zaczynam go używać. No to chyba od poniedziałku zaczynam sobie zielonego dużo wprowadzać. Tylko właśnie ja wole bardziej owoce niż zielenine ale jakoś się przemogę. I koktajle uwielbiam. Więc chyba sobie bede koktajle robić. A mam wyciskarke do soków to może w ten sposób. Zobacze jak mi w przyszłym tygodniu pójdzie i dalej bede myslec. W sumie kto powiedział że w ciąży nie można schudnąć zdrowo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja właśnie słodzik sobie wprowadziłam i zaczynam go używać. No to chyba od poniedziałku zaczynam sobie zielonego dużo wprowadzać. Tylko właśnie ja wole bardziej owoce niż zielenine ale jakoś się przemogę. I koktajle uwielbiam. Więc chyba sobie bede koktajle robić. A mam wyciskarke do soków to może w ten sposób. Zobacze jak mi w przyszłym tygodniu pójdzie i dalej bede myslec. W sumie kto powiedział że w ciąży nie można schudnąć zdrowo?
    Oczywiście, że można tylko nie można się dac ponieść zachciankom w ciąży :) pamiętaj Melunia że owoce to jednak cukry i trzeba rozsądnie. Za to warzywa bez limitu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o pieczywo to lepiej wybrać żytnie np na zakwasie i bez ziaren bo ziarna są niestety tłuste :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba musze się do warzyw przekonać. Jakoś tak dzis upadłam jeżeli chodzi o samopoczucie. Ogólnie jestem strasznie zakompleksiona. I próbuje do dobrym humorem odbić. Ale prawda jest taka że czasem zastanawiam się co mój mąż we mnie widzi. Odbiegam wszystkim co możliwe od kobiecego ideału. I chyba nie za bardzo rozumiem co mu sie we mnie podoba...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    No to chyba musze się do warzyw przekonać. Jakoś tak dzis upadłam jeżeli chodzi o samopoczucie. Ogólnie jestem strasznie zakompleksiona. I próbuje do dobrym humorem odbić. Ale prawda jest taka że czasem zastanawiam się co mój mąż we mnie widzi. Odbiegam wszystkim co możliwe od kobiecego ideału. I chyba nie za bardzo rozumiem co mu sie we mnie podoba...
    Kochana pamiętaj, że idealu nie ma! Na to że jesteś piękna i wartościowa składa się całość tego jaka jesteś i jesteś wartościowa i dałaś mu dziecko! Nie wygląd nas definiuje. Kochana A to czy schudniesz to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie daj jedzeniu rządzić Tobą i Twoim życiem!

    Mama36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia czy ja mam cie postawic do pionu tak jak Pana u mego meza xD

    milea.26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski moge spac bez majtek z ta infekcja? Bo moze lepiej zeby wszysyko tam mialo lepszy dostep do powietrza? Wlasnie uzylam tantum rosa i zobaczymy

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ