X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Słowa to są tylko słowa.
    Tak jak Ci powiedział na odchodne, to wcale oczywiście nie musiał tak myśleć, tylko wiedział, że zaboli to dosrał..
    Ale to że Cię zdradził, to już gruba sprawa..

    Dlatego ja myślę, że jeżeli podejmiesz decyzję , że dajesz mu szansę, to nie powinno tak wyglądać, że on od jutra się wprowadza i żyjecie jakby nic się nie stało. Wpierw niech udowodni, przez jakiś czas - nie wiem ile, miesiąc , trzy, pół roku,, że warto w niego zainwestować. Zobaczysz, czy można na niego liczyć, czy jest w stosunku do Ciebie w porządku i najważniejsze - czy Cię szanuje.

    Jeśli Ty nie będziesz się szanowała i przyjmiesz go tak od razu, bo CI obieca miłość po grób, to on nie wiem czy Cię też uszanuje..

    Jak mu zależy na Tobie, to udowodni CI to..


    Nawet nie wiem czy chce sama zebysmy byli dalej razem, czy nie lepiej byłoby żyć osobno.. pogubilam sie juz troche. A moze on chce sie tylko spotkac i powiedzieć ze nie chce tego dziecka. Roznie może byc teraz. Ja sie na nic nie nastawiam. Wiem że z dzieckiem poradzilabym sobie sama, ono nie jest przecież niczemu winne. A jesli on sie wypnie do tego dupa to tak jak myslalam to gnój i tyle. Masz racje, czas pokaże czy jest wart tego czy nie. Innej opcji nie przewiduje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Nawet nie wiem czy chce sama zebysmy byli dalej razem, czy nie lepiej byłoby żyć osobno.. pogubilam sie juz troche. A moze on chce sie tylko spotkac i powiedzieć ze nie chce tego dziecka. Roznie może byc teraz. Ja sie na nic nie nastawiam. Wiem że z dzieckiem poradzilabym sobie sama, ono nie jest przecież niczemu winne. A jesli on sie wypnie do tego dupa to tak jak myslalam to gnój i tyle. Masz racje, czas pokaże czy jest wart tego czy nie. Innej opcji nie przewiduje.


    Dobrze , że masz wątpliwości :)Zobaczymy, czy Ci się nogi nie ugną jak go zobaczysz.. bo z daleka to wszystkie jesteśmy twarde i mądre. A potem jak spojrzysz w te oczy to.. jazda :)

    Jeżeli beta to potwierdzi, że jesteś w ciąży, to pamiętaj, że Twoja decyzja już nie dotyczy tylko Ciebie. Od Ciebie będzie zależało, w jakiej rodzinie wychowa się to dziecko.

    Nie wiadomo jak on się zachowa, może akurat zaskoczy.. :> Ale jednorazowy występ to jeszcze nie zmiana człowieka.
    Ty rozdajesz karty, i Ty decydujesz. On jak chce uczestniczyć w tym - nie pokaże się z najlepszej strony. I nawet jak okaże się fantastycznym ojcem, to Ty nie musisz być jego żoną. Nie te czasy..

    Z ojcem, bez ojca - dasz radę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    U mnie to nie jest normalne... Nigdy nie mialam tak... To moj 1 raz... niech tak tylko powie to juz wiecej do lekarzy nie pojde...

    Raz to faktycznie nie reguła , może @ zaraz przyjdzie..
    Ale badanie i tak bym zrobiła, bo może to być taki cykl jeden na milion, albo coś poważnego..
    Ja się obawiam, że jak lekarz nic nei znajdzie na usg, to Ci powie, że zobaczymy jaki cykl następny będzie i wtedy po dwóch takich dziwnych dopiero Ci coś da i będzie szukać przyczyny..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 10:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    45 cs uwazam za rozpoczety... Masakra... Czy to tyle musialo trwac...
    Akurat 24 wizyta wiec bd 10dc czyli można zaczac monitoring

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    45 cs uwazam za rozpoczety... Masakra... Czy to tyle musialo trwac...
    Akurat 24 wizyta wiec bd 10dc czyli można zaczac monitoring

    Czyli jednak przyszła.. ;/

    Nowy cykl nowa szansa.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dobrze , że masz wątpliwości :)Zobaczymy, czy Ci się nogi nie ugną jak go zobaczysz.. bo z daleka to wszystkie jesteśmy twarde i mądre. A potem jak spojrzysz w te oczy to.. jazda :)

    Jeżeli beta to potwierdzi, że jesteś w ciąży, to pamiętaj, że Twoja decyzja już nie dotyczy tylko Ciebie. Od Ciebie będzie zależało, w jakiej rodzinie wychowa się to dziecko.

    Nie wiadomo jak on się zachowa, może akurat zaskoczy.. :> Ale jednorazowy występ to jeszcze nie zmiana człowieka.
    Ty rozdajesz karty, i Ty decydujesz. On jak chce uczestniczyć w tym - nie pokaże się z najlepszej strony. I nawet jak okaże się fantastycznym ojcem, to Ty nie musisz być jego żoną. Nie te czasy..

    Z ojcem, bez ojca - dasz radę ;)


    Wiem ze teraz też wszystko zależy odemnie. Musze sobie wszystko jeszczr przemyśleć. Czekam na bete i wtedy bede myslec co i jak. Chociaż nie mam juz żadnych wątpliwość że te II to złudzenia. Okropnie bola mnie piersi, nawet na @ nigdy nie bolały..

  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 14 września 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Czy można dołączyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina362 wrote:
    Witajcie. Czy można dołączyć?

    Jasne :) Witaj :D

  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 14 września 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc powiem parę słów o sobie. Mam już córkę 4 letnia, w marcu poronilan z powodu pustego jaja i od tamtej pory nie mogę zajść w ciążę. Nie wiem co się dzieje byłam u lekarza i powiedział że wszystko jest dobrze, jajeczkuje ale w ciąży nadal nie jestem ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina...
    Troche czasu ci potrzeba... Nie kazdy zachodzi w 1cs..
    Spokojnie i bez nerwow heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Czyli jednak przyszła.. ;/

    Nowy cykl nowa szansa.. :)
    Niby tak... Okaze sie

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 września 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia, to dobrze, że już okres dostałaś :)

    A jak tam Patka? :)

  • Malina362 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 14 września 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje poprzednie cykle po lozeczkowaniu wynosiły 60 dni. W tym cyklu zaczęłam brać leki ovarin, magneb6 i żelazo. I dużo mi pomogło. Obecnie czekam na @.

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 14 września 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    NO i jeszcze mój ulubiony - macie czas, jest Pani jeszcze młoda ;D
    Mi też lekarka wmawiała, że mamy czas, zwłaszcza chłop bo młodszy. A tu wyniki chujowe i co ten czas miał niby zmienić?

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 września 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina362 wrote:
    Więc powiem parę słów o sobie. Mam już córkę 4 letnia, w marcu poronilan z powodu pustego jaja i od tamtej pory nie mogę zajść w ciążę. Nie wiem co się dzieje byłam u lekarza i powiedział że wszystko jest dobrze, jajeczkuje ale w ciąży nadal nie jestem ehh

    Malina, na pewno Wam się uda :) macie już dziecko, więc ciąża to tylko kwestia czasu :) tym bardziej jak wszystko ok.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 września 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Mi też lekarka wmawiała, że mamy czas, zwłaszcza chłop bo młodszy. A tu wyniki chujowe i co ten czas miał niby zmienić?

    Dokładnie D:

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Phia, to dobrze, że już okres dostałaś :)

    A jak tam Patka? :)
    Moze i dobrze...
    Ale czemu takie opoznienie... Sama nie wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia a może faktycznie cb? skoro cień był i takie spóznienie

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 września 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moze i dobrze...
    Ale czemu takie opoznienie... Sama nie wiem

    Może miałaś dużo stresu ostatnio? Albo organizm daje znać, że coś nie tak. Ja też nigdy nie miałam takiego opóźnienia. Mój najdłuższy cykl w życiu trwał 31 dni.

    Najważniejsze, że idziesz do lekarza :) pierwszy raz będziesz miała monitoring cyklu?

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 września 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Phia a może faktycznie cb? skoro cień był i takie spóznienie

    A przy cb może być taki niski progesteron jaki Phia miała?

‹‹ 815 816 817 818 819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ