X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • najra88 Autorytet
    Postów: 960 1762

    Wysłany: 13 września 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Ok laski, jestem po lekarzu. Dostałam lek na infekcję i nakaz podbicia wit D. Do tego chłop ma iść do urologa-androloga i zrobić kilka hormonów. Jak zaleczę infekcję to za miesiąc drożność i startujemy do inseminacji.

    Mam nadzieję że szybko będziesz mogła zobaczyć dwie kreseczki.
    Będziemy startować z IUI w podobnym czasie.

    🍀 Czekamy na Ciebie 🍀
    preg.png

    Starania od 2014 z przerwą w 2019 i 2023

    ♀️ PCOS; mięśniaki macicy; niedomoga lutealna; słaby lewy jajnik; 12/17 i 06/23 cb; 09/23 – miomektomia i cystektomia
    ♂️ 2018 - morfo 2%; 2023 - morfo 4%

    IVF 04/24; mamy 8❄️🥰

    🔸05/06/24 FET ❄️5AB🔸5dpt blade ⏸️🔸7dpt mocne ⏸️🔸12dpt beta 887🔸14dpt beta 1874🔸24dpt 6+1 silne krwawienie🔸26dpt 6+3 GS 2.3cm; YS 0.34cm; CRL 0.98cm z bijącym❤️🔸7+3 CRL 1.2cm🔸8+2 CRL 1.9cm🔸9+4 CRL 2.8cm🔸11+3 CRL 4.9cm; NIPT niskie ryzyka; synek 💙🔸13+5 CRL 8.3cm 🔸16+5 173g🔸18+5
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 13 września 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Mam nadzieję że szybko będziesz mogła zobaczyć dwie kreseczki.
    Będziemy startować z IUI w podobnym czasie.
    Najpierw muszę zrobić drożność. Infekcja do zaleczenia :( szkoda, że to badanie można robić tylko w określonych dniach cyklu, sporo to utrudnia. No i nie wiem, czy już w listopadowym cyklu będziemy robić inseminację czy później. Wolę jak najszybciej, brakuje mi drożności bo resztę badań już mam. Więc nie ma potrzeby zwlekać..

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Szkoda Phia że sie nie udało, ale w koncu nadejdzie szczesliwy cykl!!

    Jaka krzywa? Cukrową?
    Cukrowo insulinowa...

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Phia przykro mi =/ masz jakos wizytę u lekarza? Może trzeba wywołać @ Do kiedy chcesz czekać ?
    Jutro bd dzwonic... Bo sie nie zapisywalam prędzej...

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 13 września 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 13:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    No jeżeli nie robiłaś to to dobry pomysł :) może to będzie odpowiedz na Wasz problem
    Mam zlecone od lekarza wiec robie

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Markel Ekspertka
    Postów: 181 64

    Wysłany: 14 września 2018, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Na poczatku nie chcialam wam pisac ze @ sie spoznia bo wiedzialam ze bd meczyc o testy i o bete...
    Za dobrze was juz znam robaczki wy moje :D

    W zeszla srode mialam miec @ ale jak wiecie pomylila chyba dziurki heh... Postanowilam zrobic w piatek test - negatyw... W niedziele 2 robilam - negatyw... Ale w glebi duszy mialam nadzieje w koncu @ nie bylo...

    We wtorek popoludniu zrobilam kolejny i wiecie wyszedl bladzioch...
    Ryczalam z radosci... Uszykowalam dla meza buciki i mu wreczylam ❤❤ szczesliwy facet heh.. Akurat 6 rok zwiazku... Idealny prezent.. Tak wtedy myslalam...
    W srode zrobilam kolejny -negatyw... Dzis rano to samo... Poszlam na bete bo taki byl plan... Mialam wam powiedziec dopiero jak wyjdzie pozytywna... Zrobilam proga i bete...

    Czulam gdzies od rana ze sie nie udalo... Ze to nie ten czas dla nas... Glupie idiotyczne przeczucie, ktore sie spelnilo...

    d7870212ec972cc6med.png

    Widzac proga 0.8 odrazu wiedzialam co sie swieci... Tylko k**rwa czemu tej @ nie ma... Juz sama nie wiem co sie stalo... Mam ochote ryczec :( nie moge bo musze trzymac sie w ryzach w pracy :(

    Jutro zapisze sie do gin... Zrobie w poniedzialek ta krzywa...

    O matko :( tak mi przyrko nawet nie wiesz jak bardzo.. trzymaj sie kochana! W koncu zobaczysz dwie kreski nie ma innego wyjscia!

    Phia lubi tę wiadomość

    18 cykl staran szczesliwy
    10 dpo beta 19,16 ❤️
    13 dpo beta 104,13 ❤️
    15 dpo beta 315,46 ❤️
    18.09.2018 (wizyta) - wszystko w porzadku. Jest pecherzyk ciazowy 0,74 cm wraz z ciałkiem żóltym 0,12 cm. Z usg wychodzi 5 tydzien :) ❤️
    16.10.2018 (kolejna wizyta )
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 14 września 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia :( <3 tak mi przykro :( następnym razem się uda! :*

    Phia lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 14 września 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam przeczycie jakieś, że się znowu nie udało.. jeszcze 5 dni do @

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia, weszlam na stronie wczesniej i juz mialam gratulowac. A tu takie rozczarowanie. Rob pelna diagnostykę, minal czas na "niestresowanie" i "wyluzowanie" ktore tak probowalysmy propagowac tu na watku. W tej chwili powinnas juz byc zdiagnozowana od stop do glow.

    Reszte zaraz nadrobie :-)

    Od nas dobre wiesci i gargantuiczne wiruski :-)
    Wczoraj na USG widzialam piekne stopki i bijace serduszko. Babel jest starszy od OM o trzy dni (tak jak mowilam od poczatku). Bo wiem dokladnie na ktorym stole zostal poczety :-D
    Zrobilo mi sie tylozgiecie i doktirka kazala lezec na brzuchu.
    Trzymam diete cukrzycowa, stracilam 3kg ale cukry pod kontrola. Mdlosci minely. Wszyscy mowia ze wyladnialam :-) Zwolnienie lekarskie bede miala juz do konca ciazy najpewniej przez cukrzyce.
    Wysylam Wam tony wiruskow ########

    Markel, Malwa13, MissKathy92, Daffi, Phia, Ania95, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia tak mi strasznie przykro :( Ale nie poddawaj się, nie Ty! i w końcu się uda zobaczysz! a może coś ruszyło tylko ciąża biochemiczna? Pamiętasz zawsze mówiłaś, że już wolałabyś to byleby cokolwiek ruszyło. Teraz już będzie tylko lepiej!

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Phia, weszlam na stronie wczesniej i juz mialam gratulowac. A tu takie rozczarowanie. Rob pelna diagnostykę, minal czas na "niestresowanie" i "wyluzowanie" ktore tak probowalysmy propagowac tu na watku. W tej chwili powinnas juz byc zdiagnozowana od stop do glow.

    Reszte zaraz nadrobie :-)

    Od nas dobre wiesci i gargantuiczne wiruski :-)
    Wczoraj na USG widzialam piekne stopki i bijace serduszko. Babel jest starszy od OM o trzy dni (tak jak mowilam od poczatku). Bo wiem dokladnie na ktorym stole zostal poczety :-D
    Zrobilo mi sie tylozgiecie i doktirka kazala lezec na brzuchu.
    Trzymam diete cukrzycowa, stracilam 3kg ale cukry pod kontrola. Mdlosci minely. Wszyscy mowia ze wyladnialam :-) Zwolnienie lekarskie bede miala juz do konca ciazy najpewniej przez cukrzyce.
    Wysylam Wam tony wiruskow ########
    Super <3 <3 zazdroszczę :* Kochana a skad wiedziałaś w który to dzień się udało? bóle owulacyjne czy cos innego? :D uważajcie na siebie :*

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 września 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miłego dnia życzę :)
    Phia <3

    Malwa13, Phia lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 września 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia kochana przykro mi :(
    myslisz o wizycie u lekarza?

    Phia lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, myslalam jeszcze wczoraj z faktycznie moze to kreska fabryczna na tym tescie.. ale powtorzylam niedawno test i pokazuje sie druga blada kreseczka. Wiec to juz chyba nie fabryczna. Teraz lece na bete, takze bedzie wiadomo wszystko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    Umówiłaś się już?

    Phia lubi tę wiadomość

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 września 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Hej dziewczyny, myslalam jeszcze wczoraj z faktycznie moze to kreska fabryczna na tym tescie.. ale powtorzylam niedawno test i pokazuje sie druga blada kreseczka. Wiec to juz chyba nie fabryczna. Teraz lece na bete, takze bedzie wiadomo wszystko
    powodzenia. ale numer :P Musisz teraz kochana niezle poukladac sobie w zyciu.

    Angelisia lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spodziewałam sie tego, na pewno nie w tym momencie.. ale już chyba wszystko wiadomo także jakoś sie ułoży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Phia kochana przykro mi :(
    myslisz o wizycie u lekarza?
    Tak bd sie zapisywac.. Zaraz zadzwonie tylko wleze do domu

    Daffi lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 14 września 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia choć sytuacja trudna ale na pewno się ułoży ;) i gratuluję dwóch kreseczek <3 bądź silna

    Angelisia lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 813 814 815 816 817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ