X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się, dzisiaj najgorszy chyba dzien. Bede czekac na bete, pozniej sie widzę z byłym.. nie wiem jak to przetrwam wszystko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziękuję, mam nadzieje że przynajmniej u was niedługo będą te dwie kreseczki ale szczęśliwe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Melduję się w 23dc! Test powtórzyłam, kreska wyraźniejsza od wczorajszej i w poniedziałek jadę na betę, jeszcze potestuje przez weekend. :)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 września 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    I dziękuję, mam nadzieje że przynajmniej u was niedługo będą te dwie kreseczki ale szczęśliwe :)
    wyniki masz dzisiaj?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jakos od 13-15 powinny być juz.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 września 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Tak, jakos od 13-15 powinny być juz.
    o jaaa ale nerwówka. nie wiem czemu ja się tak stresuje waszymi testami i betami.

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    24 dopiero wizyta u mojej...
    Dlugo torche...
    Juz teraz mnie to nie zbawi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 09:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    24 dopiero wizyta u mojej...
    Dlugo torche

    No trochę długo, 10 dni jeszcze a już masz spóźnienia chyba tydzień..

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 14 września 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia :(
    Tak mi przykro...

    Jak nie ten to następny! ❤️❤️❤️
    Buziaki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 10:03

    Phia lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Tak, jakos od 13-15 powinny być juz.

    Nie chciałabym być na Twoim miejscu - oczywiście jeśli chodzi o ojca dziecka.. bo dwie kreski to chętnie ;D Tu trudno cokolwiek doradzać nawet, bo facet się średnio zachował bardzo.. I trudno oddzielić uczucia od rozsądku w takim przypadku;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 09:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo 24 albo pazdziernik...
    Juz mi teraz nie zalezy czy bd @ teraz czy za tydzien..

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 14 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia gratulacje! ❤️

    Angelisia lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 września 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    24 dopiero wizyta u mojej...
    Dlugo torche...
    Juz teraz mnie to nie zbawi...
    no to troszke poczekasz.:(
    ja mam 20go i jeszcze zadnych badan nie mam a juz bede w 10tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 09:56

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolę isc do niej bo mnie prowadzi i wie co sie dzialo ze mna... 10 dni mnie nie zbawi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Albo 24 albo pazdziernik...
    Juz mi teraz nie zalezy czy bd @ teraz czy za tydzien..

    Dzielna jesteś babka :) Może się do tego czasu zdąży odblokować.. Ale swoją drogą to i tak dziwna ta długość.
    Oczywiście lekarz CI powie, że "to normalne".. :> Jak ja tego nie lubię, jak oni uspokajają w ten sposób.. wrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dzielna jesteś babka :) Może się do tego czasu zdąży odblokować.. Ale swoją drogą to i tak dziwna ta długość.
    Oczywiście lekarz CI powie, że "to normalne".. :> Jak ja tego nie lubię, jak oni uspokajają w ten sposób.. wrr
    U mnie to nie jest normalne... Nigdy nie mialam tak... To moj 1 raz... niech tak tylko powie to juz wiecej do lekarzy nie pojde...

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 14 września 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Dzielna jesteś babka :) Może się do tego czasu zdąży odblokować.. Ale swoją drogą to i tak dziwna ta długość.
    Oczywiście lekarz CI powie, że "to normalne".. :> Jak ja tego nie lubię, jak oni uspokajają w ten sposób.. wrr
    ooooj tak dziala to na mnie jak płachta na byka.
    albo tekst taka pani uroda... wrrrr

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO i jeszcze mój ulubiony - macie czas, jest Pani jeszcze młoda ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Nie chciałabym być na Twoim miejscu - oczywiście jeśli chodzi o ojca dziecka.. bo dwie kreski to chętnie ;D Tu trudno cokolwiek doradzać nawet, bo facet się średnio zachował bardzo.. I trudno oddzielić uczucia od rozsądku w takim przypadku;/


    A wiecie że on kiedyś taki nie byl, był super facetem. Mial raz wypadek, później zmienil pracę i coś mu sie chyba w glowe zrobilo bo od tamtej pory masakra.. :) ja to juz jestem taka zestresowana tym wszystkim, boję sie tej rozmowy. Nie wiem co chce mi powiedzieć. Ale jeśli mysli ze teraz nagle mu tak wszystko wybacze to jest w wielkim błędzie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    A wiecie że on kiedyś taki nie byl, był super facetem. Mial raz wypadek, później zmienil pracę i coś mu sie chyba w glowe zrobilo bo od tamtej pory masakra.. :) ja to juz jestem taka zestresowana tym wszystkim, boję sie tej rozmowy. Nie wiem co chce mi powiedzieć. Ale jeśli mysli ze teraz nagle mu tak wszystko wybacze to jest w wielkim błędzie..

    Słowa to są tylko słowa.
    Tak jak Ci powiedział na odchodne, to wcale oczywiście nie musiał tak myśleć, tylko wiedział, że zaboli to dosrał..
    Ale to że Cię zdradził, to już gruba sprawa..

    Dlatego ja myślę, że jeżeli podejmiesz decyzję , że dajesz mu szansę, to nie powinno tak wyglądać, że on od jutra się wprowadza i żyjecie jakby nic się nie stało. Wpierw niech udowodni, przez jakiś czas - nie wiem ile, miesiąc , trzy, pół roku,, że warto w niego zainwestować. Zobaczysz, czy można na niego liczyć, czy jest w stosunku do Ciebie w porządku i najważniejsze - czy Cię szanuje.

    Jeśli Ty nie będziesz się szanowała i przyjmiesz go tak od razu, bo CI obieca miłość po grób, to on nie wiem czy Cię też uszanuje..

    Jak mu zależy na Tobie, to udowodni CI to..

‹‹ 814 815 816 817 818 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ