X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 15 września 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja zawsze dodaje lub odejmuje 0.1 jeśli zmierze godzinę wczesniej/później :) ale jeśli sobie zrobisz adnotacje że ta tempka jest z godziny wcześniejszej to będziesz wiedziała czy jest ok :) ja teraz po owu w ogóle nie mierze :) i mniej się stresuje :D wyznaczyłam sobie tylko owu i potem termometr do szafki haha

    No Ty już długo mierzysz :) ja dopiero zaczęłam w tym cyklu. Chcę mieć takie wykresy z trzech cykli i mieć z czym pójść do lekarza :) dlatego będę przez cały cykl mierzyć :) ale da się przyzwyczaić :)
    A Ty odkładasz, żeby się nie stresować? ;)

    Edit: już przeczytałam, że nie chcesz się stresować :D haha
    Zobaczymy jak ja się zachowam jak mi w końcu wyznaczy owulkę :) bo już 15 dc. Jak ma wyznaczyć, to chyba niedługo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 08:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzis??
    Zyjace??
    Jakie plany ???

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 15 września 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Jak tam dzis??
    Zyjace??
    Jakie plany ???

    My dzisiaj wybieramy się na rowery :)

    Phia, a co Ty masz w stopce? Brak sił? Ty? To niemożliwe ;) wracaj do sił :*

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 września 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    No Ty już długo mierzysz :) ja dopiero zaczęłam w tym cyklu. Chcę mieć takie wykresy z trzech cykli i mieć z czym pójść do lekarza :) dlatego będę przez cały cykl mierzyć :) ale da się przyzwyczaić :)
    A Ty odkładasz, żeby się nie stresować? ;)

    Edit: już przeczytałam, że nie chcesz się stresować :D haha
    Zobaczymy jak ja się zachowam jak mi w końcu wyznaczy owulkę :) bo już 15 dc. Jak ma wyznaczyć, to chyba niedługo ;)
    Ja mierzylam 7 cykli i już mniej więcej znam swój organizm więc sobie mogę pozwolić na rzadsze mierzenie :) w ostatnim cyklu strasznie schizowalam w drugiej fazie że tempka skacze i gdy spadała to cały dzień chodziłam wkurzona itp więc teraz pomyślałam: po co mi to? I tak nie mam na to wpływu więc sobie odpuscilam :) ja miałam owu w nocy z 11 na 12dc, 11dc byłam u gina i powiedział że owu będzie lada moment i tak było :) A seks był 10dc i 12dc po południu więc nie wiem czy to wystarczy...

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 września 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Jak tam dzis??
    Zyjace??
    Jakie plany ???
    Ja siedzę w pracy do 13, potem jedziemy do rodziców na wieś a wieczorkiem lenistwo i muszę hybrydki nowe zrobić :) szybko zleci dzień

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    My dzisiaj wybieramy się na rowery :)

    Phia, a co Ty masz w stopce? Brak sił? Ty? To niemożliwe ;) wracaj do sił :*
    No wlasnie ja... Wszystko mozliwe hehe... Przeroslo mnie to troche...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie skończyłam sprzątanie w kuchni po wszystkich użytkownikach i mam dosyć =) w sumie tylko zmywalam a placek upieczony Rosolek ugotowany =) jak skasowany mąż wróci z delegacji to będzie w sam raz

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 15 września 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja mierzylam 7 cykli i już mniej więcej znam swój organizm więc sobie mogę pozwolić na rzadsze mierzenie :) w ostatnim cyklu strasznie schizowalam w drugiej fazie że tempka skacze i gdy spadała to cały dzień chodziłam wkurzona itp więc teraz pomyślałam: po co mi to? I tak nie mam na to wpływu więc sobie odpuscilam :) ja miałam owu w nocy z 11 na 12dc, 11dc byłam u gina i powiedział że owu będzie lada moment i tak było :) A seks był 10dc i 12dc po południu więc nie wiem czy to wystarczy...

    Wystarczy :) jak masz zajść w ciążę teraz, to na pewno wystarczy ;)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 15 września 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ja właśnie skończyłam sprzątanie w kuchni po wszystkich użytkownikach i mam dosyć =) w sumie tylko zmywalam a placek upieczony Rosolek ugotowany =) jak skasowany mąż wróci z delegacji to będzie w sam raz

    Przypomniałaś mi, że muszę dzisiaj zrobić placki z borówkami :D wczoraj mąż mnie prosił :) ostatnie w tym roku, bo borówki już strasznie drogie.

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 15 września 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    No wlasnie ja... Wszystko mozliwe hehe... Przeroslo mnie to troche...

    Ja za to ostatnio dosyć dobrze sobie radzę :) jak zawsze miałam doła na początku cyklu tak teraz optymistycznie podchodzę :) ale Ciebie rozumiem, bo Ty już długą drogę masz za sobą ;) zbieraj siły, masz plan, będzie tylko lepiej :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 września 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia :* przytulam

    Cześć :)
    Za 3 h wyniki bety, czas mi się dłuży ;/

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi kazdej sie chyba dłuży... Masakra D:

    Ania szczerze mam metlik w glowie ...
    Najpierw musze to ogarnac a pozniej zobaczymy co za decyzje podejmiemy z mezem

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 września 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że dopiero wczoraj test ciążowy mi ściemniał, prawie tydzień po terminie dopiero wyraźna krecha, a tak tylko cienie. No i ubolewam, że wizytę mam dopiero 2.10 :(

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi jak ciemnial to super ❤❤
    Do 2 juz niedaleko.. Dasz rade xD

    didi123 lubi tę wiadomość

  • chcebycprzyszlamama Debiutantka
    Postów: 9 9

    Wysłany: 15 września 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam mam usg ale jeszcze nic nie widać . A Beta hcg 282, wiec coś się dzieje

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 września 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebycprzyszlamama wrote:
    Byłam mam usg ale jeszcze nic nie widać . A Beta hcg 282, wiec coś się dzieje

    To super <3

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 15 września 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebycprzyszlamama wrote:
    Byłam mam usg ale jeszcze nic nie widać . A Beta hcg 282, wiec coś się dzieje
    A ile dpo robiłaś betę? Może powtórz? Który dc masz? Co lekarz mówił?

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • chcebycprzyszlamama Debiutantka
    Postów: 9 9

    Wysłany: 15 września 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @juz miesiąc mi się spóźnia .... betę powtarzam w poniedziałek . Już się totalnie w tym wszystkich obliczeniach pogubiłam ....boje się ze może być ciaza pozamaciczna . Ginekolog przepisała mi duphaston na wywołanie miesiączki ale tej ani widu ani słychu wiec mam go brać na potrzymanie...oby wszystko było dobrze :(

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 15 września 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebycprzyszlamama wrote:
    @juz miesiąc mi się spóźnia .... betę powtarzam w poniedziałek . Już się totalnie w tym wszystkich obliczeniach pogubiłam ....boje się ze może być ciaza pozamaciczna . Ginekolog przepisała mi duphaston na wywołanie miesiączki ale tej ani widu ani słychu wiec mam go brać na potrzymanie...oby wszystko było dobrze :(
    Trzymam kciuki :*

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 15 września 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebycprzyszlamama wrote:
    @juz miesiąc mi się spóźnia .... betę powtarzam w poniedziałek . Już się totalnie w tym wszystkich obliczeniach pogubiłam ....boje się ze może być ciaza pozamaciczna . Ginekolog przepisała mi duphaston na wywołanie miesiączki ale tej ani widu ani słychu wiec mam go brać na potrzymanie...oby wszystko było dobrze :(

    No to faktycznie masz zagwozdkę, trzymam kckiuki, żeby było wszystko w najlepszym porządku i fasolka ładnie rosła <3

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 821 822 823 824 825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ