X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 września 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Sama nie wiem co sądzić o tych wynikach... Znów ponad normę. W poniedziałek beta 5652 po 72h 17570

    Wszystko jest w porządku :) przyrost jest prawidłowy :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 września 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    No mój poszedł właśnie po 2 testy i jutro zrobię xD i ty się doczekasz wkońcu :*

    Jak mi mąż kupował test, to była ciąża <3 a jak sama sobie kupuje, to cały czas negatywne :P może to jest sposób XD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    No mój poszedł właśnie po 2 testy i jutro zrobię xD i ty się doczekasz wkońcu :*
    Looo... Wy sie bd do nastepnego szykować a ja bd dalej robic haha xD

    Mi ostatnio pan sprzedal felerny wiec ja im nie wierze hehe ale moj byl mi po test ze 2 razy xD

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 września 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Looo... Wy sie bd do nastepnego szykować a ja bd dalej robic haha xD

    Mi ostatnio pan sprzedal felerny wiec ja im nie wierze hehe ale moj byl mi po test ze 2 razy xD

    Phia, myśl pozytywnie :) zamiast powtarzać, że przed Tobą długa droga, to powtarzaj, że jesteś mega płodna i raz dwa zajdziesz w ciążę :) To Ci na pewno pomoże :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Phia, myśl pozytywnie :) zamiast powtarzać, że przed Tobą długa droga, to powtarzaj, że jesteś mega płodna i raz dwa zajdziesz w ciążę :) To Ci na pewno pomoże :*
    Ja mysle pozytywnie hehe
    U mnie bd trojaczki odrazu hehe
    I dlatego muszą ciut dluzej poczekac xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 19:15

    Ania_95 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 września 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania może faktycznie to jest jakiś sposób :D mój jeszcze nigdy mi nie kupował testów ale zawsze mnie nakręca żeby je robić :) teraz mówi żeby w sobotę robić :p to będzie 12dpo, znowu będzie biel vizira jak nie xD

    Phia od razu trojaczki strzelcie i będzie cacy :D

    A ja właśnie zaliczyłam super seksik tylko krótki bo mąż wyposzczony to szybko skończył :p

    Ania95, Marza89 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 20 września 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - może mi szczęście przyniesie haha
    Phia - doczekasz się :*

    Ania95 lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Ania - może mi szczęście przyniesie haha
    Phia - doczekasz się :*
    Czekam na cb xD

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 września 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ania może faktycznie to jest jakiś sposób :D mój jeszcze nigdy mi nie kupował testów ale zawsze mnie nakręca żeby je robić :) teraz mówi żeby w sobotę robić :p to będzie 12dpo, znowu będzie biel vizira jak nie xD

    Phia od razu trojaczki strzelcie i będzie cacy :D

    A ja właśnie zaliczyłam super seksik tylko krótki bo mąż wyposzczony to szybko skończył :p

    Powiedz mu, żeby kupił Ci test, to może wysikasz dwie kreski XD
    U nas to samo :D jak jest przerwa w seksie, to kolejny jest króciutki :P

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 września 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Ania - może mi szczęście przyniesie haha
    Phia - doczekasz się :*

    Musi przynieść szczęście <3 czekam z niecierpliwością na Twoje dwie kreseczki :D

    Meluśka lubi tę wiadomość

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 20 września 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :*

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 20 września 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po dłuższej przerwie
    Zmotywowałyscie mnie żeby hasło odszukać. Podczytuje was w miarę regularnie i gratuluję dziewczyną, którym się udało. U mnie dalej bez zmian to już chyba 11 cykl.w lipcu postanowiłam odpocząć od forum nie myśleć o ciąży,wiadomo urlop itp,ale jak widać skutku to nie przyniosło.co miesiąc mi coraz trudniej.

    16 cykl
  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 20 września 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego miesiąca stosuje duphaston,nie robiłam żadnych badań gin zasugerował się chyba krótkimi cyklami i plamieniami mocnymi przed okresem.@ już niedługo w poniedziałek.chyba że duphaston,mi cykl wydłuży.

    16 cykl
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 września 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetis cześć :) dobrze, że się odezwałaś :) u mnie też 11 cykl :)

    Dziewczyny, które się nie udzielają: Wracajcie na forum :)

    Patka, jeśli czytasz: Zakładaj nowe konto i wracaj :*

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Powiedz mu, żeby kupił Ci test, to może wysikasz dwie kreski XD
    U nas to samo :D jak jest przerwa w seksie, to kolejny jest króciutki :P
    Haha u nas to samo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 20:03

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 20 września 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:04

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 20 września 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ania 95.
    A i od następnego cyklu mam wprowadzić jeszcze Clostilbegyt.
    Dziewczyny podpowiedzcie jak zmienia się ta stopkę bo zapomniałam a mam trochę nie aktualną:-)

    16 cykl
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 września 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Dziewczyny powiem Wam tak szczerze, że ostatnio chyba "oszalałam" na punkcie tego, że chcę mieć dziecko. Mówię sobie co miesiąc, że wszytko jest ok, że na luzie itd. A później przychodzi okres i jest takie rozczarowanie...

    Dziś od niechcenia zapytalam męża czy jeżeli bedzie trzeba to zrobi badania nasienia. A on wyrecytowal mi w ktorej klinice ile to badanie kosztuje. I wtedy mnie zatkalo. Zrozumialam.ze przegielam, że on widzial jak dwa ostatnie dni chodzilam smutna, nieszczęśliwa i zaplakana, dlatego to sprawdzil... Przegielam. I chyba muszę odpoczac od czytania forum, wkrecania sobie objawow itd. Jak widzę że dziewczyna cieszy się z dwóch kresek a trzy tyg pozniej pisze, ze dziecka nie ma to serce mi krwawi. Nawet nie wiedzialam ze to takie powszechne. Pewnie pełno moich znajomych tak mialo, ale nikt o tym nie mowi...

    Posiadanie dziecka nie może się stać moim jedynym celem w życiu a ostatnio o niczym nie myślę tylko o tym. Powiecie ze jestem walnieta... I bedziecie miec rację...

    PS jutro idę i tak na panel badań xd

    Nie Ty jedna tak masz :* to jest całkowicie normalne, że się nakręcasz... W końcu pragniesz dziecka. Ale prawdą jest, że trzeba jakoś przetrwać ten okres starań. Przecież o miał być piękny czas :) ja się nie mogłam doczekać starań o dziecko, a teraz mam już dość i chciałabym w końcu być w ciąży.
    Nie wiem czy jesteś wierząca czy nie, ale mi bardzo pomaga modlitwa :) jest mi lżej. I tak jak już dzisiaj pisałam - wiem, że jestem coraz bliżej <3
    My wszystkim powiedzieliśmy o naszych staraniach. Raczej nie ma nikogo, kto by nie wiedział ;) ale większość ludzi nie lubi się przyznawać, że nie wychodzi i faktycznie nie jesteśmy przez to świadomi, że nie tylko my taką drogę przechodzimy.
    W końcu się uda :) <3

    Kaga, Applejoy lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 września 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetis wrote:
    Dzięki Ania 95.
    A i od następnego cyklu mam wprowadzić jeszcze Clostilbegyt.
    Dziewczyny podpowiedzcie jak zmienia się ta stopkę bo zapomniałam a mam trochę nie aktualną:-)

    Wchodzisz w ustawienia i potem zakładka społeczność :)

  • tetis Koleżanka
    Postów: 59 9

    Wysłany: 20 września 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Nie Ty jedna tak masz :* to jest całkowicie normalne, że się nakręcasz... W końcu pragniesz dziecka. Ale prawdą jest, że trzeba jakoś przetrwać ten okres starań. Przecież o miał być piękny czas :) ja się nie mogłam doczekać starań o dziecko, a teraz mam już dość i chciałabym w końcu być w ciąży.
    Nie wiem czy jesteś wierząca czy nie, ale mi bardzo pomaga modlitwa :) jest mi lżej. I tak jak już dzisiaj pisałam - wiem, że jestem coraz bliżej <3
    My wszystkim powiedzieliśmy o naszych staraniach. Raczej nie ma nikogo, kto by nie wiedział ;) ale większość ludzi nie lubi się przyznawać, że nie wychodzi i faktycznie nie jesteśmy przez to świadomi, że nie tylko my taką drogę przechodzimy.
    W końcu się uda :) <3
    Jestem wierząca.w sierpniu zmarła moja kochana babcia (moja druga mama)wierzę że ona pomoże mi z ta ciążą.

    Ania95, Applejoy lubią tę wiadomość

    16 cykl
‹‹ 839 840 841 842 843 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ