X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia, całym sercem Cie tutaj wspieramy :(

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 21 września 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melcia kochana dobrze wiesz ze jesteśmy z Tobą i nic się nie zmieni.to się skończy kiedyś i będziecie mogli się zacząć starać znowu! Zobaczysz! Będziesz szybciej tuliła maleństwo swoje niż myślisz. Do dobrych ludzi przychodzą dobre rzeczy. Tylko trzeba chwilę poczekać. Może dzidzia była chora, może coś się stało... Najwazniejszs to patrzec z nadzieją w przyszłość. Tego nie wolno Ci samej sobie odbierać!!! :*

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 21 września 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi - tak to nasz 4cs będzie o drugie dziecko, ale o 1 też się staraliśmy dłużej, bo 1,5 roku, czyli, że warto, żeby mój zrobił przynajmniej nasienie? A jak bedzie ok z nasieniem? Z tym Fertilmanem spróbujemy

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 21 września 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia, bardzo mocno Cię ściskam i aż nie wiem, co napisać, bo żadne słowa nie uczynią cudu. Trzymaj się kochana! Bardzo mi przykro.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluska zrobic zawsze mozecie...
    Decyzja zalezy od was ;)
    Jesli cie to uspokoi to niech robi...

    Ale jesli jest jeden maluszek ❤ to drugi tez bd z czasem...

    Moj mial zrobione badanie i czoo... Androlog kazal powtórzyć teraz... I przupuszczam ze po lekach pozniej tez bd chcial sprawdzic czy sie poprawilo...

    A sumplementy na nasienie moze lykac xD

    Meluśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia jestem z tb ❤❤
    Trzymaj sie

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 21 września 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Daffi - tak to nasz 4cs będzie o drugie dziecko, ale o 1 też się staraliśmy dłużej, bo 1,5 roku, czyli, że warto, żeby mój zrobił przynajmniej nasienie? A jak bedzie ok z nasieniem? Z tym Fertilmanem spróbujemy
    my staralismy sie 3 cykle i gdyby nie wyszlo tez m mial sie suplementowac i chcielismy zrobic badanie. Ale najpierw zrobilam ja hormony by miec pewnosc ze ze mna ok i wtedy isc o krok dalej na szczęście nie musielismy ale od początku wychodzilam z zalozenia ze mozemy zrobic cokolwiek teraz niz czekac np rok i dopiero brac sie za diagnostyke. Choc natura przewiduje ze do roku czasu starania sa calkowicie normalne i dopiero pozniej chca badac i rozszerzac to dlaczego nie wychodzi? Robilas monitoring? U nas pierwszy cykl byl z monitoringiem i od razu zaskoczylo.. Do tego moja psychika byla spokojna ze hormony sa ok no i girki w górę trzymalam po kazdym <3

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Luby drugi miesiąc biorze fertilman. Jak dzwonił do laboratorium dopytać się o badanie nasienia to powiedziała żeby na ok 5 dni przed zrezygnować z używek i suplementów do tego się zastosujemy jak przyjdzie zrobić badania a mam nadzieję że już niedługo

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 21 września 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi - miałam właśnie ostatnio potwierdzoną owulację na monitoringu, testy owu teź wychodzą, więc nie wiem..

    Phia lubi tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 21 września 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    No nic.. staramy się nadal, łzy trochę poleciały, przykro się zrobiło, ale trzeba dalej próbować :* jakie suplementy, witaminy polecacie dla faceta? Tak myślałam, że może se nasienie przepada, powiedział mi dzisiaj, że może się przebadać jeśli trzeba i może brać jakieś leki
    jeśli się zdecydujecie na te badania to polecam klinikę Bocian w Białymstoku. Idziesz z mężem do takiego fajnego pokoju (jest oddalony od recepcji i poczekalni więc bez obaw) gdzie stoi fotel, telewizor z filmami dla dorosłych hihi . Jest tam kubeczek na nasienie, po wszystkim zostawiacie go na komodzie, wychodzicie i zamykacie pokój, klucz oddaje sie do recepcji. Macie na to całą godzinę ! takze można zaszaleć. Po paru godzinach zazwyczaj są wyniki. Po odbiorze wyników są konsultacje, powiedzą nam czy wyniki są ok czy nie, wyjaśnią wszystkie parametry itp. Ktoś tu wcześniej pisał, że takie badania w innych placówkach wygladają zdecydowanie gorzej!

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem sie zwlec z lozka... Nie potrafie. Od rana mam lzy w oczach... A tu trzeba isc dalej i zrobic zakupy jakies :( nie umiem wyjsc do ludzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    jeśli się zdecydujecie na te badania to polecam klinikę Bocian w Białymstoku. Idziesz z mężem do takiego fajnego pokoju (jest oddalony od recepcji i poczekalni więc bez obaw) gdzie stoi fotel, telewizor z filmami dla dorosłych hihi . Jest tam kubeczek na nasienie, po wszystkim zostawiacie go na komodzie, wychodzicie i zamykacie pokój, klucz oddaje sie do recepcji. Macie na to całą godzinę ! takze można zaszaleć. Po paru godzinach zazwyczaj są wyniki. Po odbiorze wyników są konsultacje, powiedzą nam czy wyniki są ok czy nie, wyjaśnią wszystkie parametry itp. Ktoś tu wcześniej pisał, że takie badania w innych placówkach wygladają zdecydowanie gorzej!
    Moj musiał to zrobic w wc... Przy poczekalni pełnej kobiet... Dal rade xD
    Wszedzie gdzie robia badanie nasienia mamy daleko wiec nie mial wyjścia....

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 września 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    jeśli się zdecydujecie na te badania to polecam klinikę Bocian w Białymstoku. Idziesz z mężem do takiego fajnego pokoju (jest oddalony od recepcji i poczekalni więc bez obaw) gdzie stoi fotel, telewizor z filmami dla dorosłych hihi . Jest tam kubeczek na nasienie, po wszystkim zostawiacie go na komodzie, wychodzicie i zamykacie pokój, klucz oddaje sie do recepcji. Macie na to całą godzinę ! takze można zaszaleć. Po paru godzinach zazwyczaj są wyniki. Po odbiorze wyników są konsultacje, powiedzą nam czy wyniki są ok czy nie, wyjaśnią wszystkie parametry itp. Ktoś tu wcześniej pisał, że takie badania w innych placówkach wygladają zdecydowanie gorzej!
    Menka ile kosztuje takie badanie nasienia w Bocianie? Jestem ciekawa bo może sami się tam wybierzemy :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 września 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Nie umiem sie zwlec z lozka... Nie potrafie. Od rana mam lzy w oczach... A tu trzeba isc dalej i zrobic zakupy jakies :( nie umiem wyjsc do ludzi...
    Melunia jestem z Tobą całym serduszkiem <3 aż mi samej łzy się kręcą jak to czytam :( bądź silna kochana :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • anushka.xz Znajoma
    Postów: 29 0

    Wysłany: 21 września 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj miałam małe plamienia, jeszcze miałam nadzieje, ze może implantcja...ale punktualnie 4.00 przyszła @, no cóż za dwa tygodnie walczymy dalej...jestem na początku starań, trochę świruje, liczę, nie ma dnia żebym w kalendarz nie zajrzała...muszę się uspokoić bo zwariuje

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 21 września 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Menka ile kosztuje takie badanie nasienia w Bocianie? Jestem ciekawa bo może sami się tam wybierzemy :)
    150 zł.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 września 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:34

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niecałe 150zl... O 10 robił badanko a przrd 15 juz wyniki były xD

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 września 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo dzięki dziewczyny za info ;) jejku myślałam że to drożej wychodzi a jak tak to warto tam się wybrać ;) my robiliśmy takie podstawowe za 30zl ale po roku starań chcemy już zrobić takie konkretne w klinice :) bądź co bądź suplementacja męża się przyda i na pewno nie zaszkodzi

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też będziemy robić już konkretne badania bo wiem że mojego ciężko będzie znowu namówić więc za jednym podejściem wolę mieć zrobione

‹‹ 841 842 843 844 845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ