X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ewaaa Przyjaciółka
    Postów: 78 24

    Wysłany: 21 września 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dawno tu się nie odzywałam i was nie czytałam bo też chciałam odpocząć trochę...

    Wczoraj z mężem byliśmy w Łodzi u androloga.Poparzył na wyniki nasienia męża i powiedział że są dobre, że nie ma się co czepiać, więc problem nadal tkwi we mnie...! :(

    Powiedziałam mu że wcześniej długo brałam metformax i clostilbegyt i że po tym miałam owu, ale już nie biorę bo mój gin nie ma na mnie pomysłu. On się tylko zaśmiał i powiedział że jak ktoś tak może powiedzieć że nie ma pomysłu...?! Dostałam od niego znów metformax 500 raz dziennie, clostilbegyt 1/2 tab. od 5 do 9 dc i encorton - 3 razy dziennie. Nigdy nie miałam tego encortonu więc może to on coś pomoże....? Czytałam że pomaga jak ktoś ma "wrogi śluz" wiec może ja to mam... Kazał również mierzyć temperaturę i zapisywać mu na kartce i z tą kartką ma u niego się zjawić jak przejdę cały jeden cykl.

    No ciekawe czy w czymś pomoże.... Mówił że kobiety u niego zachodzą w ciąże po 1 lub 3 cyklach.... a najpóźniej po 9.... ale czy to prawda... nie wiem...
    Na razie mam nadzieję że może coś się choć trochę ruszy...

    20141018020214.png
    31 lat
    <3 Starania od: listopad 2014 - o pierwsze dziecko <3
    HSG - ok
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 21 września 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaa, bardzo mocno Ci kibicuję! Na pewno Wam się niedługo uda :) oby ten lekarz był skuteczny jak mówi :)

    Ewaaa lubi tę wiadomość

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 21 września 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Lola dziękuję, mi również jest miło, że cały czas czekasz na mnie :)

    Mi nie potrzeba na ten moment wspomagaczy tylko potrzeba mi lekarza który w końcu zajmie się dokładną diagnostyką :)
    Przerobiłam ich już wielu, ale nie mam szczęścia i nie mogę trafić na dobrego specjalistę.

    Za miesiąc idę do Naprotechnologa na pierwszą wizytę. Czas oczekiwania bardzo długi, bo aż 3 miesiące, ale ponoć warto. Już na pierwszą wizytę mamy z mężem do zrobienia tyyyyle badań, że nikt mnie tak kompleksowo do tej pory nie przebadał. Jestem dobrej myśli, może teraz w końcu coś ruszy :)

    Czyli jest jakis plan dzialania to najwazniejsze moze nawet badania cos więcej powiedza. Czasem lekkie zaburzenie hormonu i juz jest problem.
    Choc wiem ze tez warto badac mutacje

    A mnie juz pomalu ogarnia strach przed porodem hehe...

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 21 września 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, faktycznie Ty zaraz na porodówkę będziesz pędzić :P jak ten czas leci... Już niedługo będziesz tulić w ramionach swoje maleństwo <3

    Malwa13, Lola_M lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola my staraczki zyczymy Ci spokojnego porodu ❤

    Lola_M, Ania95 lubią tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 21 września 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Lola życzymy Ci szybkiego, lekkiego i jak najmniej bolesnego porodu :)
    Ale zleciało :)

    Lola_M, Ania95 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 21 września 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny wy tez za chwile bedziecie sie martwic porodami :)

    Ale i tak sie boje z pierwszym bylo latwo czlowiek nie wiedzial co go czeka a teraz sie martwie jak to bedzie.

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 21 września 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole to od poczatku staran czlowiek sie martwi czy owulacja jest czy jajeczko peka czy doszlo do zaplodnienie zagnierzdzenia. Czy jest serduszko czy dziecko zdrowo sie rozwija czy porod bedzie o czasie i jaki bedzie a pozniej jeszcze wieksze schody jak dziecko jest na swiecie bo sie jest juz bardziej odpowiedzialnym za kogos innego i tak do samej starosci trzeba sie troszczyc i martwic.
    Same sie niedlugo przekonacie :)

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 września 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola ja też życzę szczęśliwego rozwiązania :) jeszcze tylko kilka tygodni i dzidzia będzie przy Twoim boku <3

    Lola_M lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Zyje zludzeniami. Ale wyczytalam ze przy tylozgieciu podobno moze byc tak ze zarodek sie chowa... :( Moze zrobil mi psikus i sie schowal. I jest i wyjdzie we wtorek ;(

  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 21 września 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Dziewczyny. Zyje zludzeniami. Ale wyczytalam ze przy tylozgieciu podobno moze byc tak ze zarodek sie chowa... :( Moze zrobil mi psikus i sie schowal. I jest i wyjdzie we wtorek ;(
    Całym sercem chciałabym żeby tak było Melunia.

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 21 września 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Dziewczyny. Zyje zludzeniami. Ale wyczytalam ze przy tylozgieciu podobno moze byc tak ze zarodek sie chowa... :( Moze zrobil mi psikus i sie schowal. I jest i wyjdzie we wtorek ;(

    Kochana, na pewno tak będzie! Staraj się myśleć pozytywnie, jesteśmy z Tobą :*

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 września 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Dziewczyny. Zyje zludzeniami. Ale wyczytalam ze przy tylozgieciu podobno moze byc tak ze zarodek sie chowa... :( Moze zrobil mi psikus i sie schowal. I jest i wyjdzie we wtorek ;(
    Melunia kochana ja Tobie życzę żeby właśnie tak było że to taki pierwszy psikusa Twojego maleństwa :* pamiętaj wiara czyni cuda :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 września 2018, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    U mnie dziś 11dpo- test negatywny :/ miałam nie robić ale mąż należał :) także czekam na @ lub jej brak ;)
    Udanego dnia Wam życzę :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia trzymany kciuki !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    U mnie dziś 11dpo- test negatywny :/ miałam nie robić ale mąż należał :) także czekam na @ lub jej brak ;)
    Udanego dnia Wam życzę :*
    Trzymam kciuki za jej brak, z testami to nie wiadomo ;)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melcia kciuki ❤❤❤

    Miss a co on cie tak meczy z testami xD

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 września 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Melcia kciuki ❤❤❤

    Miss a co on cie tak meczy z testami xD
    No nie wiem właśnie co mu jest :P kolejny test zmarnowany ale z tych tanich to nie żal hehe

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe przestawil sie chloop xD

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 22 września 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia, trzymam kciuki <3
    Miss, życzę aby @ nie przyszła, bo z testami to nigdy nie wiadomo, trzymam kciuki :)

    Ktoś opatentował coś na mdłości prócz imbiru i się podzieli? :) Chętnie sobie ulżę, bo męczą mnie całą dobę.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 843 844 845 846 847 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ