X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 października 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezkoe to wszystko juz nie wiadomo czego sie lapac;)
    Kolejne miesiace z zycia wyjete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w krew weszło mierzenie a przynajmniej wiem.kiedy mniej więcej mogę spodziewać się @. Tak jak ostatnio cykl trwał 52 dni przynajmniej wiedziałam że nie ma na co liczyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjatkowo mialas taki dlugi cykl czy czesto tak masz?
    Ja mialam.swego czasu regularnie..co dwa miesiace...
    Dramat ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni tak miałam tak jakiś rok temu (wtedy 57 dni). Standardowo między 32-40 dni najczęściej 33-36 dni. Ale chciałabym bliżej 30-31 dni ale by byli pięknie.

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam nawet po 60 62 dni ( ale to wtedy gdy mialam.rozjechana tarczyce i prolaktyne)
    Teraz mam tak.co 35 dni ale tez mi sie marzy krocej ;)
    Nie zapeszajac ostatnio juz mialam krotszy bo 32 ( w momencie gdy zaczelam brac metformax)
    Takze sie zobaczy jak bd wygladal ten ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 października 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie i do tego pozna owulacja bo nawet w 40 ktoryms dniu no dramat:)
    Oby juz bylo tylko lepiej ;)

    A castangus mozna sprobowac niedrogi moze akurat. Wiadomo trzeba go troche pojesc podobno najlepsze efekty po 2 lub 3 msc no ale zaczac trzeba ;)
    A moze akurat na wizycie wpadnie cos na prolaktyne to wtedy sie przerzucisz hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna to tez taki hormon ze wystaczy stresowy czas i juz skacze eh...
    Ja np raz mialam.mega wysoka za tydzien mialam powtorzyc poszlam tak na luzie bo w podswiadomosci mialam ze no przeciez wyjdzir wielka a tutaj ku zaskoczeniu wyszla nizsza. No niby 30 ale co tydz wczesmiej mialam 55 jednostek no to cieszylo mnie to ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 października 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:40

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 października 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tym monitiringiem to warto bo to tez duzo daje bo czesem jest tak ze owu jest ale pecherzyki np za pozno pekaja sa za duze i stare do zaplodnienia albo endometrium moze byc zbyt cienkie i nie dojdzie do zagnierzdzenia zarodka choc bylo zaplodnienie.

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze jestesmy plodne;) uszy do gory. Szczescie idzie wielkie i dlatego musimy czekac;)
    Ja ostatni cykl mialama mega zalamanie.. plakalam zlapalm mega dola ze przeciez sa leki jest ok wiec co jest ze mna nie tak.
    Ale pozniej popatrzylam sobie w lustro i powiedzialam sobie: ej wkoncu sie uda.. nie mozna rezygnowac bo wkoncu przyjdzie czas ze wezmiesz w rece ta mala istotke i. Powiesz jej wtedy : mama nigdy nie zwatpila w to ze bedziesz.
    I tak trzeba myslec nowy cykl nowa szansa;)
    Co do testowania ja jeszcze mam koncowke wiesiaczki w sumie nawet nic nie wyliczam bo nawwt nie wiem ile bedzie trwal cykl hehe:)
    Co ma byc to bedzie ;)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 4 października 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Dziewczyny z tym monitiringiem to warto bo to tez duzo daje bo czesem jest tak ze owu jest ale pecherzyki np za pozno pekaja sa za duze i stare do zaplodnienia albo endometrium moze byc zbyt cienkie i nie dojdzie do zagnierzdzenia zarodka choc bylo zaplodnienie.

    Ja właśnie się boję, że ja tak mam. Co prawda tylko raz poszłam na monitoring, ale akurat wtedy w 13 dc gin stwierdziła, że torbiel, bo pęcherzyk miał ponad 27 mm :/ wkurzyłam się wtedy strasznie, bo przecież co miesiąc miałam potwierdzoną owulację. Poszłam w kolejnym cyklu sprawdzić endometrium w 8 dc i wtedy pęcherzyk miał już ponad 15 mm :o gin mówiła, że jest ok, ale według mnie za dużo... U mnie za szybko rosną. Właściwie to nie mam do czego porównywać, bo byłam tylko raz, ale to wszystko mnie zastanawia, bo ona wyliczała mi owulację po pęcherzyku na 12-13 dc, a po temperaturze wiem, że owulacja u mnie była w 15 dc ostatnio! Może to jest mój problem?... Będę musiała powiedzieć o tym w klinice jak pójdę za 2 miesiące.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 października 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:40

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 4 października 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Hymmm to w którym dniu najlepiej iść na tą pierwszą wizytę na monitoring?

    Zależy od cyklu. Ja przy 28-dniowych byłam w 10 dc :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 października 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najlpiej zaczac po miesiaczke...
    Chociaz ja np co mam dluzsze cykle to w 14 dniu jeszcze nie bylo widac zadnego dominujacego :(

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 4 października 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, mam nadzieje, że zaglądasz i napiszesz mi gdzie robiłaś prenatalne, możesz polecić miejsce lub lekarza? Bo muszę się umówić na dniach i myślę głównie nad Dolnośląskim Centrum Ginekologii, ale strasznie mało opinii w necie, koleżanki nie robiły, więc nie mam kogo wypytać, a sama chcę je zrobić.

    Dziewczyny, trzymam kciuki za Was i wysyłam wiruski <3 <3 <3

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 4 października 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi, jeśli masz niedaleko do Opola, to możesz spróbować podzwonić, bo są aż 3 miejsca, w których za darmo i bez skierowania możesz zrobić prenatalne (projekty UE). Tylko nie wiem, czy tam trzeba spełnić jakieś wymogi, np. być zameldowanym na opolszczyźnie. Musiałabyś dopytać. Na pewno Femmina (ja tam jestem zapisana), Optima i trzeciego nie pamiętam.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 4 października 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Projekty się nazywają "Opolskie dla rodziny" oraz "Rodzimy w opolskim". Może w necie albo na fb znajdziesz info.

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 869 870 871 872 873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ