X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 października 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mezow moj tez musi isc na badanie. W tym msc nie bo nie ma mozliwosci ze wzgeldu na prace( ma wolne tylko niedziele) no ale w listopadzie juz musi sie wybrac bo gin mi powiedzial ze bez badania nasienia nie ruszymy dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam przez 3 miesiące. Najpierw miałam coś koło 27 potem byłam u endokrynolog i zalecił dodatkowe badanie. Wtedy miałam coś koło 21 a po MTC 16x więcej. Kazała mi brać bromergon więc lecze już ponad 10 miesięcy i muszę z nią o tym porozmawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    A co do mezow moj tez musi isc na badanie. W tym msc nie bo nie ma mozliwosci ze wzgeldu na prace( ma wolne tylko niedziele) no ale w listopadzie juz musi sie wybrac bo gin mi powiedzial ze bez badania nasienia nie ruszymy dalej...
    Czyli dokładnie to samo co ja usłyszałam

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 4 października 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do tych które biorą hormon tarczycy :) bo mnie to trochę nurtuje od wczoraj :p
    A mianowicie: czy euthyrox może być zamiennikiem letroxu i na odwrót? od stycznia biorę euthyrox a wczoraj jak wykupiwalam receptę to pani dała mi letrox (mniemam że euthyroxu nie bylo) a ja głupia nie zapytałam czy to można stosować jako zamiennik (ale skoro tak dała to chyba można)... w necie wyczytałam że to to samo tylko letrox jest bez laktozy

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysmy z tym msc zainwestowali w ten zel conceive plus moze akurat...
    Moze to tylko taki chwyt reklamowy ale tonacy brzytwy sie chwyta :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie do tych które biorą hormon tarczycy :) bo mnie to trochę nurtuje od wczoraj :p
    A mianowicie: czy euthyrox może być zamiennikiem letroxu i na odwrót? od stycznia biorę euthyrox a wczoraj jak wykupiwalam receptę to pani dała mi letrox (mniemam że euthyroxu nie bylo) a ja głupia nie zapytałam czy to można stosować jako zamiennik (ale skoro tak dała to chyba można)... w necie wyczytałam że to to samo tylko letrox jest bez laktozy

    Tak letrox to w sumie to samo co eythyrox z tym ze nie ma laktozy i w sumie spotkalam sie z wieloma opiniami ze podobno jest lepszy od euthyroxu :)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss nie mam pojęcia ja od lat jestem na Euthyroxie i nikt nie proponował mi zamiany

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka też się zastanawiam nad kupnem tego żelu i pewnie prędzej czy później po niego sięgnę ale jeszcze jestem na etapie myślenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co moge o nim powiedziec to napewo jest fajny jakosciow nie trzeba duzo a je s naprawde dobry, taka imitacja sluzu ;)
    No ale czy spelni swoje zadanie to na ta opinie jeszcze musze poczekac ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 października 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:39

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 4 października 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę chyba zapytam o to swoją rodzinną na wizycie :/ mi też nigdy nikt nie proponował tego jako zamiennik ale skoro aptekarka tak dała to chyba funkcjonuje to jako zamiennik... taka zagwozdka ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss a sprawdź na necie skład i substancje czynną czy są takie same wartości a spytać lekarza zawsze można a nawet jest wskazane przy wątpliwościami

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi też się zastanawiam czy moja lekarka zajęciami monitoring jak do niej pójdę. Chcę na nfz się zapisać ale w razie monitoringu muszę iść do niej prywatnie. Co prawda twierdziła że do owulacji dochodzi ale nie miałam pełnego monitoringu tylko jak się trafi najczęściej po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2018, 14:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do leku to letrox jest lekiem bezlaktozowym to w sumie ta roznica miedzy euthyroxem. Jest tez podobno lepiej tolerowany w sumie duzo osob poleca letrox , ja sama jestem na euthyroxie ale gdy skoncza sie leki zastanawiam sie czy nie sprobwac letroxu. Moja znajoma np na euthyroxie zle sie czula gdy dostala letrox mowi ze o niebo lepiej.
    A co do kasy eh idzie jak woda lekarze od jednych drzwi do drugich to wizyty to usg to recepty:D
    Studnia bez dna no ale ... trzeba ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 4 października 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:39

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 4 października 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Melunia odezwie sie dzis do was. Narazie slabo sie czysci i byc moze nie obejdzie sie bez zabiegu:(
    Niestety też przez to przeszłam. W strasznych bólach leżałam 12 godzin, wyplakalam chyba wszystkie łzy. Stalowa z siasiadujacego oddziały do mnie przyszła bo zastanawiała się co się dzieje a lekarz i położne udawał, że nie słyszą. W końcu się zlitowali, po przebadaniu lekarz stwierdził, że sama nie urodze bo szyjka nadal twarda. Cała byłam zdręrwiala, mdlalam. Zrobili w koncu skrobankę.

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja chcę mieć w końcu pewność czy ta owulacja jest czy jej nie ma. A tak naprawdę tylko monitoring może dać odpowiedź... Ostatnio znowu mam wrażenie że stoimy w miejscu...

    No to najwazniejsze zeby owulacja najawazniejsza w tym wszystkim;)
    Dobra obesrwacja od samego poczatku od wzrostu ;)
    Ja swego czasu mierzylam.temp ale juz mi to bokiem zaczelo wychodzic.
    Pierwsza mysl po przebudzeniu termometr.
    To znowu badamia progesteronu 7 dni po.
    Ostatnio mialam usg pare dni przed miessiczka lekarz stwierdzil ze owulka byla ale to w sumie tyle calego monitoringu od poczatku wzrostu ze tak ppeiem nie mialam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi też jestem ciekawa co mi ginekolog powie. Czy postanowi coś wprowadzić czy jakieś inne badania każe zrobić. Tyle niewiadomych a i na wizytę jeszcze nie jestem umówiona. Ale chciałabym już teraz natychmiast wiedzieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mialam robiony wymaz w kierunku bakteri tam szukalismy przyczyny.

‹‹ 868 869 870 871 872 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ