X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 5 października 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Hej dziewczyny. Mogę sie dopisać do listy na nowo?

    Melunia :( tak mi przykro ... :( dopisuje honorowo! Mam nadzieje ze będziesz pierwsza która znów będzie dopisana do listy cieżaroweczek :*

    1bab7e35e8.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daje Wam pierwszeństwo. Ja mam 3msc żeby się zregenerować :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Daje Wam pierwszeństwo. Ja mam 3msc żeby się zregenerować :*
    No to czekam na cb <3
    Bo ja tez spisana na straty ostatnio heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia żadne straty Słońce. Ja musze się w cierpliwość uzborić razem z Tobą. Badania będę robić wszystkie łącznie z tarczycą bo tyje... I W sumie w ciągu 10msc przytyłam 9kg... z czego 3kg w ciągu tej "ciąży"...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2018, 21:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Phia żadne straty Słońce. Ja musze się w cierpliwość uzborić razem z Tobą. Badania będę robić wszystkie łącznie z tarczycą bo tyje... I W sumie w ciągu 10msc przytyłam 9kg... z czego 3kg w ciągu tej "ciąży"...
    Cykl mi sie caly rozregulowal... Brak owulacji wiec spisanana straty...
    Zobaczymy co wyjdzie jak sie wykaraskam z IO xD
    A kroki robie duze w tym kierunku xD
    Co bd to bd... Na siłę nic nie wyczaruje heh
    Ale poczaruje meza za to xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2018, 21:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA mam wizyte w czwartek... Musze z lekarzem pogadac o tym na poważnie... Zobaczymy co i jak... A ja za Was wszystkie trzymam kciuki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia kwestia czasu i wrocisz na filoecik <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie ide... za dużo tam złych wieści mimo wszystko... Musze sobie zrobić porządek z wagą... chce zejść na 70...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra zaczynam diete...
    A od kiedy dowiedzialam sie o IO schudlam 3 kg...
    Wiec powoli do celu ze wszystkim heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to że zażeram nerwy, stres... Wczoraj co chwila coś mieliłam w szpitalu... Ale jestem w domu... Musze sobie wszystko poukładać. Myślę że do listopada mi zejdzie i jak pójde do pracy to sobie zaczne wprowadzać zdrowe nawyki....Teraz sobie zaczne eliminować słodkie które mnie gubi... Ale na wszystko czas... Na razie boli bo zabiegu troche...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Najgorsze jest to że zażeram nerwy, stres... Wczoraj co chwila coś mieliłam w szpitalu... Ale jestem w domu... Musze sobie wszystko poukładać. Myślę że do listopada mi zejdzie i jak pójde do pracy to sobie zaczne wprowadzać zdrowe nawyki....Teraz sobie zaczne eliminować słodkie które mnie gubi... Ale na wszystko czas... Na razie boli bo zabiegu troche...


    Witaj Kochana. Daj sobie czas, teraz najwazniejsze zebys poukladala sobie w glowie. Bo cialo zawsze jakos dojdzie do siebie. Caly czas trzymam za Ciebie kciuki:-)

    Bardzo milo Cie widzieć z powrotem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie ale chyba musze wlaczyc tryb ukrywania na nowo... K myslal ze jak wroce to bede sie cieszyc i nie bede plakac bo juz nie jestem w szpitalu... A ja po prostu rycze... Mam placz na koncu nosa... Powiedzialam ze jak potrfi to sie zamienie z nim miejscem i oddam mu moje mysli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Staram sie ale chyba musze wlaczyc tryb ukrywania na nowo... K myslal ze jak wroce to bede sie cieszyc i nie bede plakac bo juz nie jestem w szpitalu... A ja po prostu rycze... Mam placz na koncu nosa... Powiedzialam ze jak potrfi to sie zamienie z nim miejscem i oddam mu moje mysli...

    Ja po mojej cb płakałam przez dwa tygodnie bez przerwy niemal. U mnie to nadal jest swieza rana i kiedy wspominam o poronieniu u lekarza nawet to boli nadal. Nie bede Cie oklamywac ze to minie.
    U nas pozwolili nam starac sie od razu, obylo sie bez szpitala. I mialam w sobie tyle determinacji, ze zaczekalam tylko do ustania krwawienia.
    U nas udalo sie dopiero po 4 cyklach. Kolejna ciaza "leczy" trochę rany. Ja trafilam na dobrego ginekologa. Pani doktor wyjasnila mi, że nie było w tym mojej winy. Ze we wczesnych ciazach 1 trymestru powodem straty sa w znakomitej wiekszosci bledy natury. I powiedziała ze na pewno jeszcze sie uda, mimo ze teraz w to nie wierze.
    Dla mnie te słowa, mimo ze proste, byly w jakims sensie początkiem procesu godzenia sie z takim wyrokiem natury. I mimo ze do tej pory mam poczucie winy to nauczylo mnie ono zadbania przede wszystkim o siebie. Bo skoro mam byc domkiem dla Malenstwa na 9 miesięcy to bedzie to najlepszy domek jaki istnieje. Zmienilam dietę, zwiekszylam aktywnosc fizyczna, maz pomogl mi poskladac sie do kupy psychicznie.
    Strasznie Ci współczuję, to nie powinno przytrafiac sie zadnej z nas. Nie bede Ci pisac "badz silna" bo wszystkie tu wiemy jak bardzo jesteś. Pamietaj ze nawet jesli przed wszystkimi bedziesz sie z uczuciami ukrywac to przyjdz do nas i wyplacz wszystkie emocje. To pomaga. Przeciez nikt inny lepiej Cie nie zrozumie niz my.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 października 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia jak miło Cię widzieć :*
    Czyli zaczynamy dietke wszystkie trzy: Ty, Phia i ja :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt heh we 3 bd razniej xD
    2l wypijcie pamietajcie xD

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 października 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    No fakt heh we 3 bd razniej xD
    2l wypijcie pamietajcie xD
    Kuźwa mi 2l nie wlezie bo potem chodzę sikac co pół godziny xD a jak jeszcze dwie kawy pije dziennie to za każdą kawę dodatkową szklanek wody trzeba wypić

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mowilam ale daje rade wypic heg

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 października 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzeba się przełamać i się przemeczyc z nadmiernym sikaniem haha damy radę :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakims czasie organizm sie przyzwyczai i nie bedziecie tyle sikac, wiem z doświadczenia :-)

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatku najgorzej a pozniej juz bd z gorki xD

‹‹ 872 873 874 875 876 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ