X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 7 października 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Nie mozesz pisac ze sie wydaje, bo wiele kobiet czuje szybciej ruchy, nawet w pierwszej ciazy. To ze Ty nie czulas, nie znaczy ze sie nie zdarza. Moja mama urodzila trojke dzieci i z kazdym z nas czuła zaraz na poczatku 4 miesiąca. I lekarze potwierdzali, ze sa kobiety, ktore maja wieksza wrazliwosc i czuja szybciej.
    Ehhhh... Nieważne...

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Cześć laseczki ❤️

    Melunia witaj! Wszystko się ułoży! I moim zdaniem trzeba rozmawiać, wyrzucić to z siebie bo inaczej można popaść w depresję, ja byłam bliska tego po tyg w szpitalu i zabiegu...
    Masz w nas grupę wsparcia ❤️

    Ja od tyg na L4 już się nudzę w domu haha w tyg zapisze się chyba na jogę dla ciężarnych :D
    Paula ja też przed każdą wizytą mam lęk, może co innego gdybym czułam już ruchy a tak ciągle się zastanawiam czy wszystko dobrze... I czekaj tu od miesiąca do miesiąca na dobre wieści ;)

    Również ślę wiruski <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


    A myslalas o detektorze tetna? Mnie on uspokaja. Teraz znalezienie tetna Maluszka zajmuje mi juz maksymalnie 2 minuty.
    Mialam ostatnio właśnie trochę stresów i sprawdzalam codziennie. Nic mnie lepiej nie uspokaja lepiej niz to pedzace serduszko. Ja dotad mialam wizyty raz w tygodniu do raz na dwa tygodnie. Teraz pierwsza po 4 tygodniach ale wiem ze bije serduszko i licze uderzenia, wiem ze jest stabilnie.
    A ruchy mozesz poczuc lada chwila, ale nie ma sie co przejmowac jak beda pozniej. To zalezy od tego jak jest umiejscowione łożysko i jak mocno masz uwrazliwione te partie (i pewnie od dziesiatek innych rzeczy o ktorych nie mam pojecia :D).


    Ja mam zamiar wrocic na zwykla joge. Ale moja nauczycielka mowila ze miedzy 12 a 14 tygodniem mam sie jej nie pokazywac bo wg jej (ogromnego skądinąd) doswiadczenia wynika ze te tygodnie na joge sa slabe. Ostatni raz na zajeciach bylam w ostatni dzień czerwca i brakuje mi jak cholera. Ale zakaz to jest zakaz. Tym bardziej ze moja joga to joga z mostkami, dopychaniem, staniem na glowie, rekach itd. Kocham joge <3

    Ja od 5 tygodni na L4. W sumie nie wyobrażam sobie wrócić do pracy ale coś bym porobiła, bo sie rozleniwie na maksa

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam dzis na filmie Kler...
    Film z przekazem xD

    Za poltora tyg. Mamy lekarzy i tez sb pomiedzy wizytami na cos smigniemy xD

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 7 października 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Nie mozesz pisac ze sie wydaje, bo wiele kobiet czuje szybciej ruchy, nawet w pierwszej ciazy. To ze Ty nie czulas, nie znaczy ze sie nie zdarza. Moja mama urodzila trojke dzieci i z kazdym z nas czuła zaraz na poczatku 4 miesiąca. I lekarze potwierdzali, ze sa kobiety, ktore maja wieksza wrazliwosc i czuja szybciej.
    Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy w 17 tc, może ruchy to za dużo powiedziane.. Takie laskotanie, taki motylek w brzuchu. Może dlatego je czułam bo bardzo schudłam, wymiitowakam strasznie i w 17 tc miałam praktycznie płaski brzuch...

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja bylam dzis na filmie Kler...
    Film z przekazem xD

    Za poltora tyg. Mamy lekarzy i tez sb pomiedzy wizytami na cos smigniemy xD


    Mnie kompletnie rozczarowało zakończenie. Liczylam na cos innego, ale nie zdradzajmy fabuły Dziewczynom, moze miedzy staraniami tez zdążą obejrzeć :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mnie kompletnie rozczarowało zakończenie. Liczylam na cos innego, ale nie zdradzajmy fabuły Dziewczynom, moze miedzy staraniami tez zdążą obejrzeć :-D
    Mnie troche też, ale ogolnie film niezły xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dochodze do zywych... Ale na noc nie biore juz nic przeciwbolowego. Moze jakos przespie....

    Paula 90, Marza89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Dochodze do zywych... Ale na noc nie biore juz nic przeciwbolowego. Moze jakos przespie....


    Tylko czas Kochana. Czas pomaga. Moze nie ryzykuj jeszcze tej nocy bez lekow?

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 7 października 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Mnie kompletnie rozczarowało zakończenie. Liczylam na cos innego, ale nie zdradzajmy fabuły Dziewczynom, moze miedzy staraniami tez zdążą obejrzeć :-D
    my idziemy za tydz ww sobote;p takze prosze bez spoilerow;p


    ja padam tak mnie glowa boli. od poczatku ciazy zdarzalo sie ale szlo wytrzymac teraz nie idzie. wzielam apap bo wymiekam i juz minela ok godz i nic,.. albo cisnienie albo migrena.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2018, 22:42

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    my idziemy za tydz ww sobote;p takze prosze bez spoilerow;p


    ja padam tak mnie glowa boli. od poczatku ciazy zdarzalo sie ale szlo wytrzymac teraz nie idzie. wzielam apap bo wymiekam i juz minela ok godz i nic,.. albo cisnienie albo migrena.


    Ja tez mialam czas strasznych boli glowy. Nic nie bralam. Gin mi kiedys mówiła ze moze tak byc od wysokiego progesteronu. Jak mialas migreny przed ciaza to moga byc silniejsze. U mnie w rodzinie wszystkie kobiety maja migreny, ja mialam atak raz. Ale te ciazowe u mnie to nie byla migrena. Wylaczal mnie bol z zycia ale nie pragnelam smierci a przy migrenie blsgalam zeby mnje dobili.
    Mi pomagal sen i picie duzej ilosci wody.

  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 8 października 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza ja też sie stresuję bo nie czuję jeszcze ruchów a wizyta dopiero 26 października :*
    I ide juz na L4 koniec pracowania ;p
    Tak jak Mamcia mowi ma rację ! W 1szej ciązy to inaczej i sprawa indywidualna :) Jedna czują w 17 a jedne dopiero w 20 także czekamy <3

    Melunia Kochana Nasza :* Trzymaj się :* Jestes Silna!! <3

    Przesyłam Wam Kochane Moje wiruski <3 <3 <3 <3

    Applejoy, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kochane już dzisiaj rano zapisałam Lubego na badanie idzie 15.10 za tydzień. Na Kler idę w środę więc też napiszę swoje wrażenia po filmie. Dzisiaj po pracy jeszcze będę się rejestrować do ginekologa i endokrynologa. Potem się zobaczy co jeszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    No to kochane już dzisiaj rano zapisałam Lubego na badanie idzie 15.10 za tydzień. Na Kler idę w środę więc też napiszę swoje wrażenia po filmie. Dzisiaj po pracy jeszcze będę się rejestrować do ginekologa i endokrynologa. Potem się zobaczy co jeszcze.


    Trzymam kciuki za wyniki, ktore dadza Wam proste rozwiązanie na staranie ;-)

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 października 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Ja tez mialam czas strasznych boli glowy. Nic nie bralam. Gin mi kiedys mówiła ze moze tak byc od wysokiego progesteronu. Jak mialas migreny przed ciaza to moga byc silniejsze. U mnie w rodzinie wszystkie kobiety maja migreny, ja mialam atak raz. Ale te ciazowe u mnie to nie byla migrena. Wylaczal mnie bol z zycia ale nie pragnelam smierci a przy migrenie blsgalam zeby mnje dobili.
    Mi pomagal sen i picie duzej ilosci wody.
    Migrene mialam 2 razy, to wczoraj nie wyglądało na migrene ale dziwnie silny bol. Dobrze ze wstałam jak nowo narodzona: :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 października 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    No to kochane już dzisiaj rano zapisałam Lubego na badanie idzie 15.10 za tydzień. Na Kler idę w środę więc też napiszę swoje wrażenia po filmie. Dzisiaj po pracy jeszcze będę się rejestrować do ginekologa i endokrynologa. Potem się zobaczy co jeszcze.
    No to mamy 15 wielki dzien:) wy badacie meza a ja będę miala usg genetyczne dzidziolka. To jest to badanie które mnie tak bardzo stresuje..
    Powodzenia. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 08:30

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dziękuję Ci bardzo :-) już nie mogę doczekać się wyników ale jeszcze tydzień czekania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi to za badanie nasze i twoje będę trzymać kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    No to mamy 15 wielki dzien:) wy badacie meza a ja będę miala usg genetyczne dzidziolka. To jest to badanie które mnie tak bardzo stresuje..
    Powodzenia. :)

    Ja mam jutro rano i podekscytowanie i stres siega zenitu :D
    Mysle ze wszystko jest super, ale jednak stresik jest

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 8 października 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to bedzie nasz dzien! bede myslec o was :)

    Paula to 3mam kciuki za jutrzejsze badania ale jestem dobrej mysli.
    Bedzie dobrze :)

    Paula 90 lubi tę wiadomość

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wam też sprzedaje cynk -przy rejestracji w H&M Club jest 20% zniżki na zakupy i 10% powitalnej. Nie wiem, czy można to łączyć, ale te 20% jest tylko do 13 października

‹‹ 874 875 876 877 878 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ