X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie sobie postanowiłam że po tym weekendzie od poniedziałku rzucam białe pieczywo i słodycze... I sobie jak bede u lekarza to poprosze o skierowanie do poradni dietetycznej. Nawet znalazłam fajną na nfz wiec powinno sie coś ruszyć. Jak mnie lekarz przymusi to chyba dopiero sie obudze...

    A ciasto wyszło pyszne tak poza tym :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Ja właśnie sobie postanowiłam że po tym weekendzie od poniedziałku rzucam białe pieczywo i słodycze... I sobie jak bede u lekarza to poprosze o skierowanie do poradni dietetycznej. Nawet znalazłam fajną na nfz wiec powinno sie coś ruszyć. Jak mnie lekarz przymusi to chyba dopiero sie obudze...

    A ciasto wyszło pyszne tak poza tym :D
    Jeju u nas w okolicy to dietetyk tylko prywatnie...
    Wrr... Czyli jak zawsze ze wszystkim... XD
    Ja ci bd liczyc hehe

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 października 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia mam tak samo- jak ktoś mnie przymusi do diety to ruszę i potem będzie z górki :) dlatego też się wybieram do dietetyka :) ale nie mam co liczyć na skierowanie bo niby nie jest mi potrzebny dietetyk :/ więc pójdę prywatnie :) do lekarki która układa diety pod względem chorób :)
    Miałaś fotkę wstawić ciasta :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie do kawy ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a0eb6e20f008.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/75a51005d652.jpg

    MissKathy92, Marza89 lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8924 7717

    Wysłany: 20 października 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia pycha musi być to Twoje ciacho :-)
    Ja na żadna dietę nie idę to możesz dla mnie tu takie smakołyki wrzucać :-)

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 października 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia jakie slicznosci kaloryczności :D jadłabym

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie wzielo... Dzisiaj dostalam od studia figura oferte karnetu na lipolaser... I zaczelam orzegldac ich efekty i babka po 8zabiegach miala 19cm mniej... Jakbym tyle stracila i nie musiala ogladac tej stretnej faldy skory gdzie nie moge ubrac ladnej bielizby bo mi orzykrywa i mialabym te 400zl to bym te 8 zabiegiw zrobila :( az sie poplakalam... To jest kompleks jak sie na sama mysl czlowiek zaczyna plakac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Lekarz powiedzial zeby sie zabezpieczac. Ale my nie umiemy w gumce. Moj ma male uczulenie po chwili a ja niecierpie... Duzo ryzykujemy kochajac sie bez zabezpieczenia? Mialam lyzeczkowanie 5.10... skonczylam krwawic 3dni temu.niby lekarz powiedzial zeby sie starac po 2msc...

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 20 października 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Dziewczyny... Lekarz powiedzial zeby sie zabezpieczac. Ale my nie umiemy w gumce. Moj ma male uczulenie po chwili a ja niecierpie... Duzo ryzykujemy kochajac sie bez zabezpieczenia? Mialam lyzeczkowanie 5.10... skonczylam krwawic 3dni temu.niby lekarz powiedzial zeby sie starac po 2msc...
    Melunia poczytaj czym może się skończyć zajście szybko w ciążę po zabiegu.
    W najgorszym wypadku krwotokiem, powikłaniami i koniecznością usunięcia macicy.
    Uważasz że warto? Wolałabym pół roku czekać bez sexu, niż narazić siebie na coś takiego. Nie mówiąc już o tym jak narażamy potencjalne dziecko które ma prawdopodobnie znacznie trudniej się prawidłowo rozwijać w obciążonym narkozą organizmie po twoich przejściach.
    Ale jako dorosły człowiek to ty podejmujesz świadome.decyzje nie lekarz i nie dziewczyny z forum.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Kachna27 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 21 października 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia, Isaura ma rację. Rok temu też miałam zabieg łyżeczkowania i mieliśmy kategoryczny zakaz seksu bez zabezpieczenia przez trzy miesiące. Jeśli Twój facet ma uczulenie na lateks, to zmieńcie gumki na nielateksowe. Ja też nie lubię się kochać w prezerwatywie, ale moje odczucia były mniej ważne niż moje zdrowie i zdrowie przyszłego dziecka. Pomyśl o tym. Powodzenia! :)

    Kachna27
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 października 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia właśnie na fb u Ciebie widziałam o tym lipolaserze :) kurczę jakbym miała tak na zbyciu kasę to bym też się skusiła ;)
    A co do seksu to lepiej będzie poczekać :/ zanim się obejrzysz miną te trzy miesiące

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 21 października 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie leoiej po prostu dziewczyny mniej żrec i się ruszać???
    Naprawdę wolicie na lenia wydać kasę niż za darmo wziąć się za siebie!!.
    Byłam z dwójką dzieci sama (2,5 i 0, 5 roku) i się wzięłam za siebie. Codziennie o 20 aerobik. Codziennie!! W mieszkaniu 36 M (więc od razu pisze żebym nie usłyszała że nie mam miejsca bo mnie to śmieszy) i schudłam w 2 Msc 12 kg! Wszystko się da. Zawsze sięgam po sport jak mam tu czy tam za dużo. Nie ma wymowek, wymowki maja lenie śmierdzace. Jak chcecie się podobać sobie to po prostu ruszcie tyłki i wcale nie trzeba bóg wie jakiej diety. Ja nigdy nei byłam na takiej żebym. Słodyczy nie jadła bo mam fizia. Ale pieczywo, mięso ograniczyć, makarony, nie jeść wieczorami!!
    Bo jak czytam o tych waszych pożal się Boże zabiegach na ktorych wyciągają tylko kasę od naiwnych to mi się płakać chce. Ta kasę już leoiej na karnet na siłownię przeznaczyć i heja!!
    Ruszcie się zamiast narzekać wpierdzielajac chipsy przed monitorem.
    Amen.
    A Ty Meluśka zastanów się w ogóle co Ty piszesz i czym ryzykujesz.masz dziecko na wychowaniu!

    Isaura81, didi123, Kasiulka90, KarmeLoVe lubią tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia jesli lekarza kazał się starać po 2 mc to trzymajcie się tego... Nie ryzykuj..
    Coś wymyslicie jesli na ogumienie jest uczulenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U nas szczesliwy byl dopiero 9 cykl. Ale cykle 25 dniowe. Wiec staraliśmy sie od konca grudnia do konca lipca. Jak wiele dziewczyn myslalam tak: "odstawie piguly i zajde, we wrzesniu urodze i juz". Potem jak nie szlo to sobie myslalamb "byle zajsc, porem juz pikus". A teraz jest jeszcze gorzej, wiecej stresu i obaw. I dni sie wleka w zolwim tempie.

    Biore sie za obieranie orzechow do ciasta na pierniczki dlugodojrzewajace. Polezy do swiat i zrobie pyszne pierniczki :)
    Pierniczki robisz xD
    Ja nie lubie xD ale moj tak xD
    Jaki masz przepisik ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    To witam 1 z przodu jak u mnie :) Miss, teraz nasza kolej na ciążę :D działajcie duuuuużo z mężem w tym cyklu :D
    Ja dzisiaj bawię się na weselu :) i mimo że u mnie 8 dpo to wypiję sobie wino :D i nawet testu nie zrobiłam dzisiaj, a tak mnie kusiło :P hahaha
    Miłej soboty wszystkim :*
    Jak weselicho ????
    Wybawilas się xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dobra... Obudzilyscie mnie. Bedziemy uwazac....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lipolaser chcialam tylko na skore wiszaca bo ona sie nie wchlonie przy odchudzaniu bo mialam konsultacje...

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 21 października 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A ja czemu niby??? XD
    Patrzac na te nieszczesnie rosnace cykle staranek to chyba nie dziwne?

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 21 października 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Jak weselicho ????
    Wybawilas się xD

    Było super! :D jeszcze w tym roku zostało nam tylko jedno i koniec :P

    A dzisiaj jedziemy na urodziny mojej mamy <3 więc kolejna imprezka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Patrzac na te nieszczesnie rosnace cykle staranek to chyba nie dziwne?
    Hmmm no nie :D
    Czekam dzielnie xD

    Daffi lubi tę wiadomość

‹‹ 895 896 897 898 899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ