X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8924 7717

    Wysłany: 19 października 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 500+ się zrobi remont hahahah

    Phia lubi tę wiadomość

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz kupilam. Ładny mały z serduszkiem.

    Wczoraj moj mnie rozwalil... Znajomy ma miwc blizniaki z zona. Okazalo sie ze sie zle rozwijaja pluca. I nie wiadomo czy chociaz jedno przezyje. 6msc... Masakra

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 października 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Staraczka91 :) przykro mi z powodu poronień, mam nadzieję że uda Ci się zajść w zdrową ciąże jak już wrócicie do starań :) tymczasem rozgosc się u nas :)

    Melunia czekam na zdjęcie ciacha :D ja również uwielbiam piec ale z powodu tej rosnącej dupy rzadko to tobie :(

    Ja mam takie myśli że wszystkie prędzej czy później zostaniemy mamami :) jedne po pierwszym, inne po 10 a jeszcze inne po 50 cyklu starań ale wszystkie będziemy miały te nasze skarby pod sercem <3

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to wazne czy to bd teraz czy za rok lub dwa???
    Wazne zeby sie udalo xD

    Kropeczka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia o to to! Chociaz kazda z nas by chciala jak najszybciej... Ja juz nawet o ttym sie staram nie myslec... Ledwo bylam i nie jestem i na nowo sie starac ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 04:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melunia z checia bym sie zamienila...
    Trzeba wziasc sie w garsc i dzialac...

    Dobrze ze jutro wolne bo szalu dostane jak caly tydzien znowu bd na rano xD

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 października 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Dziś zaczynam 10cs :) rozrywa mnie od środka ale na szczęście fizycznie a nie psychicznie- wzięłam tabletkę to może zaraz przejdzie :) zbieram się do pracy a wieczorkiem na imprezę :D nie będę płakać :)
    Miłego dzionka Wam kochane :)

    Ania95, Ewa89_89, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycze udanych cyklow Dziewczyny, zaciskam kciuki.

    U mnie strach przykryl radosc mimo wszystko w trakcie starań. Po poronieniu balam sie o wszystko. I nawet teraz radosc jest ostrożna. Radosc z pozytywnego testu nie byla taka jak za pierwszym razem. Byla bardzo ostrozna, minimalna wręcz. Zazdroszczę dziewczynom, które zaszly i za pierwszym razem im sie udalo :)

    Mi zmienila gin luteine na dupka i jakos dziwnie sie czuje. Brzuch pobolewa i kluje szyjka, ale to niby normalne.

  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 20 października 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Zycze udanych cyklow Dziewczyny, zaciskam kciuki.

    U mnie strach przykryl radosc mimo wszystko w trakcie starań. Po poronieniu balam sie o wszystko. I nawet teraz radosc jest ostrożna. Radosc z pozytywnego testu nie byla taka jak za pierwszym razem. Byla bardzo ostrozna, minimalna wręcz. Zazdroszczę dziewczynom, które zaszly i za pierwszym razem im sie udalo :)

    Mi zmienila gin luteine na dupka i jakos dziwnie sie czuje. Brzuch pobolewa i kluje szyjka, ale to niby normalne.
    Ja z corka zaszlam w 1 cs i urodzilam zdrowa wiec bylam pewna ze to dla mnie pikus i rutyna. Po tych 9 latach i akcji z hormonami na szczęście od dawna bylam ustabilizowana ale w glowie sobie czlowiek ulozyl ze znow uda sie tak szybko.. Owszem ja mogę mowic ze udalo sie szyblo bo co to jest 3cs.. Ale kazdy miesiac wytrwac potem testowac to udreka.. Te dni sie ciągnęy, cykle mam 32 dniowe. Udalo sie ale czy z happyendem okaze sie dopiero w kwietniu.

    Życzę kazdej staraczce oby cieszyla sie swoja kruszynka w niedalekim czasie. Kazda z was zasluguje na to by zostac mama. Phia a Ty masz u mnie specjalne dodatkowe względy :)

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czemu niby??? XD

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 października 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Dziś zaczynam 10cs :) rozrywa mnie od środka ale na szczęście fizycznie a nie psychicznie- wzięłam tabletkę to może zaraz przejdzie :) zbieram się do pracy a wieczorkiem na imprezę :D nie będę płakać :)
    Miłego dzionka Wam kochane :)

    To witam 1 z przodu jak u mnie :) Miss, teraz nasza kolej na ciążę :D działajcie duuuuużo z mężem w tym cyklu :D
    Ja dzisiaj bawię się na weselu :) i mimo że u mnie 8 dpo to wypiję sobie wino :D i nawet testu nie zrobiłam dzisiaj, a tak mnie kusiło :P hahaha
    Miłej soboty wszystkim :*

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 października 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    To witam 1 z przodu jak u mnie :) Miss, teraz nasza kolej na ciążę :D działajcie duuuuużo z mężem w tym cyklu :D
    Ja dzisiaj bawię się na weselu :) i mimo że u mnie 8 dpo to wypiję sobie wino :D i nawet testu nie zrobiłam dzisiaj, a tak mnie kusiło :P hahaha
    Miłej soboty wszystkim :*
    Będziemy działać :) mamy wolne z mężem 1-4 listopad i wtedy mam dni płodne więc będzie się działo :) W tym cyklu chcemy używać za każdym razem żelu conceive plus- może pomoże :P chce być lipcową mamą bo sama jestem z lipca i mąż by miał piękny prezent urodzinowy pod koniec listopada w formie 2 kreseczek na teście :D ale co będzie to będzie :)
    My dziś spotykamy się z przyjaciółmi więc też troszkę wypije a co :D pewnie czytałaś u mamyginekolog artykuł o hipotetycznej Hani- w 8dpo możesz sobie na troszeczkę % pozwolić :) udanej zabawy życzę :*

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 października 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi się teraz uda, to też będę lipcową mamą :) i też użyliśmy conceive plus w tym cyklu :D to musi Wam się udać! Będę trzymać mocno kciuki na ten cykl :)
    Taaak, czytałam ten artykuł, dlatego pozwalam sobie na odrobinę alkoholu :D
    Dzięki kochana :* Tobie też udanej zabawy :*

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    To witam 1 z przodu jak u mnie :) Miss, teraz nasza kolej na ciążę :D działajcie duuuuużo z mężem w tym cyklu :D
    Ja dzisiaj bawię się na weselu :) i mimo że u mnie 8 dpo to wypiję sobie wino :D i nawet testu nie zrobiłam dzisiaj, a tak mnie kusiło :P hahaha
    Miłej soboty wszystkim :*

    A mnie to kolejki juz nie chce wliczyc bo nie mam 1 z przodu:(
    Wredotka jedna xD

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 października 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A mnie to kolejki juz nie chce wliczyc bo nie mam 1 z przodu:(
    Wredotka jedna xD
    Haha Phia Ty to jesteś jeszcze przed tą kolejką :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Haha Phia Ty to jesteś jeszcze przed tą kolejką :D
    Haha a raczej na szarym koncu xD
    Ale niech wam bd macie ode mnie foryy xD
    Macie cos zdzialac a nie w kulki leciec xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 11:13

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 października 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Haha a raczej na szarym koncu xD
    Ale niech wam bd macie ode mnie foryy xD
    Macie cos zdzialac a nie w kulki leciec xD
    Phia już nie powiem kto tu w kulki leci xD i jakie fory, jakie fory :P czekamy na te trojaczki :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Phia już nie powiem kto tu w kulki leci xD i jakie fory, jakie fory :P czekamy na te trojaczki :D
    Haha beda xD
    Ja musze sie dluzej napracowac niz na jedno xD

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 października 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Haha beda xD
    Ja musze sie dluzej napracowac niz na jedno xD
    Haha to też racja :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daffi wrote:
    Ja z corka zaszlam w 1 cs i urodzilam zdrowa wiec bylam pewna ze to dla mnie pikus i rutyna. Po tych 9 latach i akcji z hormonami na szczęście od dawna bylam ustabilizowana ale w glowie sobie czlowiek ulozyl ze znow uda sie tak szybko.. Owszem ja mogę mowic ze udalo sie szyblo bo co to jest 3cs.. Ale kazdy miesiac wytrwac potem testowac to udreka.. Te dni sie ciągnęy, cykle mam 32 dniowe. Udalo sie ale czy z happyendem okaze sie dopiero w kwietniu.


    U nas szczesliwy byl dopiero 9 cykl. Ale cykle 25 dniowe. Wiec staraliśmy sie od konca grudnia do konca lipca. Jak wiele dziewczyn myslalam tak: "odstawie piguly i zajde, we wrzesniu urodze i juz". Potem jak nie szlo to sobie myslalamb "byle zajsc, porem juz pikus". A teraz jest jeszcze gorzej, wiecej stresu i obaw. I dni sie wleka w zolwim tempie.

    Biore sie za obieranie orzechow do ciasta na pierniczki dlugodojrzewajace. Polezy do swiat i zrobie pyszne pierniczki :)

‹‹ 894 895 896 897 898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ