X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Zgadzam się z tym. Jak facetowi zależy, to zrobi to badanie w każdych warunkach. Ja mojemu tylko powiedziałam, że ma się zapisać na badanie nasienia. A ten jeszcze tego samego dnia zadzwonił i się umówił ;) nawet nie pytał o warunki. Powiedział tylko, żebym z nim poszła :P ale tak to żadnego problemu.
    W końcu my kobiety co chwilę musimy się badać, chodzić do ginekologów itd. Dla faceta to jedno badanie nie powinno być jakimś wielkim problemem ;D


    Wolę za Niego temat ogarnąć żeby nie miał żadnych wymówek, że czasu nie ma się umówić czy coś. Poza tym ja akurat lubię swojego obecnego Ginekologa, badania u Niego są niewyczuwalne- także chodzę, może to dziwnie zabrzmi, do Niego z przyjemnością, nawet jak nie ma dla mnie dobrych wieści, to i tak czuję,że jestem w dobrych rękach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Dziękuję Dziewczyny! Może to ja się za bardzo Nim przejmuje.. Może też przez to, że zawsze ze mną jest w poczekalni u lekarza itd.. Także gdyby coś było nie tak to od razu mogę się przytulić :) Ostatnio nawet Babeczki w poczekalni się śmiały, że "ten Pan to chyba nie czeka na wizytę u lekarza", bo raczej widzę, że kobiety same przychodzą.


    Obojgu jest trudno kiedy się nie udaje. U nas tez bylo slabo. Ale po to macie siebie zeby sie wspierać. To nic nadzwyczajnego - na tym polega dobry zwiazek. I tak jak mówię (teraz jestem madra a wczesniej nie sluchalam) - najlepiej jest wyluzowac, grzecznie robic badania, stosowac sie do zalecen a w międzyczasie cieszyc sie nieograniczonym seksem. Ja od 4 miesiecy ciagle mam szlaban od gina. I moge sobie tylko powspominac jak bylo fajnie :D

    Wyluzowani rodzice to lepsze komoreczki ;)

    Oczywiscie luz niczego nie gwarantuje ale lepiej sie żyje. Ja steacilam tyle czasu na zamartwianie się i teraz tez walczę ze swoimi myślami czasem. Ale spokoj wchodzi w nawyk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia haha dobre ;) phiczki sie tworza caly czas ❤

    Paula ja wiem ze ty myslisz o mnie wciaz ;)
    Wazne ze zdrowe hehe moga byc i babeczki xD

    Paula 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Obojgu jest trudno kiedy się nie udaje. U nas tez bylo slabo. Ale po to macie siebie zeby sie wspierać. To nic nadzwyczajnego - na tym polega dobry zwiazek. I tak jak mówię (teraz jestem madra a wczesniej nie sluchalam) - najlepiej jest wyluzowac, grzecznie robic badania, stosowac sie do zalecen a w międzyczasie cieszyc sie nieograniczonym seksem. Ja od 4 miesiecy ciagle mam szlaban od gina. I moge sobie tylko powspominac jak bylo fajnie :D

    Wyluzowani rodzice to lepsze komoreczki ;)

    Oczywiscie luz niczego nie gwarantuje ale lepiej sie żyje. Ja steacilam tyle czasu na zamartwianie się i teraz tez walczę ze swoimi myślami czasem. Ale spokoj wchodzi w nawyk.


    Szlaban? Kurczę to ciężko... Poza bólem podczas stosunku przy braniu clostilbegyt, to sama radość akurat ta część starań ;) zimą wakacje - to mam nadzieję wyluzujemy! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Obojgu jest trudno kiedy się nie udaje. U nas tez bylo slabo. Ale po to macie siebie zeby sie wspierać. To nic nadzwyczajnego - na tym polega dobry zwiazek. I tak jak mówię (teraz jestem madra a wczesniej nie sluchalam) - najlepiej jest wyluzowac, grzecznie robic badania, stosowac sie do zalecen a w międzyczasie cieszyc sie nieograniczonym seksem. Ja od 4 miesiecy ciagle mam szlaban od gina. I moge sobie tylko powspominac jak bylo fajnie :D

    Wyluzowani rodzice to lepsze komoreczki ;)

    Oczywiscie luz niczego nie gwarantuje ale lepiej sie żyje. Ja steacilam tyle czasu na zamartwianie się i teraz tez walczę ze swoimi myślami czasem. Ale spokoj wchodzi w nawyk.
    Najlepsze komoreczki hmmm...
    To ja obalam ta teorie haha

    Ale u innych sie sprawdza xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 moj sam dzwonil tylko poszukalam dobrego laboo bo on nie lubi szukac w necie a mi to sprytnie idzie xD

    A pojechaliśmy razem bo o to prosił :P
    A niestety na moje wizyty nie zawsze może jedzic bo specjalnie wolnego nie bd bral xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    hahahaha jestes niesamowita :D :D :P Rodzina Chasików ;p

    Ty twórz ta Twoja cudowna rodzinke Phików :P <3 Phia, Phik i 3 małe Phiczki (na początek) <3 :P
    Czekamy na to z niecierpliwością <3
    Chasiorek ;) pisiorek hehe xD
    Dlatego musi byc syneczek xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 11:50

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8923 7717

    Wysłany: 25 października 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już się spuszczał do kubka 6 razy wiec chyba rekordzista. Ja tam się nad nim nie użalam. Ma zrobić badanie i koniec :-)

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa popieram podejście :-)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Mój już się spuszczał do kubka 6 razy wiec chyba rekordzista. Ja tam się nad nim nie użalam. Ma zrobić badanie i koniec :-)


    Podziwiam! Klinika znaleziona, ale dam Mojemu jeszcze spokój i jak po kolejnym stymulowanym cyklu (tym razem do clo dochodzi pregnyl) nic nie wyjdzie to działamy, do kliniki i badania. A może nie będzie takiej potrzeby... ;)

  • osi Koleżanka
    Postów: 39 18

    Wysłany: 25 października 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :)
    Od tego cyklu staramy się o trzeciego Maluszka, póki co odwiedziła mnie @, więc będziemy próbować dalej :)

    Jestem szczęśliwą Mamą 3-latka i niespełna 1,5-rocznej Córeczki :)

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osi wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :)
    Od tego cyklu staramy się o trzeciego Maluszka, póki co odwiedziła mnie @, więc będziemy próbować dalej :)

    Jestem szczęśliwą Mamą 3-latka i niespełna 1,5-rocznej Córeczki :)

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)


    Witaj! jestem na forum również od dziś ;) Szczęściara z Ciebie, ja póki co walczę o pierwszego Maluszka!

    osi lubi tę wiadomość

  • osi Koleżanka
    Postów: 39 18

    Wysłany: 25 października 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Witaj! jestem na forum również od dziś ;) Szczęściara z Ciebie, ja póki co walczę o pierwszego Maluszka!

    To ja Ciebie też witam :)
    Tak, wiem, że jestem szczęściarą :) Zdaję sobie sprawę, że jest tu całe mnóstwo Dziewczyn, które czekają na to pierwsze upragnione Dzieciątko, trzymam za Was wszystkie kciuki :)

    Tal wracając do wspomnień, to u nas z pierwszym udało się po 3 miesiącach starań.

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osi wrote:
    To ja Ciebie też witam :)
    Tak, wiem, że jestem szczęściarą :) Zdaję sobie sprawę, że jest tu całe mnóstwo Dziewczyn, które czekają na to pierwsze upragnione Dzieciątko, trzymam za Was wszystkie kciuki :)

    Tal wracając do wspomnień, to u nas z pierwszym udało się po 3 miesiącach starań.


    To życzę Ci żeby i o kolejnego Maluszka poszło równie szybko!

    osi lubi tę wiadomość

  • osi Koleżanka
    Postów: 39 18

    Wysłany: 25 października 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    To życzę Ci żeby i o kolejnego Maluszka poszło równie szybko!

    Dziękuję, póki co pierwszy cykl już mamy chybiony ;) Ale... nie zniechęcam się, wszak to przyjemność :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osi wrote:
    Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :)
    Od tego cyklu staramy się o trzeciego Maluszka, póki co odwiedziła mnie @, więc będziemy próbować dalej :)

    Jestem szczęśliwą Mamą 3-latka i niespełna 1,5-rocznej Córeczki :)

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
    Witamy w naszych progach xD

    To masz szczescie majac juz 2 maluszków...
    Ja licze na trojaczki odrazu haha pracuje sukcesywnie nad tym ❤

  • osi Koleżanka
    Postów: 39 18

    Wysłany: 25 października 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Witamy w naszych progach xD

    To masz szczescie majac juz 2 maluszków...
    Ja licze na trojaczki odrazu haha pracuje sukcesywnie nad tym ❤

    O proszę :) To trzymam kciuki :)
    A jakieś predyspozycje do mnogiej ciąży?

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osi wrote:
    O proszę :) To trzymam kciuki :)
    A jakieś predyspozycje do mnogiej ciąży?
    Niee hehe
    No po rylu cyklach to czas na jakoes rozwiazanie xD

  • osi Koleżanka
    Postów: 39 18

    Wysłany: 25 października 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Niee hehe
    No po rylu cyklach to czas na jakoes rozwiazanie xD

    No tak, najważniejszy plan działania :D

    Trzymam kciuki :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 25 października 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia To czekasz na kumulację XD hehe
    Oby jak najszybciej :)
    Mi się marzyły bliźniaki, ale się nie udało.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 906 907 908 909 910 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ