X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka a teraz dawaj troche wiruskow bo laseczki czekaja ❤❤

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 8 listopada 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Ja tutaj Phia do Ciebie piszę - podoba mi się Twój suwak "bez słodyczy". Zrobię sobie taki sam :D wiec jak mnie gdzieś na forum zobaczysz, to wiedz, że mnie zainspirowałaś i czasem się nie wkurzaj, że zgapiłam ;)

    Ale nieładnie tak wpaść i nic o sobie nie powiedzieć - zaczęliśmy starania w sierpniu tego roku, więc jak by nie było jestem nową staraczką 2018.

    Kiedyś w badaniach wyszła mi IO. Teraz w styczniu zamierzam badania powtórzyć. Stąd postanowienie odstawienia słodyczy. Mam wrażenie, że już od kilku lat rzucam cukier, raz udało mi się nawet na 3 miesiące! Ale to chyba tak, jak z rzucaniem palenia - ciężko idzie i łatwo wraca!

    Oby teraz było inaczej...

    Edit. Tylko coś mi z tym suwakiem nie wyszło :( help :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 23:04

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 listopada 2018, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka gratulacje :D
    Phia ja mam wrażenie że kto do 3 cykli starań nie zajdzie (do trzech razy sztuka :P) to później się stara dłużej :) w sensie nie 4 czy 7, tylko z drugą cyfrą z przodu :/ bo te co nie mają problemów to do 3 cykli zachodzą a reszta czeka cierpliwie :D

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka <3

    aktap91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Patka gratulacje :D
    Phia ja mam wrażenie że kto do 3 cykli starań nie zajdzie (do trzech razy sztuka :P) to później się stara dłużej :) w sensie nie 4 czy 7, tylko z drugą cyfrą z przodu :/ bo te co nie mają problemów to do 3 cykli zachodzą a reszta czeka cierpliwie :D
    Zaczynam 6 cykl, z tym ze pierwsze 4 bez szans, bo bez owulacji.. zaczęłam stymulację w 5 cyklu, w miarę szybko, wiec jest szansa na zamknięcie sie w tej jednocyfrowej! Takze chciałabym moc napisać, ze udało sie zmieścić! Co nie zmienia faktu, ze to wszystko trwa długo, bo to szukanie przyczyn, testowanie jak organizm zadziała na lekarstwa a jak zaskoczy, to jeszcze zeby ciaze utrzymać! Szczęśliwe te które z zajściem w ciaze nie maja problemów!

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Hej dziewczyny

    Ja tutaj Phia do Ciebie piszę - podoba mi się Twój suwak "bez słodyczy". Zrobię sobie taki sam :D wiec jak mnie gdzieś na forum zobaczysz, to wiedz, że mnie zainspirowałaś i czasem się nie wkurzaj, że zgapiłam ;)

    Ale nieładnie tak wpaść i nic o sobie nie powiedzieć - zaczęliśmy starania w sierpniu tego roku, więc jak by nie było jestem nową staraczką 2018.

    Kiedyś w badaniach wyszła mi IO. Teraz w styczniu zamierzam badania powtórzyć. Stąd postanowienie odstawienia słodyczy. Mam wrażenie, że już od kilku lat rzucam cukier, raz udało mi się nawet na 3 miesiące! Ale to chyba tak, jak z rzucaniem palenia - ciężko idzie i łatwo wraca!

    Oby teraz było inaczej...

    Edit. Tylko coś mi z tym suwakiem nie wyszło :( help :(
    Nie ma problemu hehe pozycz sb ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Zaczynam 6 cykl, z tym ze pierwsze 4 bez szans, bo bez owulacji.. zaczęłam stymulację w 5 cyklu, w miarę szybko, wiec jest szansa na zamknięcie sie w tej jednocyfrowej! Takze chciałabym moc napisać, ze udało sie zmieścić! Co nie zmienia faktu, ze to wszystko trwa długo, bo to szukanie przyczyn, testowanie jak organizm zadziała na lekarstwa a jak zaskoczy, to jeszcze zeby ciaze utrzymać! Szczęśliwe te które z zajściem w ciaze nie maja problemów!
    5-6 cs to duzo...
    No wez mnie od rana nie oslabiaj hehe
    Wystarczy ze maz to zrobil xD

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Zaczynam 6 cykl, z tym ze pierwsze 4 bez szans, bo bez owulacji.. zaczęłam stymulację w 5 cyklu, w miarę szybko, wiec jest szansa na zamknięcie sie w tej jednocyfrowej! Takze chciałabym moc napisać, ze udało sie zmieścić! Co nie zmienia faktu, ze to wszystko trwa długo, bo to szukanie przyczyn, testowanie jak organizm zadziała na lekarstwa a jak zaskoczy, to jeszcze zeby ciaze utrzymać! Szczęśliwe te które z zajściem w ciaze nie maja problemów!
    Dokładnie tak :) bo jeśli wszystko jest ok to udaje się szybko, jeśli nie jest ok to zależy jak szybko się znajdzie przyczynę niepowodzeń i czy ta przyczyna jest poważna czy nie :) życzę Ci żeby się udało zamknąć w tej jednocyfrowej ilości cykli starań ;)

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nie ma problemu hehe pozycz sb ;)
    Phia i ja też chyba sobie pożyczę :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka super :* ja też mam dzisiaj dziewczyny wizytę i zobaczę czy jest zarodek i serduszko, więc trzymajcie kciuki :* a ja Wam przesyłam wiruski /*×*$&&"*#*$,*#*$**$*#*&*#*#*$$$ <3

    MissKathy92, didi123, Daffi lubią tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoczko xD pozyczajcie sb

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:26

  • aktap91 Koleżanka
    Postów: 39 74

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w 4 cyklu starań, więc to chyba jednak nie ma reguły. ;) A też wyniki miałam książkowe, nie leczyłam się na nic, nie przyjmowałam niczego oprócz kwasu i... zaskoczyło. ;)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap91 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Wracam, żeby się podzielić z Wami dobrą nowiną. Byłam dzisiaj na wizycie i zobaczyłam piękne bijące serce. ❤️ W sobotę zaczynam 8 tydzień. ❤️

    <3 <3 <3
    Super wieści :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 08:25

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka bo 4 cykl to jeszcze się może zaliczać do tych bezproblemowych zajść w ciąże :) I u Ciebie problemu nie było więc szybciutko ciąża :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Niestety odnoszę to samo wrażenie patrząc po swoich znajomych. Albo od razu albo droga przez mękę...
    No taka prawda niestety :/ ale na każdą przyjdzie czas :) ja sobie powtarzam że moja dzidzia uczy mamusie pokory i cierpliwości :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    No taka prawda niestety :/ ale na każdą przyjdzie czas :) ja sobie powtarzam że moja dzidzia uczy mamusie pokory i cierpliwości :D
    A moja dzidzia uczy humorkow haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Marza i Chasia? One nie zaszly tak szybko a jednak sie udalo potem

  • najra88 Autorytet
    Postów: 467 229

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka gratulacje <3
    Kiedys sie wszystkie doczekamy :)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024
    ▫️02/04 - monitoring 20 pęcherzyków na prawym jajniku i 1 lub 2 na lewym
    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️08/04 - monitoring 28 🥚 na prawym i 5 🥚 na lewym
    ▫️10/04 - drugi podgląd; ryzyko OHSS
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚
    ▫️13/04 - 19 dojrzałych z czego 11 się zapłodniło
    ▫️15/04 - dzień 3-ci: 7 dobrze rokujących
    ▫️17/04 - info dzień 5-ty ⏳️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem dzis nerwowa...
    Dawno taka nie bylam...
    @@ sie zbliza duzymi krokami xD

‹‹ 929 930 931 932 933 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ